شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

ویزای تحصیلی استرالیا

استرالیا یکی از بهترین مقاصد برای دانشجویانی است که به دنبال ادامه تحصیل در خارج از کشور هستند. این کشور همچنین دارای ۸ دانشگاه در بین ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان است و همچنین محیط آموزشی شگفت انگیزی را ارائه می دهد. آیا به دنبال تحصیل در کشور استرالیا هستید؟ سازمان مهاجرتی یونیک ویزا می‌تواند به شما در دریافت ویزای دانشجویی استرالیا کمک کند. تخصص ما در فرآیندهای مهاجرت  به استرالیا است. ما بهترین وکلا ومتخصصین در امر مهاجرت را در اختیار داریم و آماده‌ایم تا به شما کمک کنیم و در تمام مراحل دشوار اخذ ویزای دانشجویی همراه شما باشیم. یونیک ویزا به دانش آموزان و دانشجویان کمک می‌‌کند تا بهترین دوره‌های تحصیلی و مناسب‌ترین کالج‌ها را در استرالیا شناسایی کنند و آنها را در مسیر شغلی موفق قرار می‌دهد.

چرا تحصیل در استرالیا؟

برای تحصیل در استرالیا، دانشجویان بین المللی گزینه‌های بسیار متنوعی دارند. کیفیت آموزش، انتخاب رشته‌های متنوع و فرصت‌های کاری پس از تحصیل در استرالیا، این کشور را به یکی از مطلوب‌ترین مقاصد در میان دانشجویان ایرانی تبدیل کرده است. دانشگاه‌های استرالیا در تحقیقات قوی هستند و همچنین در زمینه‌های علمی، هنر و علوم انسانی عالی هستند. در ادامه این مقاله به دلایل انتخاب کشور استرالیا برای تحصیل می‌پردازیم پس تا انتها همراه ما باشید.

 

 • مقصدی مشهور برای دانشجویان ایرانی
 • مدارک معتبر جهانی
 • حقوق بالای کار دانشجویی
 • تنوع زبانی
 • کمک های مالی دولت
 • اقتصاد رو به رشد و چشم انداز شغلی خوبی ارائه می دهد
 • مدرکی که در سراسر جهان ارزشمند است
 • آب و هوای شگفت انگیز و سبک زندگی در فضای باز

 

استرالیا دارای برخی از بهترین دانشگاه‌های جهان است. دانشگاه‌های استرالیا طیف گسترده‌ای از دوره‌ها را در موضوعات مختلف را به دانشجویان خود ارائه می‌دهند. هزینه‌های تحصیل در اینجا در مقایسه با انگلستان و ایالات متحده به علت پایینتر بودن نرخ تسعیر دلار استرالیا بسیار مقرون به صرفه‌تر است. دانشجویان دانشگاه‌های استرالیا واجد شرایط مجوز کار پس از تحصیل هستند که تا چهار سال اعتبار دارد و این روش می‌تواند به عنوان مسیری برای اقامت دائم استرالیا برای شما باشد.

دانشگاه‌های استرالیا به استانداردهای بالا و روش‌های تدریس بسیار عالی شناخته می‌شوند. مدارک آنها در سراسر جهان شناخته شده است. یکی دیگر از مزایای تحصیل در استرالیا هزینه پایین زندگی نسبت به سایر کشورها است. دانشجویان می‌توانند در حین تحصیل به صورت پاره وقت (حداکثر ۲۰ ساعت در هفته) کار کنند و این موضوع می‌تواند در تامین بخشی از شهریه تحصیلی آنها کمک کند؛ با توجه به کمبود نیروی کار، این محدودیت تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۳ برداشته شده است و دانشجویان می توانند تا ۴۰ ساعت در هفته کار کنند. در حال حاضر دانشجویان همچنین به بورسیه‌هایی دسترسی دارند که می‌تواند هزینه‌های یک دوره آنها را کاهش دهد.

بسیاری از دانشجویان، تحصیل در استرالیا را انتخاب می کنند زیرا اقتصاد رو به رشد آن نوید فرصت‌های شغلی خوبی را پس از اتمام دوره تحصیلی دانشجویان می دهد.

دانشجویان پس از مهاجرت به استرالیا می‌توانند در صورتی که شرایط زیر را داشته باشند اعضای درجه یک خانواده خود را به استرالیا ببرند:

 طول دوره آموزشی آنها بیشتر از ۱۲ ماه باشد و بیش از یک ترم از دوره تحصیل ایشان گذشته باشد.

 • مدارک لازم در خصوص تایید بحث مالی و رابطه واقعی (برای همسر)  قابل ارائه و مورد تایید باشد.
 • اعضای درجه یک خانواده فقط شامل: همسر، فرزندان و والدین می‌باشد.
تحصیلی در استرالیا

ویزای تحصیلی استرالیا

متقاضیان ادامه تحصیل در استرالیا می‌بایست از مقطع پیشین فارغ التحصیل و یا در انتهای دوره تحصیل خود باشند. قبلاً زیر گروهای متفاوتی برای انواع ویزاهای تحصیلی و دانشجویی استرالیا وجود داشت، ولی در حال حاضر فقط یک زیر گروه یا ساب کلاس (Subclass 500) جهت تحصیل در استرالیا وجود دارد :

 1. داشتن مدرک آیلتس آکادمیک حداقل ۶ (و یا معادل آن ) برای کالج و مقطع کارشناسی ، حداقل ۵ برای مقطع ارشد، و کسب نمره ۷ برای مقطع  دکتری.
 2. چنانچه سطح زبان متقاضی از سطح مد نظر دانشگاه کمتر باشد، به ازای هر نیم نمره اختلاف، متقاضی باید به مدت ۱۰ هفته (یا دو ماه و نیم) در دوره­های زبان که توسط دانشگاه برگزار می‌گردد شرکت نماید. هزینه کورسهای زبان بسته به دانشگاه‌ها متفاوت و معمولا برای یک دوره ۱۰ هفته‌ای حدود ۴ تا ۵ هزار دلار استرالیا می‌باشد.
 3. فاصله تاریخ فارغ التحصیلی متقاضی تا شروع مقطع تحصیلی جدید (در صورت وجود) می‌بایست قابل توجیه باشد.
 4. تمکن مالی متقاضی برای کلیه هزینه‌های تحصیلی و زندگی در مدت اقامت در استرالیا می‌بایست در حساب بانکی ارائه و یا بهمراه اسناد مرتبط قابل قبول ارائه شود.
 5. شرایط سنی .

آپدیت ویزای دانشجویی در سال ۲۰۲۴

در طرح جدید دولت، ویزای دانشجویی، ویزای تحصیلی یا Student Visa هم دچار این تغییرات شد.

 • کف نمرات بالاتر مدرک زبان انگلیسی برای متقاضیان ویزای تحصیلی
 • کاهش دوره‌های آموزشی مجاز برای دارندگان ویزای دانشجویی، با تاکید برروی دوره‌های دانشگاهی
 • ممنوعیت تغییر رشته
 • افزایش بودجه برای یکپارچگی و شفافیت بیشتر سیستم اعطای ویزا و روش‌های معتبر سنجش دانشجویان

در سال ۲۰۲۴ برای ویزای ساب کلاس ۴۸۵ یا ویزای موقت فارغ التحصیلی (TGV) هم اصلاحات مهمی در نظر گرفته شده است. بعضی از شاخص‌ترین این بازنگری‌ها عبارتند از:

 • کاهش مدت اقامت برای دانشجویان خارجی با ویزای TGV مطابق جدول زیر:
مقطع تحصیلی مدت مجاز اقامت (قدیمی) مدت مجاز اقامت (جدید)
کارشناسی (Bachelor degree) ۲ سال ۲ سال
کارشناسی ارشد آموزشی (Masters by coursework) ۳ سال ۲ سال
کارشناسی ارشد پژوهشی (Masters by research) ۳ سال ۳ سال
دکترا (PhD) ۴ سال ۳ سال

 

 • ممنوعیت بازگشت به ویزای دانشجویی، برای دارندگان ویزای فارغ التحصیلی جدید
 • عدم اعطای مجوز اقامت در استرالیا به آن دسته از فارغ‌التحصیلان خارجی که هیچ‌کدام از تخصص‌های موردنیاز استرالیا را ندارند
 • کاهش سقف سنی از ۵۰ به ۳۵ سالگی
 • افزایش کف نمرات مهارت انگلیسی برای ویزاهای موقت فارغ التحصیلی، از آیلتس ۶ به آیلتس ۶.۵ که در ادامه به جزئیات آن خواهیم پرداخت.
 • تمدید ویزای کار پس از تحصیل (Post Study Work Rights) دیگر امکان‌پذیر نخواهد بود.
 • دانشجویانی که در مناطق خاص استرالیا تحصیل می‌کنند، هنوز هم با شرایطی می‌توانند ویزای TGV دوم با اعتبار یک یا دو ساله دریافت کنند. مدت اعتبار ویزا به محل تحصیل فرد بستگی دارد.

توجه کنید که برای اطلاع از زمان دقیق اجرایی شدن قوانین جدید، باید با مراجع مربوطه در مکاتبه باشید.

 

الزامات زبان انگلیسی برای ویزای دانشجویی در سال ۲۰۲۴

یکی از مواردی که در استراتژی جدید مهاجرت استرالیا دستخوش تغییر شده، نمره قابل‌قبول برای مدرک زبان انگلیسی است. جدول زیر، کف جدید و قدیمی نمره‌ها را برای آزمون IELTS نشان می‌دهد (برای آزمون‌های غیر آیلتس، نمره معادل آیلتس آن‌ها را در نظر بگیرید):

نوع ویزا کف قبلی نمره آیلتس کف جدید نمره آیلتس توضیحات تاریخ اعمال کف جدید نمره
ساب کلاس ۴۸۵ یا ویزای موقت فارغ التحصیلان (Temporary Graduate Visa) ۶.۰ ۶.۵ همچنین در کف جدید، نمره هرکدام از مهارت‌های چهارگانه آیلتس نیز باید حداقل ۵.۵ باشد. ضمناً مدت اعتبار مدرک زبان (از تاریخ برگزاری آزمون تا زمان ثبت درخواست ویزا) از ۳ به ۱ سال کاهش می‌یابد. تغییرات جدید برای تمام درخواست‌های ویزای دانشجویی و فارغ‌التحصیلی که در روز جشن فارغ‌التحصیلی یا بعد از آن ارسال شوند، اعمال می‌شود از اوایل سال ۲۰۲۴
ساب کلاس ۵۰۰ یا ویزای دانشجویی (Student Visa) ۵.۵ ۶.۰
دوره فشرده زبان انگلیسی (ELICOS) ۴.۵ ۵.۰ نمره ۵.۰ برای شرکت در دوره ELICOS ضمن تحصیل است. برای دانشجویانی که قصد آن‌ها صرفا یادگیری انگلیسی از طریق ELICOS است، باتوجه‌به ماهیت رشته آن‌ها، تغییری رخ نخواهد داد
دوره‌های پایه و مقدماتی دانشگاهی (دوره‌های Pathway یا Foundation) ۵.۵ ۵.۵ بدون تغییر در طول سال ۲۰۲۴

 

اولویت های پردازش دانش آموز و الزامات واقعی دانشجو از سال ۲۰۲۴

برای اولویت‌بندی رسیدگی به درخواست ویزای دانش آموزی و دانشجویی، دستورالعمل‌هایی وجود دارد که علاوه‌بر زمان موردنیاز، روی نتیجه درخواست هم اثر می‌گذارد. جدول زیر گوشه‌ای از این دستورالعمل‌ها را نشان می‌دهد:

اقدام توضیح زمان اجرا
دستورالعمل شماره ۱۰۷ وزارتخانه، برای رسیدگی به درخواست‌های ویزای دانش آموزی (ساب کلاس ۵۹۰) و ویزای دانشجویی (ساب کلاس ۵۰۰) این دستورالعمل، بیانگر اولویت‌بندی در پردازش پرونده‌های ویزای دانشجویی و دانش‌آموزی براساس سطح ریسک است (سطح ریسک براساس وضعیت متقاضی از منظر قوانین و خط‌ مشی‌های دولت و توجیه‌پذیر بودن اختصاص بودجه عمومی تعیین می‌شود). به ‌طورکلی درخواست متقاضیانی که ریسک بالاتری دارند، با سرعت پایین‌تری پردازش می‌شود. البته به تمام درخواست‌های ویزا رسیدگی خواهد شد، اما افراد کم‌ریسک در اولویت هستند از ۱۵ دسامبر ۲۰۲۳
دستورالعمل وزارتخانه درباره الزامات واقعی دانشجو این دستورالعمل ملاک‌هایی کلیدی را برای تصمیم‌گیری درمورد اعطا یا رد ویزا مطرح می‌کند؛ ازجمله: شرایط متقاضی، پیشرفت‌ها و دستاوردهای شغلی و تحصیلی وی و همچنین میزان مفید بودن رشته تحصیلی انتخاب‌شده برای آینده شغلی او. یک دانشجوی واقعی (Genuine Student) باید نشان دهد که معنی حقیقی «دانشجو بودن» را می‌داند و ضمن آگاهی از شرایط ویزای خود، در رعایت قوانین مربوطه اهتمام دارد از اوایل سال ۲۰۲۴

 

با ویزای دانشجویی (زیر کلاس ۵۰۰)، دارنده ویزا می‌تواند:

 • در یک دوره ثبت نام نموده و در یک دوره تحصیلی واجد شرایط شرکت کند.
 • اعضای خانواده را به استرالیا بیاورد
 • سفر به کشور و بازگشت
 • در طول دوره هر دو هفته تا ۲۰ ساعت کار کند.

مدت زمان ویزا بسته به طول دوره تحصیلی می باشد و از ۱ سال تا ۵ سال متغیر می باشد.

 

مدت زمان اخذ ویزای تحصیلی استرالیا

قبل از ارسال درخواست ویزای خود اطمینان حاصل کنید که تمام شرایط درخواست ویزای ساب کلاس ۵۰۰ را دارید. زمان اخذ ویزای شما معمولاً چهار هفته است. شما می توانید ۱۲۴ روز قبل از شروع دوره خود برای ویزا درخواست دهید و ۹۰ روز قبل از شروع ترم جدید خود می‌توانید به کشور استرالیا سفر کنید.

اگر وابستگانی دارید، آنها می‌توانند برای همان ویزای ساب کلاس ۵۰۰ درخواست دهند. باید افراد تحت تکفل خود را در درخواست ویزای خود اعلام کنید. در غیر این صورت ممکن است بعداً واجد شرایط دریافت ویزا نباشند.

مراحل درخواست برای ویزای تحصیلی استرالیا ساب کلاس ۵۰۰

مرحله ۱: قبل از ارسال درخواست خود، باید تمام مدارک مورد نیاز را جمع آوری کنید و کارهای مربوط به ترجمه رسمی مدارک تحصیلی و دانشگاهی را انجام دهید.

مرحله ۲: دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه مقصد

مرحله ۳: مدارکی که باید ارائه شود؛ مدرک هویتی و تحصیلی شما است که ثابت می‌کند شرایط این ویزا دارید.

مرحله ۴: درخواست ویزا به صورت آنلاین.

مرحله ۵: دریافت نتیجه درخواست ویزا.

درخواست ثبت نام در دانشگاه‌های استرالیا

هنگامی که شما می‌خواهید برای دانشگاه درخواست دهید، دولت استرالیا چندین گزینه را ارائه می‌دهد.

 1. مستقیماً توسط شما از طریق وب سایت دانشگاه
 2. از طریق یک نماینده یا Agent

شما می‌توانید با استفاده از مناسب‌ترین گزینه تصمیم بگیرید که چگونه می‌خواهید درخواست دهید

زبان انگلیسی

شما باید در آزمون آیلتس یا دیگر آزمون‌های زبان مورد تایید دانشگاه خود شرکت کنید و نتایج آزمون‌ها را در هنگام درخواست پذیرش تحصیلی آماده داشته باشید.

برای دریافت Letter of Acceptance خود به وبسایت دانشگاه­ها و یا نماینده­های آنها مراجعه کنید.

هنگامی که برای یک دوره انتخاب شدید، نامه پذیرش موقت Letter of Acceptance از کالج یا دانشگاه دریافت خواهید کرد. شما باید یک تایید کتبی مبنی بر پذیرش پیشنهاد بدهید و شهریه مذکور را بپردازید. پس از آن شما یک تاییدیه ثبت نام یا (CoE) Certificate of Enrolment دریافت خواهید کرد. این مدرک برای پردازش درخواست ویزای دانشجویی شما مورد نیاز است.

برای ویزای خود اقدام کنید

مرحله بعدی، درخواست ویزا است. درخواست ویزای تحصیلی استرالیا شما باید شامل مدارک زیر باشد.

 • بیانیه واقعی بودن ورود موقت(Genuine Temporary Entrant GTE).
 • اثبات تمکن مالی که می‌توانید هزینه تحصیل و زندگی خود را تأمین کنید (وجوه برای پوشش بلیط هواپیما برگشت، هزینه تحصیل و مبلغ ۱۸۶۱۰ دلار استرالیا در سال)
 • نتایج آزمون مهارت زبان انگلیسی شما
 • پوشش بیمه درمانی تایید شده استرالیا
 • ارائه مدارک اثبات عدم سابقه کیفری.

هزینه تحصیل در استرالیا

در دانشگاه‌های استرالیا، کم هزینه‌ترین مقاطع تحصیلی دوره‌های هنر و علوم انسانی هستند در حالی که رشته‌هایی مانند مهندسی و پزشکی گران هستند. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد شهریه بالاتری دارد.

 

متوسط ​​هزینه های تحصیل به دلار استرالیا برنامه تحصیلی
۲۰،۰۰۰ – ۴۵،۰۰۰ مدرک لیسانس
۲۲،۰۰۰ – ۵۰،۰۰۰ مدرک کارشناسی ارشد
۱۸،۰۰۰ – ۴۲،۰۰۰ مدرک دکترا
۴،۰۰۰ – ۲۲،۰۰۰ آموزش و پرورش حرفه ای
هفته‌ای ۳۰۰  

مطالعات زبان انگلیسی

 

مدت زمان اخذ ویزای تحصیلی استرالیا

پروسه اخذ ویزای دانشجویی نسبت به سایر ویزاهای استرالیا چندان طولانی نیست و معمولا پس از تکمیل مدارک و درخواست ویزا بین ۱ الی ۳ ماه برای رشته‌های غیر تحقیقاتی زمان خواهد برد.
در برخی موارد این پروسه خیلی کوتاه تر بوده وحتی در فاصله زمانی کمتر از یک ماه ویزای دانشجویی توسط اداره مهاجرت برای این مقاطع صادر می‌گردد.
رشته های تحقیقاتی ( research ) در مقاطع ارشد و دکتری بین ۳ ماه تا ۱ سال (و حتی بیشتر) ممکن است زمان بر باشد.

مهلت درخواست ویزا تحصیلی استرالیا

دانشگاه‌های استرالیا مهلت‌های مختلفی برای درخواست دارند. اما با این حال، دو زمان کلی برای ورود به دانشگاه‌های استرالیا قابل اجرا است که شامل:

ورودی ۱: ترم ۱ – از ماه فوریه شروع می‌شود و برای ترم سپتامبر پذیرش صادر می شود.

ورودی ۲: ترم ۲ – از ماه جولای شروع می‌شود و برای ترم زمستانی می باشد.

مجوز کار برای دانشجویان استرالیا

متقاضی دانشجو:

 • دانش آموزان باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشند.
 • دانشجویان بین المللی در استرالیا که با ویزای دانشجویی معتبر اقامت دارند می‌توانند تا ۲۰ ساعت در هفته کار کنند.
 • کار به عنوان دستیار علمی یک استثنا است و محدودیتی در تعداد روزهایی که دستیاران تحصیلی می توانند کار کنند وجود ندارد.
 • مجاز به خوداشتغالی یا کار آزاد نیستند.

پس از فارغ التحصیلی دانشجویان می‌توانند برای ویزای موقت فارغ التحصیل (زیر کلاس ۴۸۵) درخواست دهند. ویزا بر اساس رشته تحصیلی و دسته‌ای که دانشجو برای تحصیل در استرالیا درخواست داده است، اعطا می‌شود.

شرایط ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای دانشجویی استرالیا، ساب کلاس ۵۰۰ نامیده می‌شود.

شما فقط در صورتی واجد شرایط دریافت ویزای دانشجویی خواهید بود که بخواهید یک دوره کامل تحصیلی را به صورت تمام وقت مطالعه کنید.

حداکثر اعتبار ویزای دانشجویی پنج سال است.

 • صدور گواهی الکترونیکی تایید ثبت نام (eCoE) – که برای تایید ثبت نام شما در دانشگاه استرالیا است.
 • بیانیه ورودی موقت واقعی (GTE) – که دلیلی است بر قصد شما برای آمدن به استرالیا فقط برای تحصیل و نه برای اقامت در اینجا.
 • چهار قطعه عکس به روز با سایز ۳۵*۴۵ میلیمتر
 • دانشنامه و ریزنمرات تحصیلی یا کپی برابر اصل آنها
 • بیمه سلامت دانشجویان خارج از کشور (OSHC) – مورد تایید دولت استرالیا، این بیمه درمانی پوشش اولیه پزشکی و بیمارستانی را ارائه می‌کند. شما می‌توانید این بیمه را از طریق دانشگاه خود خریداری کنید.
 • نتایج آزمون‌های زبان انگلیسی مانند آیلتس، تافل، PTE
 • مدرکی دال بر تمکن مالی برای پوشش کلیه هزینه‌های دوره تحصیل
 • در صورت وجود، گواهی وضعیت مدنی
 • الزامات مالی – برای دریافت ویزای دانشجویی خود باید ثابت کنید که بودجه لازم برای پوشش هزینه های دوره، سفر و هزینه‌های زندگی خود را دارید.
 • الزامات شخصیت – شما باید گواهی ارائه دهید تا ثابت کند که سابقه کیفری ندارید.
 • گواهی پرداخت هزینه‌های ویزا – مدرکی مبنی بر اینکه هزینه‌های مورد نیاز ویزا را پرداخت کرده‌اید.

اگر شرایط اضافی دیگری وجود داشته باشد، دانشگاه موردنظر به شما اطلاع می‌دهد.

هزینه زندگی دانشجویی در استرالیا

هزینه زندگی در ایالت‌های مختلف استرالیا متفاوت است و به طور کلی در مقایسه با سایر کشورهای با کیفیت بالا، هزینه زندگی کمتر بوده و این عامل باعث شده تحصیل در استرالیا به همراه برخورداری از سطح استاندارد بالای زندگی، مقرون به صرفه باشد.

 

کار پس از فارغ التحصیلی در استرالیا

اگر مدرک لیسانس، کارشناسی ارشد یا دکترا را به پایان رسانده‌اید، ممکن است پس از اتمام دوره تحصیلی خود در استرالیا، واجد شرایط ویزای کار ساب کلاس ۴۸۵ باشید. فارغ التحصیلان می‌توانند دو تا چهار سال در کشور استرالیا کار کنند تا تجربه کاری بین المللی کسب کنند.

دانشجویان همچنین می توانند تحت برنامه Graduate Work Stream کار کنند. اگر با مهارت‌های شغلی مرتبط با مشاغلی که در فهرست مهارت‌های استراتژیک میان‌مدت و بلندمدت قرار دارد، فارغ‌التحصیل شده باشند، واجد شرایط این روش احذ ویزا هستند. این ویزا ۱۸ ماه اعتبار دارد.

برترین دانشگاه‌های استرالیا

نام دانشگاه

 

QS World

 

رتبه بندی دانشگاه ها

 

نام دانشگاه

 

QS World

 

رتبه بندی دانشگاه ها

 

دانشگاه ملی استرالیا ۲۴ دانشگاه ولونگونگ ۲۱۸
دانشگاه ملبورن ۳۹ دانشگاه فناوری کوئینزلند (QUT) ۲۴۴
دانشگاه سیدنی ۴۲ دانشگاه کرتین ۲۵۰
دانشگاه نیو ساوت ولز

(UNSW Sydney)

۴۵ دانشگاه مک کواری ۲۵۰
دانشگاه کوئینزلند ۴۸ دانشگاه RMIT ۲۵۰
دانشگاه موناش ۵۹ دانشگاه استرالیای جنوبی ۲۶۴
دانشگاه استرالیای غربی ۹۱ دانشگاه تاسمانی ۲۸۷
دانشگاه آدلاید ۱۱۴ دانشگاه دیکین ۳۰۹
دانشگاه فناوری سیدنی ۱۶۰ دانشگاه گریفیث ۳۲۹
دانشگاه نیوکاسل، استرالیا (UON) ۲۱۴ دانشگاه جیمز کوک ۳۶۹

اگر سوالی در زمینه ویزای تحصیلی استرالیا دارید خوشحال می‌شویم به سوالات شما پاسخ دهیم، نمونه سوال متقاضی را در زیر می‌توانید بخوانید:

سوال متقاضی مهاجرت به استرالیادر صورت مهاجرت به استرالیا با ویزای دانشجویی آیا اجازه کار خواهم داشت و این کار  جزو سابقه کاری امتیاز آور محسوب خواهد شد؟

پاسخ مشاور: بله افرادی که با ویزای دانشجویی در استرالیا حضور دارند میتوانند در طول ترم تحصیلی به مدت ۲۰ ساعت و در خارج از ترم تحصیلی به طور نامحدود کار کنند.

چنانچه  شغل فرد با رشته تحصیلی او مرتبط باشد، میتوانند برای گرفتن امتیاز از آن استفاده نماید.

کلام آخر

ما در این مقاله قصد داشتیم تا شما را به طور کامل با تحصیل در استرالیا آشنا کنیم و همچنین اطلاعات جامع و مورد نیاز در رابطه با ویزاهای تحصیلی و مزایای آنها را خدمتتان مورد بررسی قرار دادیم. اگر چه پروسه مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزای تحصیلی استرالیا نیازمند صلاحیت‌های خاصی بوده و امری رقابتی است اما انتخاب یک موسسه مهاجرتی قوی و معتبر برای تشکیل یک پرونده‌ی با شانس بالای پذیرش بسیار حائز اهمیت است. و این امر را سازمان مهاجرتی یونیک ویزا  برایتان امری بسیار ساده کرده است، و همیشه راهی برای خروج از شرایط دشوار به شما پیدا خواهد کرد.

 

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات