شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

بررسی دعوتنامه های ویزای تخصص و مهارت در اپریل ۲۰۱۹

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

اطلاعات مربوط به دعوت نامه های راند آپریل به تازگی منتشر شد که بسیاری را به دلیل تغییرات اعمال شده شگفت زده کرده است. در راند اخیر، برای تنها ۱۰۰ متقاضی سابکلاس ۱۸۹ و ۱۰ متقاضی سابکلاس ۴۸۹ با اسپانسرشیپ ایالتی دعوت نامه ارسال شده است. همانطور که به پایان ماه ژوئن (و انتخابات فدرال در تاریخ ۱۸ ماه می) نزدیک تر می شویم، تعداد دعوت نامه به طور قابل توجهی کاهش می یابد که به نظر می رسد برنامه ای از پیش تعیین شده برای مدیریت تعداد ویزاهایی که در این سال مالی صادر می شود، باشد.

امتیازات برای مشاغل غیرPro-rata افزایش یافته است:

امتیازات برای مشاغل non-pro rata سابکلاس ۱۸۹ به ۸۰ امتیاز افزایش یافته است که با این امتیاز تنها یک ماه انتظار نیاز خواهد بود.

ویزای ۴۸۹ با اسپانسرشیپ فامیلی بدون تغییر مانده است:

دعوت نامه های این گروه با نرخ ۱۰ عدد در ماه، با امتیاز ۸۰ بدون تغییر مانده است. زمان انتظار تا ۵ ماه از زمان لاج EOI افزایش یافته است .

امتیازات برای مشاغل Pro-rata :

مشاغل Pro-rata به عنوان مشاغلی در نظر گرفته می شوند که معمولا تقاضا برای آنها از ظرفیت های موجود بیشتر است. امتیاز مورد نیاز برای این مشاغل معمولا نسبت به مشاغل دیگر بالاتر است

حداقل امتیاز راند ۱۱ آپریل برای مشاغل pro-rataبه شرح زیر است:

ID مشاغل شرح حداقل امتیاز مورد نیاز آخرین تاریخ EOI
۲۲۱۱ حسابدار ۹۰ ۱۰/۰۴/۲۰۱۹ ۱۰:۰۴pm
۲۲۱۲ حسابرس_ ممیز، منشی و خزانه دار شرکت ۸۵ ۱۴/۱۲/۲۰۱۸ ۴:۰۴ pm
۲۳۳۴ مهندس الکترونیک ۸۰ ۱۱/۰۳/۲۰۱۹ ۴:۵۴ pm
۲۳۳۵ مهندسین صنایع، مکانیک و تولید ۸۰ ۰۷/۰۳/۲۰۱۹ ۳:۴۵ pm
۲۳۳۹ سایر مهندسین حرفه ای ۸۰ ۳۱/۱۲/۲۰۱۸ ۸:۵۶ pm
۲۶۱۱ تحلیلگران کسب و کار و سیستم های ICT ۸۵ ۱۰/۰۴/۲۰۱۹ ۲:۴۹ pm
۲۶۱۳ برنامه نویس نرم افزار و اپلیکیشن ۸۰ ۱۲/۰۳/۲۰۱۹ ۳:۴۰ pm
۲۶۳۱ مهندسین حرفه ای درزمینه ی شبکه کامپیوتر ۸۰ ۱۴/۰۳/۲۰۱۹ ۶:۵۶ pm

 

همانطور که در جدول فوق مشاهد می شود،حداقل امتیاز برای حسابداران به ۹۰ افزایش یافته است، حسابرسان و تحلیلگران کسب و کار و سیستم های ICT تا ۸۵ امتیاز و سایر مشاغل حرفه ای نیز به ۸۰ افزایش یافته است. این تغییرات در امتیازات به دلیل تعداد کمتر دعوت نامه های صادر شده در این راند است و اگر سهمیه در راندهای آینده افزایش یابد می تواند تغییر یابند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران گروه یونیک ویزا در ارتباط باشید.

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران