شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

نتایج راند صدور دعوت نامه متقاضیان ویزای کار و مهارت در ماه آگوست

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

نتایج راند ماهانه ی ویزای کار و مهارت مربوط به ماه آگوست منتشر شده و تنها ۱۰۰ نفر از بین تعداد بسیار زیادی از متقاضیان در ساب کلاس ویزای ۱۸۹ با امتیاز ۸۵ انتخاب شدند. این اعداد و ارقام نشان دهنده ی یک کاهش ۹۰ درصدی در صدور دعوت نامه ها در این راند است و انتظار میرود که این روند ادامه دار باشد.

خبر خوب اینکه دعوت نامه های با اسپانسر فامیلی در ساب کلاس ویزای ۴۸۹ (ویزای مشروط) همچنان روی عدد ۱۰۰ باقی ماند و البته باید در نظر داشت که این ساب کلاس به زودی لغو خواهد شد.

 

مشاغل Pro-rata:

این مشاغل در آن دسته از مشاغلی هستند که تعداد متقاضیان آن از ظرفیت های موجود در استرالیا بیشتر است.

در ۱۱ آگوست ۲۰۱۹، امتیازات مربوط به این مشاغل در دعوت نامه های صادر شده به صورت زیر بوده است:

حسابداری ۹۰ امتیاز

مهندسی الکترونیک ۸۵ امتیاز

مهندسی صنایع و مکانیک و تولید ۸۵ امتیاز

برنامه نویس نرم افزار و اپلیکیشن ۸۵ امتیاز

کامپیوتر و شبکه ۸۰ امتیاز

جهت دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید:

۰۲۱۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران