شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

ویزای کار آفرینی استرالیا – ساب کلاس ۱۸۸

ویزای کارآفرینی استرالیا

ویزای ۱۸۸ استرالیا یکی از بهترین انواع ویزاهای استرالیا است که در چند سال اخیر مورد توجه قرار گرفته است. این ویزا که برای مقاصد کارآفرینی و سرمایه‌گذاری تجاری بسیار پرکاربرد است را در این مقاله معرفی خواهیم کرد.

در حالی که استرالیا یک مقصد رؤیایی برای دانشجویان بین‌المللی و مهاجران متخصص و ماهر است، اما این مهاجرت تجاری به استرالیا است که بیش از سایر ویزا های مهاجرت استرالیا مورد توجه قرار گرفته است. ویزاهای کسب‌و‌کار استرالیا در بین افراد تجاری موفق، کارآفرینان و سرمایه گذاران تجاری بسیار محبوب است. در این مقاله نیز قصد داریم تا شما را با انواع این ویزاها آشنا کنیم و شما را در مسیر اخذ این ویزاها یاری دهیم، پس تا انتها همراه ما باشید.

ویزای کار آفرینی استرالیا یا ویزای ۱۸۸ استرالیا چیست؟

ویزای کار آفرینی و سرمایه‌گذاری تجاری زیر کلاس۱۸۸ یک ویزای تجاری موقت است که در سال‌های اخیر مورد توجه صاحبان مشاغل و کسب‌و‌کار در ایران قرار گرفته و برای کسانی مناسب است که پول دارند و قصد سرمایه‌گذاری در استرالیا را دارند. این ویزای استرالیا به متقاضیان تجاری داده می‌شود که می‌خواهند کسب‌و‌کار جدیدی در استرالیا ایجاد کنند.

ویزای ۱۸۸ استرالیا از زیر شاخه‌های مختلفی نیز تشکیل شده است که در ادامه مفصل به آنها می‌پردازیم. همچنین این ویزا برای متقاضیانی است که می‌خواهند کسب‌وکاری را در کشور مدیریت کنند یا می‌خواهند در یک کسب‌و‌کار استرالیایی سرمایه‌گذاری کنند. این ویزاها برای مدت پنج سال اعتبار دارند و در حالی که ویزای نوآوری و سرمایه‌گذاری تجاری ۱۸۸ یک ویزای موقت است، می‌تواند مسیری برای اقامت دائم استرالیا باشد و بعد از مدت کوتاهی شهروند استرالیا شوید. دارندگان ویزای ۱۸۸ می‌توانند از طریق ویزای سرمایه‌گذاری و نوآوری تجاری ۸۸۸ برای اقامت دائم اقدام کنند.

انواع ویزای ۱۸۸ استرالیا

از جولای ۲۰۲۱، دیگر هفت شاخه در زیر کلاس ۱۸۸ ویزای نوآوری و سرمایه‌گذاری کسب‌و‌کار وجود ندارد. دولت استرالیا این برنامه را تنها به چهار زیر شاخه بهینه کرده است و همچنین (ویزای اقامت دائم – ویزای استعدادهای تجاری ۱۳۲ استرالیا) را حذف کرده است تا حمایت اقتصادی از این ویزای تجاری ۱۸۸ را به حداکثر برساند.

فعالیت تجاری پیشنهادی متقاضی در استرالیا به این بستگی دارد که برای چه ویزایی باید درخواست دهد. داشتن یک پروپوزال تجاری عالی برای ویزای ۱۸۸ استرالیا به متقاضیان کمک می‌کند تا از مزایای زندگی در استرالیا بهره‌مند شوند. در ادامه به بررسی این چهار زیر شاخه از ویزای ۱۸۸ خواهیم پرداخت.

Business Innovation Stream – Subclass 188 : Visa 188a Australia

این ویزای موقت ۵ ساله برای افرادی که در کسب‌و‌کار دارای مهارت هستند طراحی شده است و به دارندگان ویزای ۱۸۸a اجازه می‌دهد تا کسب‌و‌کار جدیدی را در استرالیا راه اندازی کنند یا کسب‌و‌کار فعلی خود را توسعه دهند. با اخذ این ویزای کار آفرینی می‌توانید پنج سال اقامت موقت استرالیا را دریافت کنید، در ادامه شما را با شرایط جدید ویزای کارآفرینی آشنا خواهیم کرد.

شرایط ویزای ۱۸۸استرالیا

متقاضیان برای ویزای ۱۸۸A استرالیا باید دعوت‌نامه از یک ایالت دریافت نمایید. نمره حداقل ۶۵ در جدول امتیاز بندی ویزای سرمایه‌گذاری داشته باشید. امتیاز مورد نیاز برخی ایالت‌ها با یکدیگر متفاوت است. کمتر از ۵۵ سال سن داشته باشید اگرچه بسته به نوع فعالیت تجاری یا سرمایه‌گذاری پیشنهادی شما، منطقه و ایالت مربوطه می‌تواند استثنا برای شما در نظر بگیرد و از این شرط چشم پوشی کند. شغل تجاری موفق و تعهد واقعی و واقع‌بینانه به ادامه کسب‌و‌کار و فعالیت سرمایه‌گذاری خود در استرالیا. دارایی خالص تجاری و شخصی حداقل ۱.۲۵ میلیون دلار استرالیا.

مزایای ویزای ۱۸۸استرالیا

با اخذ این ویزا می‌توان اعضای خانواده خود را نیز همراه خود به استرالیا ببرید. تجارت جدید خود را در استرالیا گسترش دهید یا با شرکای خود سرمایه‌گذاری کنید. فرزندان شما می‌توانند از تحصیل رایگان در استرالیا لذت ببرند. پس از گذراندن تمام شرایط مورد نظر، می‌توانید اقامت دائم استرالیا را بگیرید و شهروند استرالیا شوید.

Investor Stream – Subclass 188 : Visa 188B Australia

این ویزا برای افرادی است که می‌خواهند حداقل ۲.۵ میلیون دلار استرالیا در یک بیزنس یا صندوق سرمایه‌گذاری تحت مدیریت استرالیا سرمایه‌گذاری کنند و اقامت دائم این کشور را داشته باشند. پول شما ممکن است به دلیل سرمایه‌گذاری دچار کاهش و یا افزایش شود. هنگامی که شرایط خاص مورد نظر برآورده شد، متقاضیان می‌توانند برای اقامت دائم استرالیا PR Investor Stream 888B درخواست دهند.

شرایط ویزای ۱۸۸B استرالیا

باید از یک ایالت دعوت‌نامه داشته باشید و نمره حداقل ۶۵ در جدول امتیاز بندی ویزای سرمایه‌گذاری داشته باشید. امتیاز مورد نیاز برخی ایالت‌ها با یکدیگر متفاوت است. کمتر از ۵۵ سال سن داشته باشید. حداقل ۳ سال سابقه مدیریت در سرمایه‌گذاری سودآور داشته باشید (مدیریت سرمایه). دارایی خالص تجاری و شخصی حداقل ۲.۵ میلیون دلار استرالیا در ۲ سال مالی گذشته.

مزایای ویزای ۱۸۸استرالیا

با اخذ این ویزا می‌توان اعضای خانواده خود را نیز همراه خود به استرالیا ببرید. تجارت جدید خود را در استرالیا گسترش دهید یا با شرکای خود سرمایه‌گذاری کنید. فرزندان شما می‌توانند از تحصیل رایگان در استرالیا لذت ببرند. پس از گذراندن تمام شرایط مورد نظر، می‌توانید اقامت دائم استرالیا را بگیرید و شهروند استرالیا شوید.

Significant Investor Stream – Subclass 188 : Visa 188C SIV

این یک ویزای موقت ۵ ساله است و برای افرادی است که آماده سرمایه‌گذاری حداقل ۵ میلیون AUD (دلار استرالیا) در یک صندوق سرمایه‌گذاری استرالیا که با چارچوب سرمایه‌گذاری استرالیا مطابقت دارد طراحی شده است. این ویزا دارای محدودیت سنی، تجربه تجاری یا آزمون امتیاز نیست. فقط نیاز به سرمایه‌گذاری ۵ میلیون دلار استرالیا در صندوق سرمایه‌گذاری مطابق با چارچوب استرالیا دارد. پس از برآورده شدن شرایط خاص، متقاضیان می‌توانند برای ویزای دائم استرالیا PR Investor Stream 888C درخواست دهند.

شرایط ویزای ۱۸۸C استرالیا

باید توسط یک سازمان دولتی ایالتی یا منطقه‌ای نامزد شوید. ۵ میلیون دلار استرالیا سرمایه‌گذاری کنید.

شرایط اقامتی: ۴۰ روز در سال برای متقاضیان اولیه – ۸۰ روز در سال برای درخواست‌های ثانویه (به عنوان مثال دارندگان این ویزا باید متعهد شوند که به طور متوسط ۴۰ روز در سال را در خاک این کشور باشند.)

مزایای ویزای ۱۸۸C استرالیا

مزایای این ویزا عبارتند از:

 • با اخذ این ویزا می‌توان اعضای خانواده خود را نیز همراه خود به استرالیا ببرید.
 • بدون محدودیت سنی و بدون نیاز به حداقل امتیاز از سیستم امتیازبندی تجارت جدید خود را در استرالیا گسترش دهید یا با شرکای خود سرمایه‌گذاری کنید.
 • زمان پردازش سریع‌تر درخواست ویزاها
 • فرزندان شما می‌توانند از تحصیل رایگان در استرالیا لذت ببرند
 • بدون نیاز به تجربه تجاری یا مدیریت صندوق و سرمایه‌گذاری.
 • پس از گذراندن تمام شرایط مورد نظر، می‌توانید اقامت دائم استرالیا را بگیرید و شهروند استرالیا شوید
 • بدون نیاز به زبان انگلیسی یا مدرک.

 

Entrepreneur Stream – Subclass 188 : Visa 188E Australia

این ویزا برای کارآفرینان نوپا و درمراحل اولیه است که توسط یک دولت ایالتی یا منطقه‌ای تایید و نامزد شده‌اند تا ایده های خود را توسعه دهند طراحی شده است. همچنین این ویزا به شما امکان می‌دهد در استرالیا فعالیت های کارآفرینی انجام دهید. می‌توانید تا ۵ سال بمانید وپس از برآورده شدن شرایط خاص مورد نظر، متقاضیان می‌توانند برای ویزای دائم استرالیا PR Investor Stream 888E درخواست دهند.

شرایط ویزای ۱۸۸E استرالیا

از شرایط این ویزا به این گزینه‌ها باید اشاره کرد:

 • دارا بودن دعوت‌نامه از یک ایالت یا منطقه دارای تأییدیه از ایالت یا منطقه دعوت کننده جهت توسعه مفاهیم کارآفرینی خود
 • تسلط به زبان انگلیسی
 • داشتن ایده‌های نوآورانه و ارائه و اعمال آن در استرالیا که منجر به تجاری سازی یک کالا یا خدمات و یا توسعه یک شرکت یا کسب‌و‌کار در استرالیا شود.

فعالیت‌های کارآفرینی شما نباید در زمینه‌های زیر باشد:

 • املاک مسکونی
 • استخدام نیرو
 • خرید یک بیزنس و یا برند از پیش تجاری‌سازی شده (فرانچایز).
 • کمتر از ۵۵ سال سن داشته باشید.

مزایای ویزای ۱۸۸استرالیا

تا ۵ سال در استرالیا بمانید، همراه با اعضای خانواده واجد شرایط فرزندان شما می‌توانند از تحصیل رایگان در مدارس دولتی استرالیا تا سن ۱۸ سالگی لذت ببرند پس از گذراندن تمام شرایط مورد نظر، می‌توانید اقامت دائم استرالیا را بگیرید و شهروند استرالیا شوید.

نکته قابل‌توجه در مورد دارنده هر دو ویزای ۱۸۸و ۱۸۸این است که اگر متقاضی به زمان بیشتری برای برآورده کردن معیارهای ویزای ۸۸۸ نیاز داشته باشد می‌‌تواند ویزای خود را تمدید کند. این بدان معناست که شما می‌توانید از تاریخ اعطای ویزای زیر کلاس ۱۸۸ خود، با ویزای ۱۸۸به مدت ۷ سال و در ویزای ۱۸۸به مدت ۹ سال در استرالیا زندگی کنید.

Business Innovation Extension stream

این ویزای موقت (ساب کلاس ۱۸۸) به دارندگان Visa 188a اجازه می‌دهد اقامت خود را برای ۲ سال دیگر تمدید کنند.

Significant Investor Extension stream

در صورتی که بعد از ۱ جولای ۲۰۲۱ برای این ویزا اقدام کنید، این ویزای موقت (ساب کلاس ۱۸۸) به دارندگان Visa 188C SIV اجازه می‌دهد اقامت خود را برای ۴ سال دیگر تمدید کنند.

شرایط اخذ ویزای ۱۸۸ استرالیا

دریافت ویزای ۱۸۸ استرالیا نیز مانند دیگر انواع ویزا دارای شرایط خاصی ‌است اما ۲ شرط اساسی وجود دارد که همه متقاضیان ویزای ۱۸۸ استرالیا باید رعایت کنند:

 • دارا بودن دعوتنامه از یک ایالت یا دولت منطقه‌ای در استرالیا
 • برآورده کردن ملزومات ویزای سرمایه‌گذاری

ابتدا باید یک محصول یا خدمات، یک ایده نوآورانه، یک کسب‌و‌کار واجد شرایط یا یک سرمایه‌گذاری واجد شرایط داشته باشید، سپس می‌توانید برای اخذ این ویزا اقدام کنید. علاوه بر این، وزارت امور داخلی از متقاضیان ویزای نوآوری کسب‌و‌کار و سرمایه‌گذاری می‌خواهد تا قبل از تکمیل درخواست، شرایط امتیازی را برآورده کنند.

در ادامه ۵ شرط اصلی و کلی دریافت ویزای ۱۸۸ استرالیا را مورد ‌بررسی قرار‌می‌دهیم:

 • سن: از اولویت های اخذ ویزای ۱۸۸ استرالیا، سن است. سن متقاضی باید زیر ۵۵ سال باشد. البته اگر سن شما بیشتر از ۵۵سال است همچنان می توان امیدوار بود وشرایطی وجود دارد که بتوانید همچنان در این مسیر قدم بردارید. برای بررسی جزئیات دقیق‌تر این موضوع با همکاران و مشاوران ما در یونیک ویزا در تماس باشید.
 • کسب ‌وکار: ارائه یک کسب وکار فعال که در ۲ سال گذشته در آن فعالیت داشته‌اید، شما باید در این کسب‌و‌کارنقش مدیریتی داشته باشید و مالک کسب‌و‌کار باشید. ارائه جواز کسب، پروانه فعالیت، پروانه مطب، پروانه بهره‌برداری و …
 • اموال و دارایی: اموال و دارایی‌های شما و همسرتان در طول ۲ سال گذشته باید بالای ۱.۲۵۰.۰۰۰$ استرالیا (AUD) باشد.این اموال و دارایی شامل سند املاک شخصی و کاری، دارایی‌های داخل بیزینس شما، پول نقد و هرگونه دارایی قابل ارزش‌ گذاری دیگر.
 • گردش مالی: یکی دیگر از شرایط اخذ ویزای ۱۸۸ استرالیا، داشتن گردش مالی خوب ومناسب است. بنابراین فروش شما از بیزینس و کسب ‌وکارخود باید بیشتر از ۷۵۰,۰۰۰$ دلار استرالیا در سال باشد.
 • کسب امتیازمورد نیاز: حداقل امتیاز لازم برای اخذ ویزای ۱۸۸ استرالیا، ۶۵ امتیاز است که بالاتر بارها به آن اشاره کردیم. در ادامه به صورت کامل این امتیاز‌بندی‌‌ها را مورد بررسی قرار دادیم، شما نیزبا مطالعه آن‌ها می‌توانید امتیازات خود را محاسبه کنید و از شرایط‌تان برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا مطلع بشوید.

 

امتیازبندی ویزای ۱۸۸ استرالیا

امتیازها بر اساس فاکتورهای ذکر شده در جدول زیر آورده شده‌اند. همۀ فاکتورها زمانی که شما برای درخواست این ویزا اقدام می کنید ارزیابی می‌شوند.

 

امتیازها بر اساس فاکتورهای ذکر شده در جدول زیر آورده شده اند. همه فاکتورها  زمانی که شما برای درخواست این ویزا اقدام می کنید ارزیابی می شوند.

فاکتور توضیحات امتیاز
سن از ۱۸ – ۲۴ سال ۲۰
از ۲۵ – ۳۲ سال ۳۰
از ۳۳ – ۳۹ سال ۲۵
از ۴۰ – ۴۴ سال ۲۰
از ۴۵ – ۵۴ سال ۱۵
از ۵۵  سال به بالا ۰
زبان انگلیسی آیلتس ۴.۵ جنرال یا معادل ۰
آیلتس ۵ جنرال یا معادل ۵
آیلتس ۷ جنرال یا معادل ۱۰
مدارک تحصیلی مدارک فنی حرفه ای و یا مدرک دیپلم یا لیسانس از مؤسسات استرالیایی و یا لیسانس از مؤسسات مورد تأیید استرالیا ۵
مدرک لیسانس در بیزنس، علوم و تکنولوژی از مؤسسات استرالیایی و یا مؤسسات مورد تأیید استرالیا ۱۰
دارایی های مالی متقاضی و همسر حداقل ۱.۲۵۰.۰۰۰ دلار استرالیا ۵
حداقل ۱.۷۵۰.۰۰۰ دلار استرالیا ۱۵
حداقل ۲.۲۵۰.۰۰۰ دلار استرالیا ۲۵
حداقل ۲.۷۵۰.۰۰۰ دلار استرالیا ۳۵
گردش مالی کسب و کار حداقل ۷۵۰.۰۰۰ دلار استرالیا ۵
حداقل ۱.۲۵۰.۰۰۰ دلار استرالیا ۱۵
حداقل ۱.۷۵۰.۰۰۰ دلار استرالیا ۲۵
حداقل ۲.۲۵۰.۰۰۰ دلار استرالیا ۲۵

مدارک لازم جهت کسب ویزای ۱۸۸ استرالیا

تهیه، جمع آوری و ارسال مدارک همواره یکی از مهم‌‌ترین اقدامات برای دریافت هر‌گونه ویزایی است. از این رو برای تهیه مدارک ویزای ۱۸۸ استرالیا نیز حتما از وکیل رسمی مهاجرت کمک بگیرید و ابتدا مدارک را جهت بررسی و ارسال در اختیار وکیل خود قرار دهید. به دلیل اهمیت این موضوع حتما در تهیه مدارک خود تمرکز کافی داشته باشید و در پروسه تهیه مدارک عجول نباشید و مدت زمان کافی را به این کار اختصاص دهید، چرا که پس از انجام این کار دیگر خیالتان راحت ‌است که مدارک را تهیه ‌کرده‌اید و کار چندانی ندارید تا ویزای شما آماده‌ شود.

مدارک لازم جهت ویزای کارآفرینی استرالیا :

 • شناسنامه و گذرنامه
 • مدارک تحصیلی دانشگاهی
 • عکس‌هایی از محل کسب‌وکار
 • تمام سندها و سند اموال و دارایی‌ها
 • گزارش حسابداری
 • رزومه کاری
 • مدارک اثبات مدیریت شما در کسب‌و‌کار

هزینه‌های اخذ ویزای ۱۸۸ استرالیا

هزینه‌های ویزای ۱۸۸ استرالیا کاملاً بستگی به نوع ساب کلاس مورد‌نظر دارد ولی به‌طورکل، هزینه‌های دریافت ویزا شامل، ترجمه مدارک، تعداد افراد خانواده و هزینه‌های بررسی مدارک می ‌شود. هزینه‌های اداره مهاجرت برای سال مالی ۲۰۲۲-۲۰۲۳ به شرح زیر است:

 • متقاضی اصلی: ۶۲۷۰$ دلار استرالیاافراد همراه بالای ۱۸ سال: ۳۱۳۵$ دلار استرالیا
 • افراد همراه زیر ۱۸ سال: ۱۵۶۵$ دلار استرالیا

هزینه‌های دیگری نیز وجود دارد از قبیل هزینه‌های آماده‌ سازی طرح تجاری و هزینه‌های وکالت که هزینه‌های متغیری هستند که با توجه به وکیل و مجموعه های مهاجرتی مختلف، متفاوت است.

هزینه ویزای کارآفرینی استرالیا

مدت زمان گرفتن ویزای ۱۸۸ استرالیا

باید بگوییم که پروسه دریافت ویزای کارآفرینی استرالیا زمان‌بر است و دارای مراحلی‌است که هر مرحله نیاز به زمان مشخصی‌ دارد. برای صدوراین ویزای زمان کاملاً دقیقی را نمی‌توان اعلام کرد، زیرا ممکن است ادارۀ مهاجرت در این مورد تاخیر داشته باشد، اما به طور معمول ۱۲ الی ۱۸ ماه زمان صدور ویزا طول می­کشد.

دیگر مزایای ویزای ۱۸۸ استرالیا

ویزا ۱۸۸ استرالیا مزایای بسیاری برای متقاضیان کارآفرین و مدیران سرمایه‌گذار دارد. پیش تر به برخی از این مزایاها از قبیل، گسترش کسب‌ و‌کار در سطح بین‌الملل، اخذ ویزا برای اعضای خانواده،تحصیل فرزندان و … اشاره کردیم. حال سایر مزایای انواع ویزای ساب کلاس ۱۸۸ استرالیا را در ادامه خدمتتان بیان می‌کنیم.

 • یک فعالیت کارآفرینی در استرالیا انجام دهید
 • امکان اقامت ۵ ساله در استرالیا برای متقاضی و اعضای خانواده
 • امکان کار و تحصیل تمام وقت برای همسرتان
 • به مدت پنج سال از تاریخ اعطای ویزا به داخل و خارج از استرالیا بدون محدودیت سفر کنید زیرا این ویزا قابلیت چند بار ورود را دارد.
 • اعضای واجد شرایط خانواده خود را با خود به استرالیا بیاورید
 • در صورت برآورده شدن شرایط خاص، برای ویزای دائمی نوآوری و سرمایه‌گذاری تجاری (دائمی) (زیر کلاس ۸۸۸) جریان کارآفرین درخواست دهید. یعنی تبدیل ویزا موقت به ویزای دائمی.
 • سرمایه‌گذاری در پروژه‌های دولتی و مشارکت در سود آن
 • زندگی در کشور صنعتی و پیشرفته با سطح رفاهی بالا

معایب ویزای ۱۸۸ استرالیا

ویزای ۱۸۸ استرالیا در کنار مزایای بسیاری که دارد معایبی هم دارد که در ادامه به برخی از این معایب خواهیم پرداخت.

 • در مهاجرت احساس دلتنگی و دوری از کشور و خانواده یک واقعیت است که البته فقط مختص کشور استرالیا نیست و باید این شرایط را پذیرفت، که البته بعد از گذر زمان بسیار بهتر و راحت تر می شود.
 • در کشور پیشرفته استرالیا معمولاً تفاوت زیادی بین طبقات مختلف جامعه نیست در واقع اختلاف طبقاتی بسیار پایین است و اگر درکشور ایران به‌واسطه شغل خود اختلاف زیادی را در جامعه حس کرده‌اید در کشور استرالیا این مسئله وجود ندارد.
 • وقتی مهاجرت می‌کنید، جایگاه قبلی خود را در کشورتان از دست می ‌دهید و درعوض، باید در کشوری جدید برای به‌دست ‌آوردن جایگاه قبلی تلاش کنید.
 • اگر سطح زبان شما ضعیف باشد، ممکن است احساس کنید ابزار کافی مثل کشور خودتان برای موفقیت ندارید، یادگیری زبان را جدی بگیرید.

کلام پایانی

با درک مسائل و پیچیدگی در انتخاب بهترین گزینه‌ی ویزای کار آفرینی و سرمایه‌گذاری تجاری استرالیا، تیم مشاوران و وکلای یونیک ویزا درصدد هستند تا شرایطی را ایجاد کنند تا به صاحبان مشاغل یا سرمایه‌گذاران با تجربه کمک کنند تا بهترین گزینه‌‌های ویزای تجاری و سرمایه‌گذاری خود را در استرالیا پیدا کنند.

وکلای یونیک ویزا دارای دانش قوی و تجربه زیاد در زمینه مهاجرت هستند و نیزمتعهد به، آپدیت وب سایت و اخبار نوآوری و سرمایه‌گذاری تجاری در استرالیا هستند.

یونیک ویزا یک شرکت مهاجرتی است که بر ارائه خدمات مهاجرتی با کیفیت به مشتریان خود متمرکز شده است. ما در زمینه ویزاهای تجاری و سرمایه گذار ۱۸۸ و دیگر ویزاهای استرالیا متخصص هستیم. ما به صاحبان مشاغل و سرمایه گذاران داخل کشورمان کمک می‌کنیم تا از طریق این جریان‌های ویزا، زندگی جدیدی را در استرالیا برای خود و خانواده خود ایجاد کنند .

 

 

 

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات