شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

بازگشت دانشجویان بین المللی به استرالیا در سال ۲۰۲۰

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

شایعاتی مبنی بر اینکه دانشجویان بین المللی می توانند در ماه جاری به استرالیا بازگردند ، در اینترنت دست به دست میشود و باعث امیدواری بسیاری از دارندگان ویزای موقت مبنی بر اینکه آنها نیز می توانند در آینده بسیار نزدیک به استرالیا سفر کنند، شده است.

با این حال ، باید توجه داشت که آنچه واقعیت دارد مربوط به یک برنامه آزمایشی بین دولت استرالیا و دو دانشگاه درایالتACT (دانشگاه کانبرا و دانشگاه ملی استرالیا)  است که این امکان را فراهم خواهد کرد که حدود ۳۵۰ دانشجوی بین المللی انتخاب شده در ترم دوم به استرالیا بازگردند.دانشگاه ها در نظر دارند دانشجویانی که نزدیک به فارغ التحصیلی هستند و یا پروژه های تحقیقاتی در حال انجام دارند را شناسایی کرده و این امکان را برای آنها فراهم کنند که با پرواز چارتر ویژه به کنبرا بیایند و پیش از شروع تحصیل دوران قرنطینه اجباری را در این شهر بگذرانند. جزییات بیشتر در خصوص چگونگی انتخاب دانشجویان هنوز منتشر نشده است.

study-in-australia

دانشجویانی که انتخاب شوند میبایست هزینه ی پرواز خود را بپردازند ، با این حال ، دانشگاه ها هزینه های دیگر مربوط به نقل و انتقالات و قرنطینه در استرالیا را تأمین می کنند.دانشجویان در ابتدا و انتهای دوره قرنطینه خود برای COVID-19 آزمایش می شوند.

در حالی که این موضوع خبری عالی برای دارندگان ویزای دانشجویی تحت محدودیت های فعلی COVID-19 است ، ورود دانشجویان به کانبرا نشانه ای از بازگشایی مرزهای استرالیا برای همه دانشجویان بین المللی یا دارندگان سایر ویزاها نیست .

در صورت موفقیت آمیز بودن این برنامه ، دولت استرالیا ممکن است برنامه های مشابه دیگری را در سراسر کشور در نظر بگیرد. ایالت استرالیا جنوبی نیز اعلام کرده است که به دنبال راه هایی برای بازگشت دانشجویان بین المللی است.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات در خصوص اخذ انواع ویزاهای استرالیا با مشاوران یونیک ویزا در ارتباط باشید:

۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶

 

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران