شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا برای کسانی است که مایلند برای بازدید این کشور، قرار ملاقات کاری و یا بازدید اقوام و دوستان به این کشور سفر کنند. دارندگان این ویزا، مجاز به کار و شرکت در دوره های آموزشی بیشتر از ۳ ماه نیستند. همچنین، امکان تبدیل این ویزا به اقامت دائم و یا سایر ویزاها نیز وجود ندارد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی

۱- ترجمه شناسنامه متقاضی

۲- کپی گذرنامه با اعتبار حداقل ۶ ماه از تاریخ قصد ورود به استرالیا (برای سفر به استرالیا بهتر است که متقاضی تجربه سفر به اروپا را داشته باشد تا شانس او افزایش یابد)

۳- کارت پایان خدمت

۴- یک قطعه عکس رنگی در سایز ۴*۶

۵- مدارک مالی ( اثبات توانمندی متقاضی برای گردشگری )

۶- تمامی شواهدی که گواه برگشت متقاضی به کشور پس از پایان سفر است( گواهی اشتغال به تحصیل, جواز کسب, مدارک تاسیس شرکت, قرار داد کاری در صورت اشتغال, سند مالکیت , شواهدی دال بر حضور اقوام درجه ۱ در ایران که متقاضی را ترغیب به بازگشت می کند , رزرو بلیط دوطرفه

مدت زمان رسیدگی ویزای توریستی استرالیا:

زمان رسیدگی به درخواست ویزای گردشگری استرالیا متغیر است اما در صورت تکمیل بودن پرونده بعد از ۳ تا ۵ هفته به درخواست رسیدگی خواهد شد و مشخص میگردد که فرد واجد شرایط دریافت ویزای توریستی میباشد یا خیر.

هزینه ی ویزای توریستی استرالیا: هزینه بررسی پرونده متقاضی توسط سفارت، از جولای ۲۰۱۵، ۱۳۵ دلار استرالیا می باشد. این هزینه در صورت رد پرونده توسط سفارت، مسترد نمی شود.

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات