شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

نتایج راند صدور دعوت نامه مورخ ۲۱ مارچ ۲۰۱۸

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

نتایج راند صدور دعوت نامه مورخ ۲۱ مارچ ۲۰۱۸ برای ویزاهای تخصص و مهارت استرالیا منتشر گردیده است که در ادامه به بررسی آن میپردازیم.

در این راند ۳۰۰ دعوتنامه برای ساب کلاس ۱۸۹ (ویزای مستقل تخصص و مهارت) و ۵ دعوتنامه برای ساب کلاس ۴۸۹ (ویزای مشروط تخصص و مهارت) صادر شده است.

مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸

در جدول ذیل میتوانید آمار دعوتنامه های صادر شده در سال مالی ۲۰۱۸-۲۰۱۷ را به تفکیک هر ماه ملاحضه نمایید:

0

تعداد دعوتنامه های فوق فقط برای ساب کلاس ۱۸۹ و ۴۸۹ میباشد و تعداد دعوتنامه هایی که برای ساب کلاسهای دیگر که نیازمند اسپانسر ایالتی میباشند را شامل نمیشود. (به عنوان مثال ساب کلاس ۱۹۰ یا ۱۸۸)

در نمودار زیر نتایج راند ۲۱ مارچ به صورت خلاصه نمایش داده شده است:

1.[1]

بررسی فرآیند صدور دعوتنامه و متوقف شدن آن:

متقاضیانی که بالاترین امتیاز را داشته باشد دعوتنامه دریافت میکنند و پس از اخذ دعوتنامه در مدت زمان مشخص میبایست مدارک مورد نیاز را آماده و به اداره مهاجرت استرالیا ارائه نمایند.

در خصوص متقاضیانی که امتیازات یکسان دارند، زمانی که موفق به کسب امتیاز شده اند ملاک قرار میگیرد. به عنوان مثال چنانچه دو متقاضی که هر دو ۷۰ امتیاز دارند وجود داشته باشند متقاضی ای که تاریخ تکمیل کردن EOI وی زودتر بوده است نسبت به فرد دیگر در اولویت است و پیش از وی دعوتنامه دریافت میکند.

در سیستم Skill Select ظرفیتهای موجود ابتدا به متقاضیان ویزای مستقل تخصص و مهارت- ساب کلاس ۱۸۹ تعلق میگیرد و دعوتنامه برای این متقاضیان صادر میشود سپس سایر دعوتنامه ها به متقاضیان ویزای مشروط- ساب کلاس ۴۸۹ تخصیص داده میشود. چنانچه تمام ظرفیت یک شغل توسط متقاضیان ویزای ۱۸۹ تکمیل گردد آنگاه هیچ دعوتنامه ای برای متقاضیان ویزای ۴۸۹ آن رشته صادر نمیگردد.

3.[1]

با توجه به تعداد بالای متقاضیان و تجربیات سالهای گذشته مشاغل ذیل در لیست رشته های Pro rata قرار میگیرند تا امکان صدور دعوتنامه در تمام سال برای این رشته ها وجود داشته باشد. منظور از رشته های Pro rata مشاغلی هستند که برای گرفتن دعوتنامه به امتیازات بسیار بالا نیاز دارند.

لیست مشاغل Pro rata در راند صدور دعوتنامه ۲۱ مارچ در جدول زیر آورده شده است:

4

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران