شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

دعوتنامه ویزای تخصص و مهارت (ساب کلاس ۱۸۹)

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

نتایج بررسی های اداره مهاجرت استرالیا برای برخی از متقاضیان ویزای تخصص و مهارت (ساب کلاس ۱۸۹) در ماه آگوست ۲۰۲۲ منتشر گردید. پروسه دریافت دعوتنامه برای متقاضیان مهاجرت به استرالیا با ویزای تخصص و مهارت به شرح زیر است: این ویزا دارای یک سیستم امتیازبندی است که متقاضیان مهاجرت به استرالیا میبایست حداقل امتیار مورد نظر اداره مهاجرت به استرالیا را دریافت کنند.

برای دریافت ویزای اقامت دائم مستقل (ساب کلاس ۱۸۹) کسب حداقل امتیاز۶۵ و در برخی موارد تا ۷۰ و یا ۸۰ امتیاز هم جهت صدور دعوتنامه از سوی اداره مهاجرت به استرالیا الزامیست. برای مشاهده نحوه امتیازبندی این ویزا کلیک کنید. متقاضیان مهاجرت به استرالیا که در این راند موفق به دریافت دعوتنامه شده اند حداقل ۶۵ و حداکثر ۹۵ امتیاز داشته اند.

EOI تاریخ ثبت محل سکونت متقاضی گروه شغلی متقاضی
۲۰۲۱ ۲June خارج استرالیا (Off shore) Registered Nurse (nec)
۲۰۲۲ ۲۷Jan داخل استرالیا(On shore) Registered Nurse (Mental health)
۲۰۲۱ March 25 داخل استرالیا(On shore) University Lecturer
۲۰۲۱ ۲۰Aug داخل استرالیا(On shore) Registered Nurse (aged care)
ICT Business Analyst

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به استرالیا ، اخذ انواع ویزای سرمایه گذاری در استرالیا از طریق کارافرینی ، ویزای تحصیلی و… با مشاوران یونیک ویزا درارتباط باشید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

شماره های تماس : دفتر تهران : ۸۸۵۴۵۳۲۴-۰۲۱ الی ۶

دفتر سیدنی : ۶۱۴۱۳۵۴۱۰۴۳+

مطالب مرتبط : وکیل مهاجرت به استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا

شرایط مهاجرت به استرالیا

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران