شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

تفاهم نامه معدنی سمنان و استرالیا

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین استان سمنان و یک شرکت استرالیایی(شرکت MRC)  در حوزه معدن خبر داد. “اسودی” با اشاره به‌ ضرورت حضور سرمایه‌گذاران در این بخش گفت: می‌توان با استفاده از حضور سرمایه‌گذاران در این بخش و احیا و بهره‌برداری مناسب از معادن، زمینه تولید و اشتغال را در استان سمنان فراهم کرد. وی بر ضرورت ایجاد صنایع تبدیلی در این بخش تأکید کرد و افزود: می‌توان با استفاده از صنایع تبدیلی از فروش خام این مواد جلوگیری کرد و با تبدیل این مواد معدنی به فرآورده‌های نوین به ارزش‌افزوده بالاتری دست‌یافت. با توجه به وجود ذخایر معدنی استان سمنان، اغلب اکتشافات انجام شده تاکنون به‌ صورت سطحی بوده و میانگین عمق حفاری بسیار کم و ناچیز است که باید به سمت اکتشافات عمقی و زیر عمقی برویم و این انگیزه اصلی همکاری با شرکت استرالیایی بوده است.  این تفاهم نامه همکاری به منظور اجرای عملیات اکتشاف، استخراج  و کانه آرایی مواد فلزی و املاح تبخیری فی مابین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و شرکت مذکور منعقد شده است.

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران