شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

ویزای ساب کلاس ۱۸۶ استرالیا

یکی از گزینه هایی که اکثر متقاضیان مهاجرت به استرالیا به دنبال آن هستند دریافت ویزاهایی است که به آنها تضمین وجود شغل مناسب در استرالیا را بدهد. ویزاهای دارای اسپانسری کارفرما انواع مختلفی دارند بعضی از آنها موقت و برخی دیگر امکان مهاجرت به استرالیا با اقامت دائم را برای متقاضی فراهم می کنند.

در این پست به بررسی ساب کلاس ۱۸۶( ویزای اقامت دائم با اسپانسری کارفرما در استرالیا ) میپردازیم. چنانمچه شما نیز متقاضی مهاجرت به استرالیا با این ویزا هستید پیشنهاد میشود این مطلب را مطالعه نمایید.

 

ویزای استرالیا

 

معرفی ساب کلاس ۱۸۶ جهت مهاجرت به استرالیا:

ویزای اقامت دائم با اسپانسری کارفرما در استرالیا -ساب کلاس ۱۸۶ یک ویزای اقامت دائم برای افراد متخصصی است که توسط کارفرمای مورد تأیید اداره مهاجرت استرالیا اسپانسر شده‌ باشند.

 

روش های مهاجرت به استرالیا با ساب کلاس ۱۸۶:

برای مهاجرت به استرالیا با این ویزا سه روش وجود دارد:

 

روش اول: تغییر اقامت موقت (TRT:Temporary transition stream)

 

این روش برای افرادی است که ویزای ۴۵۷ (اقامت کاری موقت) استرالیا را دارند و در کشور استرالیا ۳ سال کار کرده اند.

چنانچه متقاضی بتواند رضایت کامل کارفرمایی که اسپانسر وی جهت دریافت ویزا و مهاجرت به استرالیا بوده است را جلب نماید امکان دریافت ویزای ۱۸۶ استرالیا وجود خواهد داشت.

طبق آمار مهاجرت ۹۰ درصد افرادی که با روش اقدامیکنند در  ۹ ماه ویزای خود را دریافت میکنند

 

روش دوم:ورود مستقیم (DE:Direct entry stream)

 

چنانچه  شخصی قصد مهاجرت به استرالیا با ساب کلاس ۱۸۶ را داشته باشد و روش اول در مورد وی قابل استفاده نباشد (به عنوان مثال هیچ سابقه ی کاری در استرالیا ندارد و یا …) و یا افرادی که درخواست خود را قبل از ۱ ژانویه ۲۰۱۲ ثبت کرده‌اند، می‌توانند از روش دوم استفاده نمایند.  در این روش متقاضی مهاجرت به استرالیا باید شغلی داشته باشد که در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا موجود باشد ، حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط داشته باشد و مدارک وی ارزیابی شده باشند (مگر اینکه متقاضی مهاجرت به استرالیا مستثنی از انجام دو مورد آخر باشد).

طبق آمار مهاجرت ۹۰ درصد افرادی که با روش اقدام میکنند در  ۸ ماه ویزای خود را دریافت میکنند

 

روش سوم :توافق کاری مخصوص کارفرمایان خاص (LA)

این روش مختص افرادی است که کارفرمای آنها قردادهای خاصی با دولت استرالیا دارد.

 

شرایط مورد نیاز مهاجرت به استرالیا با ساب کلاس ۱۸۶:

 

-سن متقاضی مهاجرت به استرالیا با روش اول این ویزا (ورود مستقیم) میبایست کمتر از ۵۰سال باشد در خصوص روش دوم تا ۴۵ سال میتوان اقدام کرد

-متقاضی مهاجرت به استرالی میبایست توسط یک کارفرمای تایید شده در استرالیا برای شغلی انتخاب (Nominate(شود و این موضوع طی شش ماه قبل از درخواست ویزا تأیید گردد.

-متقاضی مهاجرت به استرالیا در زمان ارائه درخواست ویزا  میبایست تمامی شرایط و مهارت‌های مورد نیاز برای سمت شغلی مورد نظر داشته باشد.

-متقاضی مهاجرت به استرالیا  درزمان ارائه درخواست ویزا  تمیبایست سلط کافی به زبان انگلیسی داشته باشد. (آیلتس با نمره حداقل ۶ در هریک از چهار مهارت یا مدارک معادل)

 

ویزای کار استرالیا

مزایای این ویزا

با این ویزا شما می توانید علاوه بر کار و زندگی در استرالیا در صورت داشتن شرایط لازم شهروند استرالیا شوید و همچنین برای اقوامی که قصد سفر به استرالیا دارند اسپانسر شوید. حق رفت و آمد به مدت ۵ سال را دارید از مزایای بیمه ی Medicare برخوردار خواهید بود و همچنین می توانید در استرالیا تحصیل کنید. این ویزا برای همسر و فرزندان شما معتبر می باشد. به طور خلاصه مزایای این ویزا به شرح زیر است.

ویزای ۱۸۶ استرالیا به شما و هر عضوی از خانواده‌تان که این ویزا را بگیرد، اجازه می‌دهد تا:

  • به‌صورت دائمی در استرالیا اقامت کنید؛
  • در استرالیا کار کنید و درس بخوانید؛
  • از خدمات بهداشت و درمان رایگان بهره‌مند شوید؛
  • برای اخذ اقامت دائم استرالیا اسپانسر اقوام واجدالشرایط شوید؛
  • در صورتی که واجد شرایط باشید، برای شهروندی استرالیا درخواست بدهید؛
  • برای پنج سال به استرالیا رفت‌وآمد داشته باشید (بعد از این مدت نیاز به «ویزای بازگشت» یا ویزای دیگری برای برگشتن به استرالیا دارید).

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات