شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

برنامه نامینیشن ایالت ویکتوریا تا قبل از اعلام بودجه فدرال

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

ایالت ویکتوریا برنامه نامینیشن ویزای تخصص و مهارت (ساب کلاس ۱۹۰ و ۴۹۱) را از روز سه شنبه ۸ سپتامبر ۲۰۲۰ آغاز مینماید.

تغییراتی در پروسه نامینیشن این ایالت به وجود خواهد آمد. روند جدیدی انتخاب متقاضیان بر روی استعدادها و کمک به بهبود وضعیت اقتصادی ویکتوریا و همچنین اطلاعات EOI تمرکز می کند. این تغییر با هدف پاسخگویی به چالش های ناشی از بیماری همه گیر کرونا ، با تمرکز بر بهبود وضعیت اقتصادی استرالیا است.

برنامه ویزای تخصص و مهارت تا ۵ اکتبر ۲۰۲۰:

از آنجایی که تا قبل از نهایی شدن بودجه فدرال (در تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۲۰) ظرفیت بسیار محدودی برای نامینیشن وجود دارد ایالت ویکتوریا ابتدا برنامه کوتاهتر و هدفمندتر نامینیشن ویزاهای تخصص و مهارت (ساب کلاس ۱۹۰ و ۴۹۱) را تا ۵ اکتبر اجرا خواهد نمود.

برای این دوره موقت ، فقط متقاضیانی انتخاب خواهند شد کهROI (Registration of Interest) آنها اثبات کند که در زمینه تحقیقات پزشکی یا امور مرتبط با حوزه پزشکی کار می کنند و به بهبود وضعیت اقتصادی و یا وضعیت سلامت عمومی ایالت ویکتوریا کمک می کنند.

فقط متقاضیانی قادر به ثبت ROI خواهند بود که شرایط زیر را داشته باشند:

در حال حاضر در ویکتوریا زندگی کنند ودر حال حاضر در ویکتوریا مشغول به کار باشند (حداقل شش ماه) ودر یک شغل تخصصی در زمینه تحقیقات بهداشتی یا پزشکی که از بهبود وضعیت اقتصادی ویکتوریا و یا وضعیت سلامت عمومی آن پشتیبانی می کند، مشغول به کار باشند.سپس ایالت ویکتوریا بهترین کاندیداها را برای درخواست نامینیشن انتخاب خواهد نمود.

متقاضیان واجد شرایط تا ساعت ۱۷ روز ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۰ فرصت ثبت ROI خواهند داشت.

پیش از ثبت ROI متقاضی میبایست EOI خود در سایت اداره مهاجرت استرالیا را به روز رسانی نموده و یا یک EOI جدید ثبت نماید.

توجه داشته باشید ثبت ROI به معنای اپلیکیشن مورد نیاز نامینیشن ایالت ویکتوریا نیست. چنانچه ROI شما انتخاب گردد از طریق ایالت به شما اطلاع داده میشود تا یک درخواست نامینیشن جداگانه ارائه دهید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ انواع ویزای استرالیا با مشاوران یونیک ویزا در ارتباط باشید.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران