شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

مهاجرت به استرالیا بدون سابقه کار ساب کلاس ۴۷۶

بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند ممکن است سابقه کار ندشته باشند یا سابقه کاری که قابل اثبات باشد ندارند و یا سابقه کاری آنها ارتباطی با مدرک تحصیلی ندارد و عملا کمک چندانی به پرونده ی آنها نمیکند. برای دریافت برخی از ویزاهای استرالیا داشتن سابقه کار الزامی است اما ویزاهایی هم هستند که بدون سابقه کار میتوان برای درخواست داد و برای مهاجرت به استرالیا اقدام نمود.

 

مهاجرت به استرالیا بدون سابقه کار با ویزای ۴۷۶:

برای مهاجرت به استرالیا با ویزای ۴۷۶ میبایست شروط زیر را داشته باشید:

۱-    سن متقاضی اصلی مهاجرت به استرالیا  کمتر از ۳۱ سال باشد

۲-    فارغ التحصیل رشته ی مهندسی از یکی از دانشگاه های امیرکبیر یا تهران باشید

۳-    از زمان فارغ التحصیلی حداکثر دو سال گذشته باشد

در صورتیکه شرایط بالا در مورد شما صادق باشد میتوانید از طریق ویزای ۴۷۶ بدون داشتن سابقه کار برای مهاجرت به استرالیا اقدام نمایید. این ویزا از نوع ویزاهای کار و دارای اعتبار ۱۸ ماهه میباشد.

 

مهاجرت به استرالیا بدون سابقه کار با ویزای نیروی کار ماهر:

افرادی که از رشته های مهندسی فارغ التحصیل شده اند (به جز مهندسان کامپیوتر) گاها میتوانند بدون سابقه کار برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای نیروی کار ماهر یا تخصص و مهارت اقدام نمایند. این ویزا دارای سه ساب کلاس ۱۸۹-۱۹۰ و ۴۹۱ است

برای مهاجرت به استرالیا از طریق این ویزا متقاضی میبایست حداقل ۶۵ امتیاز از سیستم امتیاز بندی این ویزا کسب نماید.

امتیاز بندی آنلاین و فرم ارزیابی رایگان ویزای نیروی کار ماهر برای مهاجرت به استرالیا  اینجا کلیک نمایید.

 

دو ساب کلاس ۱۹۰ و ۱۸۹ از نوع اقامت دائم هستند و افرادی که با این ویزا ها برای مهاجرت به استرالیا اقدام میکنند تمامی امکاناتی که یک فرد استرالیایی دارد (به جز حق رای و استخدام در پارلمان) را خواهند داشت.

از جمله این امکانات میتوان به استفاده از بیمه خدمات درمانی رایگان استرالیا (مدیکر) ، استفاده از وام های متنوع پس از مهاجرت به استرالیا، دریافت کمک هزینه های دولتی و … اشاره نمود.

همچنین ۴ سال پس از مهاجرت نیز می توانند برای شهروندی استرالی (سیتیزنشیپ)ا و دریافت پاسپورت این کشور درخواست دهند.

ساب کلاس ۴۹۱ این ویزا از نوع مشروط است و متقاضی پس از مهاجرت به استرالیا میبایست سه سال در نواحی کم جمعیت کار کند پس از آن میتواند درخواست اقامت دائم دهد.

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزاهای نامزدی و ازدواج:

افرادی که برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزاهای نامزدی یا ازدواج اقدام میکنند الزامی به ارائه ی سابقه کار ندارند . برای دریافت این ویزاها میبایست یکی از طرفین اقامت دائم استرالیا را داشته باشد و یا شهروند این کشور باشد. برای مهاجرت به استرالیا با ویزاهای پارتنری میبایست اثبات نمایید که رابطه شما واقعی است.

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات