شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

اطلاعاتی از ولوو V90 کراس کانتری مدل ۲۰۱۷

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

به تازگی قیمت و اطلاعات اولیه از ولوو V90 کراس کانتری مدل ۲۰۱۷ در وب سایت بومی این خودروساز در استرالیا منتشر شده است.واگن دارای سبک آفرود جدید برای شهر ملبورن با قیمت پایه ۱۱۰۰۶۰ دلار عرضه خواهد شد.به گفته وب سایت ولووی استرالیا، V90 کراس کانتری در یک نسخه و با یک گزینه موتور یعنی نسخه Inscription با موتور ۲.۰ لیتری تواین توربو دیزل D5 عرضه خواهد شد.این خودروساز سوئدی تصمیم گرفته تا رویکردی مشابه رقیب خود در کلاس واگن استیشن های آفرود اتخاذ کند چرا که آئودی A6 آلرود نیز تنها در یک نسخه عرضه شده و قیمت پایه ۱۱۲۸۵۵ دلار دارد.موتور توربو دیزل D5 این خودرو با S90، V90 و XC90 مشترک است و قدرت ۱۷۳ کیلووات و گشتاور ۴۸۰ نیوتون متر تولید می کند که رقابت خوبی با آئودی A6 آلرود دیزلی V6 خواهد داشت که موتور ۳.۰ لیتری تک توربوی آن قدرت ۱۶۰ کیلووات و گشتاور ۵۰۰ نیوتون متر تولید می کند. این خودرو به گیربکس اتوماتیک هشت سرعته مجهز می شود.

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران