شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

وکیل مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا، مقوله ای که امروزه ذهن بسیاری از متخصصین در حوزه های مختلف را به خود مشغول کرده است. تصمیم گیری به مهاجرت و انتخاب مقصد مناسب شاید مهمترین تصمیم زندگی هر فرد باشد. انتخاب مقصدی که در آن آینده ای مطمئن برای فرزندان، رفاه و آسایش برای خانواده، امنیت شغلی، امنیت سرمایه گذاری و بسیاری فاکتورهای دیگر را تضمین نمایند اهمیت موضوع را دوچندان می کند. سازمان مهاجرتی یونیک ویزا با بیش از یک دهه تجربه در زمینه مهاجرت به استرالیا، مفتخر به داشتن تجربه ای منحصر به فرد در زمینه اخذ انواع ویزاهای استرالیا می باشد.

ImmigrationLow

راهنمای انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا

شناخت هرچه دقیق تر راههای مهاجرت به استرالیا و سایر قوانین مهاجرت و مدارک مورد نیاز آن، اولین گامها در جهت مهاجرت محسوب می شوند. انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا، به دلیل وجود تعداد بسیار زیاد موسسه های غیرمعتبر که با تاسیس دفاتر مشاوره غیرقانونی اقدام به جذب افراد می نمایند، کاری سخت به نظر می رسد. اصول و قوانین مهاجرت به حدی مهم می باشد که می تواند آینده و اهدافی که شما در سر دارید را تحت الشعاع قرار دهد، و در واقع این مهم بر عهده وکیل مهاجرت می باشد که اگر نتواند از عهده آن برآید، تمام نقشه ها و اهداف و زندگی شما را با چالش جدی و گاه شکست مواجه نماید. پس اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید بهتر است که قبل از هر اقدامی به دنبال یک وکیل مهاجرت مناسب، با تجربه و قابل اعتماد باشید، چرا که قرار است آینده خود و خانواده خود را به وی بسپارید تا راه را برای شما هموار گرداند.
وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا جناب آقای مهدی کیوانی با شماره ثبت MARN 2217813 دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (سازمان ثبت وکلای مهاجرت)، MARA Migration Agents Registration Authority می باشند و تمامی پرونده های موکلین مستقیما زیر نظر ایشان مورد بررسی قرار گرفته و اقدام متناسب صورت می پذیرد. برای مشاهده صحفه ی اطلاعات ایشان در سایت مارا لطفا اینجا را کلیک نمایید.

ImmigrationLawyerToAustralia

آیا داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا برای مهاجرت الزامی است؟

در پاسخ این سوال باید بدانید که شما ملزم به استفاده از وکیل یا مشاور رسمی در پروسه ی مهاجرتی خود نیستید، ولی با همراهی وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا می توانید اطمینان بالاتری از نتیجه پرونده خود داشته باشید، چرا که استرالیا کشور بسیار قانونمندی است و با کوچکترین اشتباه ممکن است شانس قبولی در پرونده خود را از دست دهید. وکلای مهاجرت ملزم به شرکت در دوره های مهاجرتی منظم به منظور بروزرسانی اطلاعات خود در زمینه امور مهاجرتی هستند، بنابرین همواره از جدید ترین قوانین مهاجرتی آگاه می باشند، لذا می توانند نتیجه مطلوب تری برای شما به ارمغان آورند و شانس شما را در اخذ ویزا افزایش دهند.
اگر نیاز به وکیل مهاجرت به استرالیا دارید و نمی توانید به راحتی اعتماد کنید این انتخاب را به سازمان مهاجرتی یونیک ویزا بسپارید.

استفاده از وکیل مهاجرت نامعتبر

در سالهای اخیر رشد چشمگیری در تعداد دفاتر مهاجرتی غیر قانونی و فاقد وکیل رسمی مهاجرت به خصوص در شهر تهران وجود داشته است. در پروسه مهاجرت به استرالیا کمک گرفتن از افرادی که وکیل مهاجرت نیستند و آموزش صحیح در این راستا ندیده اند ممکن است منجر به نقص در پرونده مهاجرتی و کاهش شانس دستیابی به ویزای استرالیا گردد. طبق قوانین دولت استرالیا افراد غیر مجاز اجازه مکاتبه با اداره مهاجرت را ندارند و انجام امور مهاجرتی توسط این اشخاص تا ۱۰ سال زندان به همراه دارد.

مارا چیست ؟ (مرجع ثبت وکلای اداره مهاجرت)

براساس قوانین استرالیا، تنها وکیل رسمی مهاجرت یا همان وکیل مارا می‌تواند امور مهاجرتی دیگران را انجام دهد و انجام‌ دادن امور مهاجرتی شما توسط شخصی دیگر کاملاً غیرقانونی است. در ادامه، توضیحات بیش‌تری در مورد وکیل مهاجرت استرالیا یا همان وکیل مارا دریافت خواهید کرد.

  Migration agents’ registration authority

که به اختصار آن را مارا (MARA) می­نامند ، دربرگیرنده ی وکلای ثبت شده میباشد که با داشتن شرایط لازم به عضویت این سازمان درآمده و دارای شماره عضویت هستند. این سازمان تمام انتظاراتی که شما به عنوان موکل از وکیل و یا بلاعکس  در نظر دارید را برآورده میکند. همچنین انتخاب وکیل عضو مارا  به شما اطمینان خاطر میدهد که تمام مراحل پروسه مهاجرت شما طبق آخرین تغییرات قانونی اداره ی مهاجرت استرالیا انجام میشود. تجربه و مهارت یک وکیل با شماره ی عضویت راه را هموار و از انجام مراحل اضافی و پرداخت هزینه های نا به جا جلوگیری میکند.

به خاطر داشته باشید که با انتخاب وکیل عضو مارا هزینه های حق الوکاله را طبق تعرفه های مصوب سازمان مارا پرداخت میکنید. در نتیجه درعین حال که انجام کار خود را تضمین میکنید، از پرداخت هزینه های گزاف به افراد سودجو نیز خودداری میکنید.

برای درک کامل مزایای استفاده از وکیل معتبر اداره MARA باید ابتدا اداره مارا و عملکردهای کلیدی آنرا شناخت.
مارا اداره ای مستقل از دپارتمان مهاجرت و امور شهروندی است که در راستا و موازی با فعالیت های اداره مهاجرت فعالیت می کند.
سازمان مارا فعالیت خود را از سال ۲۰۰۹ آغاز کرده و شرایط افراد را به شرح زیر بررسی می کند:
• تنها افراد واجد شرایط و مناسب می توانند به عنوان وکیل مهاجرت شناخته شوند
• وکلای مهاجرت ثبت شده دانش بالایی از امور مهاجرت داشته و میتوانند اطلاعات و مشاوره دقیق به افراد بسته به پرونده آنها ارائه دهند
• تمامی شکایات بر علیه وکلای مهاجرت به صورت دقیق مورد بررسی قرار می گیرند.
• مارا در راستای فعالیتهای وزارت مهاجرت و امور شهروندی و زیر نظارت و پیگیری مقامات نظارتی برای رسیدگی به فعالیتهای وکلای مهاجرت فعالیت می نماید.
• موکلین حقوق خود را می شناسند و وکلا وظایف خود را در قالب چارچوب منظم می شناسند.
وکلای رسمی اداره مارا مجوز ارائه مشاوره در زمینه پیش نیازهای ویزا، ارائه درخواست ویزا به اداره مهاجرت و کار بر روی پرونده موکلین در وزارت مهاجرت و امور شهروندی را به عنوان نماینده موکلین دارند. این وکلا می توانند به شما در راستای تنظیم و مهیا نمودن تمامی مدارک و فرمهای اداره مهاجرت و نیز انتخاب بهترین گزینه برای مهاجرت بسته به پرونده موکلین کمک شایان توجهی ارائه نمایند.

 

سازمان میا (MIA)

Migration institution of Australia

که به اختصار آن را میا می نامند موسسه ی مهاجرت استرالیا بوده و مختص عضویت مشاورین مهاجرتی می باشد .اعضای این موسسه مشاورین و وکلای مهاجرتی هستند.این  موسسه توسط هیات مدیره اداره میشود و هر وکیل یا مشاور  برای عضویت در آن  میبایست مورد تایید این هیات قرار بگیرد.فلسفه ی وجودی میا بر مینای اطلاع رسانی اعضا از آخرین تغییرات قوانین و کمک برای انجام پرونده های مشکل و پیچیده میباشد.عضویت وکیل شما در این موسسه به شما این اطمینان خاطر را میدهد که وکیل شما طبق آخرین تغییرات قانونی  پرونده شما را انجام میدهد و همچنین این فرد پایند استاندارد های اخلاقی استرالیا نیز میباشد.

چرا باید وکیل عضو سازمان MARA انتخاب نماییم؟

۱- دارای اطلاعات کامل و به روز از قوانین و روش های مهاجرت به استرالیا میباشد.

۲- موظف است که برای منافع قانونی شما عمل نموده و بر اساس ضوابط مشخص ، آگاهی و راهنمایی دقیق به شما ارائه دهد.

۳- پول شما را تا زمان ارائه خدمات در حساب مشخصی قرار داده و هر چند وقت یکبار حسابشان مورد بررسی و ممیزی قرار میگیرد.

۴- سوابق مشتریان را تا ۷ سال به درستی نگهداری میکنند.

۵- به عنوان نماینده شما بوده و نتیجه درخواست ویزایتان را به شما اطلاع میدهند.

RegisteredMigrationAgent

مزیت های استفاده از وکیل مهاجرت به استرالیا

در زیر دو مزیت استفاده از متخصصین مهاجرت به استرالیا یعنی وکیل رسمی عضو سازمان مارا برای انجام امور مهاجرتی ارائه می شود:
• آشنایی به قوانین: چیزی که اکثر موکلین از آن اطلاع ندارند این است که پروسه ارزیابی ویزا (Visa Assessment) فرآیندی شدیداً قانونی است که باعث می شود درک قوانین و ضوابط مهاجرت به استرالیا امری ضروری باشد. تمامی وکیلهای اداره مهاجرت استرالیا آموزش دیده و تجربه کافی برای رفع و رجوع پیچیدگی های انواع درخواستهای ویزا را دارا می باشند. آنها تحت نظارت سازمان MARA آموزش دیده و رجیستر شده اند و تمامی فرایندها و قوانین فعلی را می شناسند، بنابراین مشاوره های صحیحی به شما ارائه می دهند.
• صرفه جویی در زمان و هزینه: همه متقاضیان مهاجرت به استرالیا می خواهند مطمئن باشند که درخواست ویزای آنها صحیح می باشد. اما در برخی موارد تنها دنبال کردن چک لیست ارائه شده توسط اداره مهاجرت استرالیا کافی نیست. موارد بسیار زیادی دیده شده است که متقاضی نه تنها پول بلکه زمان را نیز علی رغم تلاش زیاد هدر داده است و موفق به اخذ ویزا و نتیجه مطلوب نشده است. جهت جلوگیری از بروز این مشکلات و افزایش شانس مهاجرت به استرالیا برای شما توصیه می شود تا به دنبال گرفتن مشاوره های قانونی و واقعی از وکیل مهاجرت استرالیا که با قوانین فعلی، پیش نیازهای ویزا، ضوابط و تغییرات قوانین آشنایی دارد باشید. وکیل اداره مهاجرت صلاحیت و تجربه لازم برای ارائه صحیح درخواست ویزا را دارد، پس با استفاده از وکیل اداره مهاجرت استرالیا در همان تلاش اول ویزا را کسب نمایید.

بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا

هنگامی که نوبت به اخذ وکیل استرالیا میرسد این سوال مطرح می شود که بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ ما در این قسمت به تعدادی از بهترین ویژگی های یک وکیل مهاجرت خوب اشاره خواهیم کرد.
• باید شرکت مهاجرتی خود را در استرالیا ثبت کرده باشد.
• باید یک دفتر ثبت قانونی در ایران داشته باشد تا بتواند نظارت دقیق بر روند کاری موکلان خود داشته باشد.
• بدون توجه به منافع شخصی خود شانس موفقیت خود را در پرونده بیان کند وبه خاطر منافع شخصی امید واهی ندهد.
• برای هر پرونده برنامه ریزی دقیق و سناریوی مشخص داشته باشد.
• خودش پیگیره پرونده شما باشد و شما دغدغه ی پیشبرد پرونده خود را نداشته باشید.
• باید دوره های تخصصی مهاجرت به استرالیا را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد.
• پیش از آغاز تشکیل پرونده باید مبلغ دقیق قرارداد شما را مشخص و شفاف عنوان کند.
• یکی از مهمترین شرایط وکیل مهاجرت استرالیا این است که باید در سازمان مارا ثبت شده باشد.
چرا باید وکیل عضو سازمان MARA انتخاب نماییم؟
• دارای اطلاعات کامل و به روز از قوانین و روش های مهاجرت به استرالیا می باشد.
• موظف است که برای منافع قانونی شما عمل نموده و بر اساس ضوابط مشخص ، آگاهی و راهنمایی دقیق به شما ارائه دهد.
• پول شما را تا زمان ارائه خدمات در حساب مشخصی قرار داده و هر چند وقت یکبار حسابشان مورد بررسی و ممیزی قرار میگیرد.
• سوابق مشتریان را تا ۷ سال به درستی نگهداری میکنند.
• به عنوان نماینده شما بوده و نتیجه درخواست ویزایتان را به شما اطلاع میدهند.
پروانه وکلای مهاجرت به استرالیا از طریق این سازمان هر ۳ سال یک بار صادر شده و وکلا بر اساس تعداد نتایج مثبت در پرونده¬ها ارزیابی میشوند.

CertificateOfAchievementCertificate

هزینه وکیل مهاجرت به استرالیا

بر اساس ضوابطی که اداره MARA برای وکلا / ایجنت های مهاجرت مشخص نموده است، مبلغی که وکیل شما برای اخذ ویزای استرالیا مطالبه می‌کند (حق الوکاله) باید منصفانه و معقول باشد.
میزان حق الوکاله به موارد ذیل بستگی دارد:
• نوع ویزای درخواستی شما.
• مدت زمانی که آماده کردن درخواست شما طول خواهد کشید. آماده کردن بعضی ازانواع درخواستهای ویزا بیشتر از بقیه طول می‌کشد.
• سطح خدماتی که شما لازم دارید.
• اینکه به کمک بیشتری نیاز داشته باشید یا موقعیت تان پیچیده باشد. مثلاً اگر افراد تحت تکفل (مثل بچه‌ها) در درخواستتان داشته باشید وکیل ممکن است هزینه بیشتری را مطالبه کند.
• تجربه، در صورتیکه وکیل شما سالهای زیادی تجربه دارد، ممکن است حق الوکاله او بیشتر باشد. اگر حق الوکاله نماینده شما خیلی زیاد به نظر می‌رسد، قبل از امضای قرارداد در این مورد با او صحبت کنید.
به صورت معمول برای ویزاهای تخصص و مهارت حق الوکاله وکیل بین ۲ الی ۵ هزار دلار استرالیا، برای ویزای توریستی بین ۳۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار استرالیا و برای سرمایه گذاری بین ۷ تا ۲۰ هزار دلار استرالیا می باشد.

هزینه مشاوره اولیه مهاجرت به استرالیا

بسیاری از وکلا و مشاورین قبل از عقد قرارداد کتبی با شما ملاقات یا گفتگوی تلفنی انجام می دهند تا اطلاعات کلی را به شما داده و به پرسش‌های شما پاسخ دهند. برخی از وکلا این کار را رایگان انجام می‌دهند و بعضی‌ها برای آن هزینه می‌گیرند. توجه داشته باشید طبق قوانین باید قبل از ملاقاتتان (حضوری یا تلفنی) به شما اطلاع داده شود که هزینه مشاوره اولیه چه مبلغی است. (به عنوان مثال چنانچه قصد اخذ ویزای کاری را دارید حق الزحمه مشاوره اولیه در دفاتر کاریابی های خارجی مستقر در ایران در سال ۱۴۰۱ مبلغ نود هزار تومان می باشد.)

تخمین کلی هزینه مهاجرت به استرالیا

پیش از عقد قرارداد وکیل موظف است تخمینی از هزینه هایی که برای خدمات خود از شما مطالبه خواهد کرد به شما ارائه دهد. تخمین هزینه‌ها شامل این موارد میباشد:
• حق الزحمه حرفه‌ای، یا به نرخ ساعتی یا برای یک سرویس
• سایرهزینه ها (عبارتند از هزینه‌های دیگر مثل هزینه درخواست ویزا، ارزیابی مدارک، هزینه های اداره مهاجرت، ترجمه مدارک و …)
تغییر در هزینه‌ها: چنانچه وکیل قصد داشته باشد تغییری در مبلغی که برای تامین خدمات از شما مطالبه کرده است بدهد، باید با یک اعلان کتبی شما را مطلع سازد. وکیل میبایست این کار را بمحض آگاه شدن از آن تغییر انجام دهد. (مثلاً شرایط خاصی در پرونده پیش آید که کار اضافه‌ ای نیاز داشته باشد و وکیل در زمان عقد قرارداد از آن اطلاعی نداشته است)

وکیل مهاجرت به استرالیا در تهران

در این مقاله با بسیاری از ویژگی و شرایط بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا آشنا شدید، حال وقت آن رسیده که چگونگی پیدا کردن یک وکیل مهاجرت خوب را بررسی کنیم. برای انتخاب یک وکیل مهاجرت استرالیا مناسب که ویژگی هایی که در بالا به آنها اشاره کردیم را دارا باشد این مسئله را باید مورد توجه قرار دهیم که وکیل دارای یک دفتر در شهر تهران جهت مراجعه حضوری متقاضیان باشد.
سازمان مهاجرتی یونیک ویزا دارای چند دفتر مهاجرت قانونی و خوش نام در تهران می باشد، که می توانید جهت مراجعه حضوری و یا مشاوره ی تلفنی رایگان با شماره های ۰۲۱۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶ تماس حاصل نمایید.

مهاجرت به استرالیا بدون وکیل

در این مقاله سعی کردیم تمامی جوانب یک وکیل مهاجرت به استرالیا را مورد بررسی قرار بدهیم اما همانطور که خودتان هم به این امر واقفید برای مهاجرت الزامی به داشتن وکیل رسمی مهاجرت ندارید، و خودتان هم می توانید برای مهاجرت به استرالیا بدون وکیل هم اقدام کنید. با اشاره به مواردی که بالاتر به آنها پرداختیم و مورد بررسی قرار دادیم در مسیر مهاجرت به استرالیا به سختی ها و پیچیدگی های قوانین مهاجرت زیادی برخواهید خورد که داشتن یک وکیل خبره می تواند کمک بسیاری به شما برساند. با یک سرچ خیلی ساده می توانید متوجه شوید که بیش از ۹۰ درصد پرونده های سرمایه گذاری و حدود ۸۰ درصد ویزاهای اسپانسر شغلی وکیل دارند.
اما اگر همچنان مطمئن نیستید که پرونده ی خود را به دست وکیل مهاجرت بسپاریرو یا خودتان این کار را انجام دهید، حتما با مشاورین حرفه ای سازمان مهاجرتی یونیک ویزا با شماره های ۰۲۱۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶ تماس حاصل نمایید.
مشاورین ما بدون هیچ گونه قصد و نیت خاصی شرایط پرونده شما رابررسی میکنند وبه شما اعلام خواهند کرد که وکلای ما چه خدمتی میتوانند به شما ارائه نمایند، و در نهایت تصمیم گیرنده¬ی نهایی خودتان هستید.

سوالات متداول در خصوص مهاجرت به استرالیا

۱- آیا برای اخذ ویزای تخصص و مهارت (ساب کلاس ۱۸۹ ، ۱۹۰ . ۴۹۱) ارائه مدرک زبان برای شروع کار الزامی است؟
+خیر، تنها دانش آموختگان رشته های مهندسی (عمران، مکانیک، صنایع، شیمی و …) میبایست در مرحله اول مدرک زبان را ارائه دهند.
۲- جهت مهاجرت به استرالیا به آیلتس جنرال نیاز داریم یا اکادمیک؟
+در پروسه مهاجرت به استرالیا تفاوتی نمی کند که آیلتس شما اکادمیک است یا جنرال. مگر در رشته های خاصی نظیر پزشکی ، پرستاری و … که آیلتس شما حتما باید اکادمیک باشد.
۳- آیا برای ارزیابی سابقه کار(assessment) ، ارائه مدرک بیمه الزامی است؟
+خیر، چنانچه مدارک دیگری نیز جهت اثبات سابقه کار داشته باشید ، می توانید اقدام نمایید.
۴- آیا ارائه سابقه کار در حین تحصیل قابل قبول است؟
+تنها برای زیر شاخه های رشته کامپیوتر قابل قبول خواهد بود.
۵- چه زمانی بهترین وقت برای مهاجرت به استرالیا میباشد؟
+اگر فکر می‌کنید که شرایط لازم را دارید، بهترین زمان برای اقدام به پروسه مهاجرت «همین الان» می باشد. هر چه سن شما بالاتر رود،‌ ممکن است امتیاز شما برای دریافت ویزاهای استرالیا، کاهش یابد و در برخی موارد امکان گرفتن ویزاهای اقامت دائم از بین برود.
۶- ایا بیمه اختیاری هم جزو سابقه بیمه محسوب خواهد شد؟
+خیر، متاسفانه مورد محاسبه قرار نمی گیرد.
۷- در صورتی که ویزای تخصص و مهارت اخذ شود، تا چه زمانی بعد از صدور ویزا باید به استرالیا سفر کرد؟
+بعد از صدور ویزا با توجه به نظر افیسر پرونده و اختیاراتی که سیستم به ایشان داده است، متقاضی به مدت شش ماه تا یک سال فرصت دارد تا اولین ورود خود به استرالیا را ثبت نماید که این مدت زمان برای پرونده های مختلف متفاوت است که میتواند کمتر یا حتی بیشترنیز بشود.
۸- نحوه امتیاز دهی و سکشن بندی دانشگاههای ایران در ویزای تخصص و مهارت به چه صورت میباشد ؟
+به طور کلی دانشگاهها در ایران به دو سطح یا سکشن طبقه بندی می شوند که دانشگاه های سکشن یک سطح بالاتری نسبت به دانشگاه های سکشن دوم دارند و ارزش مدارک دریافت شده از این دانشگاهها برای استرالیا بالاتر است. لازم به ذکر است که برخی از دانشگاه های ایرانی به لحاظ سطح آموزشی فاقد طبقه بندی از طرف اداره مهاجرت استرالیا می باشند. بنابراین پیش از هر اقدامی با دریافت مشاوره از وکیل مهاجرت استرالیا نسبت به طبقه بندی دانشگاه محل تحصیل خود اطلاعات لازم را کسب نمایید.
سکشن اول: که امتیاز حاصله برای مقطع لیسانس برای ویزاهای تخصص و مهارت ١۵ امتیاز می باشد، به عنوان مثال دانشگاه های سراسری، دانشگاه آزاد واحد تهران شمال/جنوب و….
سکشن دوم: امتیاز حاصله از مقطع لیسانس برای ویزاهای تخصص و مهارت ١٠ امتیاز می باشد، به عنوان مثال دانشگاه آزاد تهران شرق، دانشگاه آزاد ورامین و…..
۹- مدت زمان ارزیابی مدرک تحصیلی و سابقه کار چه میزان می باشد؟
+مدت زمان اخذ ارزشیابی مدرک تحصیلی (assessment) بسته به سازمان ارزیابی کننده متفاوت است. گرفتن ارزشیابی از سازمان کامپیوتر استرالیا (ACS) حدودا بین۶ تا ۱۲ هفنه زمان می برد و گرفتن ارزشیابی از سازمان مهندسین (Engineers Australia) حدود ۱۲ الی ۱۵ هفته زمان می برد و اخذ ارزشیابی از سازمان وت اسس (VETASSESS) نیز حدودا ۱۲ تا ۱۶ هفته به طول می انجامد. ولی این زمانها تقریبی است و گاها این پروسه سریعتر انجام شده و به ندرت پیش می آید که زمان بیشتری طول می کشد. البته سازمان مهندسی استرالیا و سازمان وت اسس، قابلیتی به نام بررسی سریع Fast Track دارند که با پرداخت هزینه¬ی بیشتر، زمان صدور ارزشیابی را کاهش می دهند.
۱۰- آیا دریافت اسپانسر ایالتی به معنای گرفتن کار در استرالیا میباشد ؟
+خیر. هنگامی که شما اسپانسر ایالتی دریافت میکنید ، بدین معناست که ایالت مورد نظر به شغل شما نیاز دارد. ولی در خصوص ارائه کار مشخص به شما هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.
۱۱- آیا رشته های پزشکی راحت تر از سایر مشاغل جهت مهاجرت به استرالیا میتوانند اقدام نمایند؟
+خیر. با توجه به شرایط کشور استرالیا ، در حال حاظر دولت ترجیح می دهد از فارغ التحصیلان رشته پزشکی دانشگاه های استرالیایی برای سیستم پزشکی خود استفاده کند. به همین دلیل پروسه ای سخت را برای ورود پزشکان کشورهای دیگر در نظر گرفته است .
۱۲- برای اخذ ویزای تخصص و مهارت چه مبلغی باید در حساب بانکی نشان داده شود؟
+برای ویزاهای تخصصی حداقل مقداری که در حساب شما قابل ارائه باشد، محدودیتی وجود ندارد و تنها برای برخی ویزاهای اسپانسری ایالت از شما برای توانایی مالی، گزارش موجودی حساب درخواست شده و حداقل میزان موجودی تعیین می‌شود.
۱۳- آیا من می توانم پس از ثبت درخواست ویزا اعضاء خانواده خود را به پرونده اضافه کنم؟
+شما می توانید در برخی از ویزاها اعضاء خانواده را به پرونده خود اضافه کنید. چنانچه شما در حال حاضر درخواست ویزای خود را ثبت کرده اید، به شما اجازه می دهند که در طول فرایند اخذ ویزا و تا زمانیکه اداره مهاجرت و حفاظت از مرزهای استرالیا تصمیمی روی پرونده شما نگرفته باشد اعضای خانواده خود را به پرونده اضافه کنید.
۱۴- آیا پاسپورت من بایستی برچسب ویزا داشته باشد؟
+خیر. ویزاهای استرالیا به صورت الکترونیکی ثبت می شوند. زمانیکه شما به استرالیا سفر می کنید تا در آنجا اقامت داشته باشید به برچسب ویزا در پاسپورت نیاز ندارید.
۱۵- در صورتی که یک زوج شرایط مهاجرت به استرالیا را داشته باشند آیا هر دو آنها باید تقاضای اقامت کنند یا خیر؟
+جهت مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص و مهارت، کافی است که یکی از افراد خانواده شرایط لازم را جهت مهاجرت داشته باشد اما باقی افراد خانواده هم باید در واقع مدارک شخصی خود را در پرونده ارائه بدهند و تمامی مشخصات آنها درج بشود، تمامی هزینه های مربوطه را پرداخت کنند و در لیست به عنوان (Secondary Applicant) حضور داشته باشند. باقی افراد خانواده نیز اقامت را همزمان با وی Main Applicant)) کسب خواهند نمود اما در صورتی که متقاضی اصلی موفق به دریافت ویزا نگردد درخواست مابقی اعضای خانواده (Secondary Applicant) هم رد خواهد شد .

۱۶-سوال متقاضی مهاجرت به استرالیا: آیا استفاده از وکیل برای انجام پروسه مهاجرت به استرالیا اجباری است؟

+پاسخ مشاور: خیر داشتن وکیل الزامی نیست ولی داشتن وکیل به شما کمک میکند با اطلاع از به روز ترین قوانین پروسه خود را پیش ببرید و شانس موفقیت شما افزایش پیدا میکند.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات