شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

درباره ما

یونیک ویزا از سال ۲۰۰۸ فعالیت خود را در زمینه مهاجرت به استرالیا آغاز نموده و از همان بدو امر ارتباط تنگاتنگی با بخش های مختلف اداره مهاجرت استرالیا داشته است.
وکیل این مجموعه جناب آقای مهدی کیوانی با شماره MARN 2217813 در سازمان مارا (Mara )میباشند و پرونده موکلین مستقیما زیرنظر ایشان مورد بررسی قرار گرفته و انجام می شوند.

تماس با ما
uniquevisa

یونیک ویزا از سال ۲۰۰۸ فعالیت خود را در زمینه مهاجرت به استرالیا آغاز نموده و از همان بدو امر ارتباط تنگاتنگی با بخش های مختلف اداره مهاجرت استرالیا داشته است.

وکیل این مجموعه جناب آقای مهدی کیوانی با شماره  MARN 2217813 در سازمان مارا (Mara )میباشند و پرونده موکلین مستقیما  زیرنظر ایشان مورد بررسی قرار گرفته و انجام می شوند.

سازمان مهاجرتی یونیک ویزا از زمان شروع فعالیت تاکنون صدها ها پرونده موفق در زمینه های ویزای تخصص و مهارت، سرمایه گذاری در استرالیا (از طریق کارآفرینی) ، کار و … داشته است و در حال حاضر نیز پرونده های متفاوتی در زمینه اخذ ویزاهای  استرالیا در دستور کار این موسسه قرار دارد.

مشاوران مجرب  یونیک ویزا  پاسخگوی سؤالات مراجعین و موکلین محترم بوده و با داشتن دانش روز در بررسی تخصصی شرایط هر پرونده و ارائه راهکار مناسب و قانونی متناسب با شرایط موکلین، بهترین گزینه موجود را در اختیار ایشان قرار می دهند.

شعبه موسسه مهاجرت استرالیا یونیک ویزا در شهر سیدنی استرالیا مسئولیت پیگیری تمامی پرونده های موکلین را بر عهده دارد و با به کارگیری تجارب چندین ساله خود در زمینه مهاجرت به استرالیا، گذشته ای پربار داشته و چشم به موفقیت های بیشتر در آینده دوخته است.

وکیل رسمی اداره مهاجرت استرالیا

Untitled.[1]

تصویر گواهی بیمه غرامت ۲۵۰ هزار دلاری در اداره مهاجرت استرالیا

certificate-5156087-3-20220310012537

تصویر مجوز رسمی آقای مهدی کیوانی در زمینه مشاوره متقاضیان تحصیل در استرالیا/اعزام دانشجو:

File                     Qualified Education Agent Counsellor Certificate1

گواهی ثبت علامت تجاری و Justice of the Peace

uniquevisa

تجربه و صداقت ما، ضامن موفقیت شما

  • تبدیل ویزاهای مشروط و موقت به اقامت دائم
  • پیدا کردن شغل مناسب
  • خرید یا اجاره مسکن
  • ثبت نام فرزندان در مدارس یا مهد کودک
  • امور مالیاتی و حسابداری
مشاهده خدمات ما

مجوزها و گواهی ها

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات