شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

باز شدن ایالت SAبرای ساب کلاس ۱۸۸ درسال ۲۰۲۲

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

قابل توجه متقاضیان ویزای سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی

ایالت استرالیای جنوبی شرایط لازم جهت اخذ دعوتنامه ویزای سرمایه گذاری از طریق کارافرینی (ساب کلاس ۱۸۸) از این ایالت برای سال مهاجرتی ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را اعلام نموده است.

متقاضیان ساب کلاس ۱۸۸A ابتدا میبایست فرم ITA را تکمیل نمایند، در صورتیکه مورد تایید قرار بگیرند، میتوانند درخواست خود را بابت نامینیشن ایالت ارسال نمایند. همچنین کسب حداقل ۸۰ امتیاز الزامیست.

در برنامه جدید اعلام شده، تنها ۷۰ ظرفیت از سوی اداره مهاجرت به این ایالت، برای ارسال دعوتنامه ویزای سرمایه گذاری اختصاص داده شده است که این موضوع رقابت بین متقاضیان را سخت تر میکند.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به استرالیا ، اخذ انواع ویزای سرمایه گذاری در استرالیا از طریق کارافرینی ، ویزای تحصیلی و… با مشاوران یونیک ویزا درارتباط باشید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

شماره های تماس : دفتر تهران : ۸۸۵۴۵۳۲۴-۰۲۱ الی ۶

دفتر سیدنی : ۶۱۴۱۳۵۴۱۰۴۳+

مطالب مرتبط : وکیل مهاجرت به استرالیا

 

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران