شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

اطلاعیه جدید ایالت ویکتوریا و کویینزلند در خصوص اسپانسرشیپ

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

اطلاعیه مورخ ۳۱.۲.۹۷

مصادف با ۲۱ May 2018

ایالت کوینزلند

بنا بر آخرین بروزرسانی اخبار مهاجرت امروز (۲۱.۰۵.۲۰۱۸) موقتا درخواست ویزای اسکیل برای ساب کلاس ۴۸۹ و ۱۹۰ در این ایالت تا اطلاع بعدی بسته شده است. این در حالی است که کماکان دعوت نامه برای کسانی که درخواست ویزای سرمایه گذاری در این ایالت را دارند(در صورتی که شرایط لازم داشته باشند و EOI آنها مورد قبول واقع شده باشد) ،ارسال خواهد شد.

ایالت ویکتوریا

از آن جا که حجم عظیمی از مدارک و درخواست ها برای ویزای اسکیل برای این ایالت ارسال شده است، هیچ درخواست جدیدی را مبنی بر ویزای اسکیل ساب کلاس ۱۹۰ و ۴۸۹ در این برهه از زمان پذیرا نمی باشند. ایالت ویکتوریا بیان داشته است که به تمامی تقاضاهایی که تا تاریخ ۱۵.۰۵.۲۰۱۸ برای آن ها ارسال شده ، رسیدگی خواهد کرد هرچند امکان تاخیر در نتیجه و بررسی به دلیل درخواست های فراوان وجود دارد.

شایان ذکر است که این وقفه موقتی بوده وصرفا برای سرعت بخشیدن به بررسی ها و نتیجه گیری در مورد درخواست ها می باشد و نکته مهم این به روز رسانی این است که مراحل بررسی تمامی ویزاهای سرمایه گذاری و کسب کار بدون هیچ تغییری درحال پیگیری و انجام می باشد.

ایالت ویکتوریا علاوه بر عذرخواهی به خاطر این مورد خواستار صبر و شکیبایی شما در این زمینه شده وبه محض اینکه امکان درخواست جدید وجود داشته باشد شما میتوانید اقدام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر  می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید: ۰۲۱۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات