شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

ملاقات سفیر استرالیا و رییس اتاق بازرگانی تهران

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

سفیر استرالیا در تهران با حضور در اتاق تهران، با مسعود خوانساری دیدار و در خصوص تعامل و نزدیکی این سفارتخانه با اتاق بازرگانی تهران برای کمک به توسعه مناسبات اقتصادی دو کشور، گفت و گو کرد. یان بیگز کمتر از ۱۰ ماه پیش مسئولیت نمایندگی دولت استرالیا در ایران را برعهده گرفت و در ملاقات با رییس اتاق تهران تاکید کرد که سفارت استرالیا در تهران برای پیوند اقتصادی بنگاه های دو کشور تلاش مضاعف خواهد کرد. در ابتدای این دیدار، رییس اتاق تهران با ابراز خرسندی از شروع به کار سفیر جدید استرالیا در تهران، تصریح کرد که وی هنگامی به این مسئولیت پا گذاشته است که اقتصاد ایران پس از دوره نزولی سال های گذشته، سیر صعودی درپیش گرفته است و این اتفاق می تواند نویدبخش تحول در تعامل و همکاری اقتصادی ایران با سایر کشورها از جمله استرالیا باشد.سفیر استرالیا در تهران نیز ضمن اظهار خوشنودی از این ملاقات، نسبت به بهبود روابط اقتصادی دو کشور خوش‌بینی و اعتقاد خود را بیان کرد و گفت: طی هفته‌های اخیر، رقابت‌های انتخاباتی نامزدهای ریاست‌جمهوری در ایران و مناظرات میان آنان نشان داده است که عزم و اراده‌ای جدی برای رشد اقتصادی و تجاری در ایران و سیاستمداران این کشور شکل گرفته و جهش اقتصادی در این کشور دور از ذهن نیست.«یان بیگز» با بیان اینکه اقتصاد استرالیا بر پایه تجارت بنا نهاده شده است، افزود: خوشبختانه روابط دو کشور ایران و استرالیا در حاشیه امن مناسبی قرار دارد و این در حالی است که طی سال جاری، پنجاهمین سالگرد تاسیس و بازگشایی سفارت استرالیا در ایران را جشن خواهیم گرفت.

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران