شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

وکیل مهاجرت به استرالیا

مهدی کیوانی، وکیل مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا مقوله‌ای است که در چند سال اخیر ذهن بسیاری از متخصصین در حوزه‌های مختلف را به خود جلب کرده است چون کشور استرالیا گزینه بسیار مناسبی برای ادامه زندگی است.

استرالیا دارای منابع فراوان، کشوری وسیع و با پتانسیل بالای اقتصادی، دستمزدهای بالا، قوانین مناسب و رفاه نسبی است. اما هر قدر که این کشور یک گزینه بسیار جذاب برای مهاجرت باشد قانون مهاجرت سختی دارد که بسیار متفاوت از دیگر کشورهای مهاجرپذیر کنونی است به همین دلیل نیاز به مشاور مهاجرت استرالیا یا وکیل مهاجرت در این برهه کاملاً مشهود است.

وکیل خوب برای مهاجرت به استرالیا کسی است که تسلط لازم بر قانون بین الملل و قوانین جدید مهاجرت به استرالیا وابسته به سال‌های اخیر را بداند. در این مقاله در یونیک ویزا درباره خصوصیات بهترین وکلای مهاجرت به استرالیا و انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا خواهیم خواند.

جهت صحبت و مشاوره با وکیل مهاجرت استرالیا می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶ تماس گرفته و سؤالات خود را از وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا و مشاوران مهاجرتی بپرسید یا از طریق فرم بخش تماس با ما سوالات خود را مطرح کنید.

بهترین وکیل مهاجرت استرالیا

شناخت هرچه دقیق‌تر راه‌های مهاجرت به استرالیا و سایر قوانین مهاجرت و مدارک مورد نیاز آن، جزو اولین مراحل مهاجرت قانونی به استرالیا محسوب می‌شوند. انتخاب وکیل حرفه ای مهاجرت به استرالیا بهترین کار برای رسیدن به یک مهاجرت قانونی و بی دردسر است.

دانستن اصول و قانون مهاجرت به استرالیا به حدی مهم است که می‌تواند آینده و اهدافی که شما در سر دارید را تحت‌الشعاع قرار دهد، و در واقع این مهم بر عهده وکیل حرفه‌ای مهاجرت است که تمام اصول کار، روند گرفتن ویزا و نوع مکاتبات را بداند تا مسیر را برای گرفتن ویزای استرالیای شما تسهیل کند. در هر صورت اگر متقاضی مهاجرت نتواند از عهده آن برآید، تمام نقشه‌ها و اهداف و زندگی شما را با چالش جدی و گاه شکست مواجه می‌کند. پس اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید بهتر است که قبل از هر اقدامی به دنبال یک وکیل مهاجرت مناسب، با تجربه و قابل اعتماد باشید، چرا که قرار است آینده خود و خانواده خود را به وی بسپارید تا راه را برای شما هموار گرداند.

مطمئناً این سؤال اکنون برای شما پیش می‌آید که وکیل مهاجرت چیست و چطور رزومه وکیل مهاجرت به استرالیا را پیدا کنم؟

وکیل مهاجرت کسی است که مسلط به قوانین و حق و حقوق مهاجران است ،قابلیت‌های حرفه‌ای و قانونی را هم در استرالیا برای انجام مشاوره برای مهاجرت به استرالیا را دارد. از جمله این قابلیت‌های قانونی عضویت در سازمان ثبت وکلای مهاجرت است که بر تمامی جوانب وکالت مهاجرت در استرالیا حاکم بوده و بر تمامی قوانین و رویکردهای اساسی مهاجرتی مسلط باشد.

هنگامی که نوبت به تعیین وقت با وکیل مهاجرت استرالیا می‌رسد این سؤال مطرح می‌شود که بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ ما در این قسمت به تعدادی از بهترین ویژگی‌های یک وکیل مهاجرت خوب اشاره خواهیم کرد.
• باید شرکت مهاجرتی خود را در استرالیا ثبت کرده باشد.
• باید یک دفتر ثبت قانونی در ایران داشته باشد تا بتواند نظارت دقیق بر روند کاری موکلان خود داشته باشد.
• بدون توجه به منافع شخصی خود شانس موفقیت خود را در پرونده بیان کند وبه خاطر منافع شخصی امید واهی ندهد.
• برای هر پرونده برنامه ریزی دقیق و سناریوی مشخص داشته باشد.
• خودش پیگیره پرونده شما باشد و شما دغدغه‌ی پیشبرد پرونده خود را نداشته باشید.
• باید دوره‌های تخصصی مهاجرت به استرالیا را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد.
• پیش از آغاز تشکیل پرونده باید مبلغ دقیق قرارداد شما را مشخص و شفاف عنوان کند.
• یکی از مهم‌ترین شرایط وکیل مهاجرت استرالیا این است که باید در سازمان مارا ثبت شده باشد..

وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا جناب آقای مهدی کیوانی با شماره ثبت MARN 2217813 دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (سازمان ثبت وکلای مهاجرت)، MARA Migration Agents Registration Authority است و تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر ایشان مورد بررسی قرار گرفته و اقدام متناسب صورت می‌پذیرد. برای مشاهده صفحه‌ی اطلاعات ایشان در سایت مارا لطفاً اینجا را کلیک نمایید.

مدارک آقای مهدی کیوانی وکیل مهاجرت

مهدی کیوانی وکیل مهاجرت

چرا باید حتما از وکلای عضو MARA استفاده کنیم؟ و نحوه استعلام وکیل مهاجرت چگونه است؟

متأسفانه در سال‌های اخیر رشد چشمگیری در تعداد دفاتر مهاجرتی غیر قانونی و فاقد وکیل رسمی مهاجرت به خصوص در شهر تهران وجود داشته است. در پروسه مهاجرت به استرالیا کمک گرفتن از افرادی که وکیل مهاجرت نیستند و آموزش صحیحی در این راستا ندیده‌اند ممکن است منجر به نقص در پرونده مهاجرتی و کاهش شانس دستیابی به ویزای استرالیا گردد. طبق قوانین دولت استرالیا افراد غیر مجاز اجازه مکاتبه با اداره مهاجرت را ندارند و انجام امور مهاجرتی توسط این اشخاص تا ۱۰ سال زندان به همراه دارد

بر اساس قوانین استرالیا، تنها وکیل رسمی مهاجرت یا همان وکیل «مارا» (MARA) می‌تواند امور مهاجرتی دیگران را انجام دهد و انجام دادن امور مهاجرتی شما توسط شخصی دیگر کاملاً غیرقانونی است. در ادامه، توضیحات بیش‌تری در مورد وکیل مهاجرت استرالیا یا همان وکیل مارا دریافت خواهید کرد.

Migration agents’ registration authorityکه به اختصار آن را «مارا» می‌نامند، دربرگیرنده‌ی وکلای ثبت شده است که با داشتن شرایط لازم به عضویت این سازمان درآمده و دارای شماره عضویت هستند. این سازمان تمام انتظاراتی که شما به عنوان موکل از وکیل و یا بالعکس در نظر دارید را برآورده می‌کند. همچنین انتخاب وکیل عضو مارا به شما اطمینان خاطر می‌دهد که تمام مراحل پروسه مهاجرت شما طبق آخرین تغییرات قانونی اداره‌ی مهاجرت استرالیا انجام می‌شود. تجربه و مهارت یک وکیل با شماره‌ی عضویت راه را هموار و از انجام مراحل اضافی و پرداخت هزینه‌های نا‌به‌جا جلوگیری می‌کند.

قرارداد وکیل مهاجرت به استرالیا باید چگونه باشد؟

اما در پاسخ به این سؤال که چرا باید حتما از وکلای عضو MARA استفاده کنیم باید گفت که وظایف و مزیت‌های وکلای عضو مارا شامل این موارد است:

 • دارای اطلاعات کامل و به روز از قوانین و روش های مهاجرت به استرالیا است
 • موظف است که برای منافع قانونی شما عمل نموده و بر اساس ضوابط مشخص، آگاهی و راهنمایی دقیق به شما ارائه دهد.
 • پول شما را تا زمان ارائه خدمات در حساب مشخصی قرار داده و هر چند وقت یک‌بار حسابشان مورد بررسی و ممیزی قرار می‌گیرد.
 • سوابق مشتریان را تا ۷ سال به درستی نگهداری می‌کنند.
 • به عنوان نماینده شما بوده و نتیجه درخواست ویزایتان را به شما اطلاع می‌دهند.

پروانه وکلای مهاجرت به استرالیا از طریق این سازمان هر ۳ سال یک بار صادر شده و وکلا بر اساس تعداد نتایج مثبت در پرونده‌ها ارزیابی می‌شوند.

برای استعلام کافی است بر روی این لینک کلیک کنید و نام و فامیل شخص مورد نظر را بنویسید، در صورتی که وی شماره‌ی مارا داشته باشد در این پرتال اطلاعات وی به نمایش خواهد درآمد.

به خاطر داشته باشید که با انتخاب وکیل عضو مارا هزینه‌های حق‌الوکاله را طبق تعرفه‌های مصوب سازمان مارا پرداخت می‌کنید. در نتیجه درعین‌حال که انجام کار خود را تضمین می‌کنید، از پرداخت هزینه‌های گزاف به افراد سودجو نیز خودداری می‌کنید.

برای درک کامل مزایای استفاده از وکیل معتبر اداره MARA می‌‎توانید مقاله وکیل مارا را بخوانید:

Mara چیست؟

مزیت استفاده از موسسه یونیک ویزا برای ارائه خدمت وکالت مهاجرت شما به استرالیا

یونیک ویزا یکی از باسابقه‌ترین دفاتر مهاجرت است که مزیت استفاده از خدمات آن در موارد زیر خلاصه می‌شود:

 • یونیک ویزا یکی از خوشنام‌ترین دفاتر مهاجرتی با مجوز قانونی است که هم در ایران و هم در استرالیا دفتر دارد.
 • در یونیک ویزا امکان مشاوره مستقیم با وکیل مهاجرت به استرالیا میسر است.
 • عقد قرارداد در یونیک ویزا تنها با مراجعینی انجام می‌شود که شانس موفقیت پرونده آنها بیش از ۸۰ درصد تخمین زده شود.
 • عودت وجه پرداختی در هر مرحله‌ای از قرارداد که موفقیت‌آمیز نباشد میسر است.
 • آقای مهدی کیوانی وکیل سازمان یونیک ویزا با عضویت در مارا می‌تواند کار مهاجرت شما را با بالاترین استاندارد ممکن انجام دهد.

در زیر دو مزیت استفاده از متخصصین مهاجرت به استرالیا یعنی وکیل رسمی عضو سازمان مارا برای انجام امور مهاجرتی ارائه می شود:
آشنایی به قوانین: چیزی که اکثر موکلین از آن اطلاع ندارند این است که پروسه ارزیابی ویزا (Visa Assessment) فرآیندی شدیداً قانونی است که باعث می‌شود درک قوانین و ضوابط مهاجرت به استرالیا امری ضروری باشد. تمامی وکیل‌های اداره مهاجرت استرالیا آموزش دیده و تجربه کافی برای رفع و رجوع پیچیدگی های انواع درخواست‌های ویزا را دارا هستند. آنها تحت نظارت سازمان MARA آموزش دیده و رجیستر شده‌اند و تمامی فرایندها و قوانین فعلی را می‌شناسند، بنابراین مشاوره‌های صحیحی را به شما ارائه خواهند داد.
صرفه جویی در زمان و هزینه: همه متقاضیان مهاجرت به استرالیا می‌خواهند مطمئن باشند که درخواست ویزای آنها صحیح است. اما در برخی موارد تنها دنبال کردن چک لیست ارائه شده توسط اداره مهاجرت استرالیا کافی نیست. موارد بسیار زیادی دیده شده است که متقاضی نه تنها پول بلکه زمان را نیز علی رغم تلاش زیاد هدر داده است و موفق به اخذ ویزا و نتیجه مطلوب نشده است. جهت جلوگیری از بروز این مشکلات و افزایش شانس مهاجرت به استرالیا برای شما توصیه می‌شود تا به دنبال گرفتن مشاوره های قانونی و واقعی از وکیل مهاجرت استرالیا که با قوانین فعلی، پیش نیازهای ویزا، ضوابط و تغییرات قوانین آشنایی دارد، باشید. وکیل اداره مهاجرت صلاحیت و تجربه لازم برای ارائه صحیح درخواست ویزا را دارد، پس با استفاده از وکیل اداره مهاجرت استرالیا در همان تلاش اول ویزا را کسب نمایید.

به همین علت یونیک ویزا یکی از گزینه‌های اصلی برای مهاجرت قانونی به استرالیا در ایران است که تعداد پرونده‌های بالای موفقیت‌آمیز آن دلالت برا روش صحیح کار این موسسه دارد.

موسسه یونیک ویزا

شماره تماس وکیل مهاجرت به استرالیا

برای مشاوره با وکیل مهاجرت به استرالیا می‌توانید با جستجو در وبسایت سازمان مارا وکیل مورد نظر را یافته و با شماره وی تماس برقرار کنید. برای تماس با وکیل و مشاوران موسسه یونیک ویزا می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶ تماس گرفته و سؤالات خود را بپرسید.

هزینه وکیل مهاجرت به استرالیا

بر اساس ضوابطی که اداره MARA برای وکلا / ایجنت های مهاجرت مشخص نموده است، مبلغی که وکیل شما برای اخذ ویزای استرالیا مطالبه می‌کند (حق الوکاله) باید منصفانه و معقول باشد.
میزان حق الوکاله به موارد ذیل بستگی دارد:
• نوع ویزای درخواستی شما.
• مدت زمانی که آماده کردن درخواست شما طول خواهد کشید. آماده کردن بعضی ازانواع درخواستهای ویزا بیشتر از بقیه طول می‌کشد.
• سطح خدماتی که شما لازم دارید.
• اینکه به کمک بیشتری نیاز داشته باشید یا موقعیت تان پیچیده باشد. مثلاً اگر افراد تحت تکفل (مثل بچه‌ها) در درخواستتان داشته باشید وکیل ممکن است هزینه بیشتری را مطالبه کند.
• در صورتی‌که وکیل شما سالهای زیادی تجربه دارد، ممکن است حق الوکاله او بیشتر باشد. اگر حق الوکاله نماینده شما خیلی زیاد به نظر می‌رسد، قبل از امضای قرارداد در این مورد با او صحبت کنید.

همچنین سازمان مارا در سال مالی جدید (۲۰۲۳-۱۴۰۲) تعرفه‌ای برای ویزاها مشخص نکرده است و تعیین دستمزد را به وکلا وگذار کرده است تا بر اساس میزان تجربه و سطح خدمات ارائه شده مبلغی عادلانه را تعیین کنند .

در هر صورت برای ویزاهای تخصص و مهارت حق الوکاله وکیل مهاجرت استرالیا در ایران بین ۲ تا ۵ هزار دلار استرالیا است ولی این عدد در استرالیا افزایش قابل توجهی دارد و گاهی تا ۸ هزار دلار هم می‌رسد.

برای ویزای توریستی بین ۵۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار استرالیا و برای ویزاهای جاب آفر و سرمایه‌گذاری بین ۹ تا ۳۰ هزار دلار استرالیا تعیین شده است.

حق‌الزحمه مشاوره اولیه در دفاتر کاریابی‌های خارجی مستقر در ایران در سال ۱۴۰۲ مبلع ۱۰۰ هزارتومان و مشاوره تخصصی ۵۰۰ هزار تومان است.

هزینه مشاوره اولیه مهاجرت به استرالیا

مشاوره اولیه تلفنی یا آنلاین در یونیک ویزا رایگان است البته بسیاری از وکلا و مشاورین قبل از عقد قرارداد کتبی با شما ملاقات یا گفتگوی تلفنی انجام می دهند تا اطلاعات کلی را به شما داده و به پرسش‌های شما پاسخ دهند. برخی از وکلا این کار را رایگان انجام می‌دهند و بعضی‌ها برای آن هزینه می‌گیرند. توجه داشته باشید طبق قوانین باید قبل از ملاقاتتان (حضوری یا تلفنی) به شما اطلاع داده شود که هزینه مشاوره اولیه چه مبلغی است.

دستمزد مشاوره مهاجرت به استرالیا

مزیت های وکیل مهاجرت به استرالیا در تهران

وکیل مهاجرت به استرالیا اگر در تهران دفتر داشته باشد امکان برگزاری جلسه حضوری و تماس تلفنی با وی راحت است.

مراجعین در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جانب وکیل می‌توانند به قوه قضائیه شکایت کنند.

همچنین نباید تاثیر آگاهی وکیل از وضعیت جامعه را به واسطه حضور در ایران نادیده گرفت چون می‌تواند مشاوره بهتری به مراجعین بدهد.

حق مشاوره و حق الوکاله چنین شخصی هم به علت هزینه‌ها و مالیات ایران ۱۰ درصد کمتر از وکیلی است که تنها در استرالیا دفتر داشته باشد.

مزیت وکیل مهاجرت به استرالیا در سیدنی

مطمئنا استخدام یک وکیل مهاجرت که در سیدنی استرالیا دفتر داشته باشد باعث می‌شود که مسیر مهاجرت به استرالیا سریعتر شود

همچنین وکلای عضو مارا باید به طور مکرر می‌تواند در کلاس‌ها و سمینارهایی که از طرف وزارت مهاجرت برگزار می‌شود شرکت کنند و از آخرین مفاد قانون و تبصره‌های وزارت مهاجرت استرالیا آگاه باشند.

دیگر مزیت وکیل مهاجرت به استرالیا در سیدنی این است که مشکلی به نام اختلاف زمان نخواهید داشت.

مشکلات مهاجرت به استرالیا بدون وکیل

در این مقاله سعی کردیم تمامی جوانب یک وکیل مهاجرت به استرالیا را مورد بررسی قرار بدهیم اما همانطور که خودتان هم به این امر واقفید برای مهاجرت الزامی به داشتن وکیل رسمی مهاجرت ندارید، و خودتان هم می‌توانید برای مهاجرت به استرالیا بدون وکیل هم اقدام کنید. با اشاره به مواردی که بالاتر به آنها پرداختیم و مورد بررسی قرار دادیم در مسیر مهاجرت به استرالیا به سختی‌ها و پیچیدگی‌های قوانین مهاجرت زیادی برخواهید خورد که داشتن یک وکیل خبره می‌تواند کمک بسیاری به شما برساند. با یک جستجوی ساده می‌توانید متوجه شوید که بیش از ۹۰ درصد پرونده‌های سرمایه‌گذاری و حدود ۸۰ درصد ویزاهای اسپانسر شغلی وکیل دارند.

هماهنگی و تعیین وقت مشاوره با وکیل مهاجرت استرالیا

برای هماهنگی و تعیین وقت مشاوره با وکیل مهاجرت استرالیا تنها کافیست با شماره

تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای شما یک وقت تعیین شود.

برای هماهنگی می‌توانید از خدمات سازمان مهاجرتی یونیک ویزا بهره بگیرید و با شماره های ۰۲۱۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶ تماس گرفته و یک وقت برای مشاوره بگیرید.

برخی از سؤالات رایج در مورد وکیل مهاجرت استرالیا

سوال متقاضی مهاجرت به استرالیا: آیا استفاده از وکیل برای انجام پروسه مهاجرت به استرالیا اجباری است؟

+پاسخ مشاور: خیر داشتن وکیل الزامی نیست ولی داشتن وکیل به شما کمک می‌کند با اطلاع از به روز ترین قوانین پروسه خود را پیش ببرید و شانس موفقیت شما افزایش پیدا می‌کند.

 

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران
 • Matin Dawlatzai چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

  سلام بر شما اگر در سیدنی استرالیا دفتر دارید لطفاً بگوید خواهرم آنجا هست میخواستم از همان جا شروع کارم بشه باتشکر ازشما

  • uniquevisa دوشنبه ۰۸ آبان ۱۴۰۲

   سلام وقت بخیر
   بله شماره دفتر سیدنی
   ۰۰۶۱۴۱۳۵۴۱۰۴۳

  • uniquevisa شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲

   همراه عزیز لطفا برای مشاوره رایگان با شماره ۰۲۱۸۸۵۴۵۳۲۴ تماس بگیرید

 • شادی پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۲

  سلام ببخشید یک سوال داشتم ما در یک سایت خارجی سرمایه گذاری کردیم که ظاهراً استرالیای هستش والان سرمایه ما را بلوکه کرده ودرخواست ۵۰۰۰دلار برای فعال سازی اصل سرمایه داره ایا میتونیم سرمایه خود را پس بگیریم خواهش میکنم جواب کل سرمایه زندگیمون اونجا سرمایه گذاری کردیم

  • uniquevisa دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۲

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره رایگان لطفا با ۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶ در ارتباط باشید

 • شادی پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۲

  سلام ببخشید یک سوال داشتم ما در یک سایت که در استرالیا هستش سرمایه گذاری کردیم الان کل سرمایه را بلوکه کرده الان میخوا بدونیم میتونیم سرمایه را برگردونیم کل یرمایه رندگیمونه

  • uniquevisa دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۲

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره رایگان لطفا با ۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶ در ارتباط باشید

 • مریم سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲

  باسلام.لطفا یک وکیل خیلی خوب داخل خود ملبورن معرفی کنید.ممنونم

  • uniquevisa سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

   سلام وقت بخیر
   وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا در شهر سیدنی هستند و میتوانید آنلاین با ایشان در ارتباط باشید

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات