شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

آخرین اخبار ایالتهای استرالیا در خصوص نامینیشن ساب کلاس ۱۹۰ و ۴۹۱

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

از آنجایی که زمان زیادی تا پایان سال مالی ۲۰۱۹-۲۰۲۰ استرالیا باقی نمانده است در این پست به بررسی به آخرین اخبار ایالتهای این کشور در خصوص نامینیشن ساب کلاس ۱۹۰ و ۴۹۱ ویزای تخصص و مهارت می پردازیم:

ایالت استرالیای جنوبی:

این ایالت برنامه نامینیشن خود را در تاریخ ۲۸ جون ۲۰۲۰ راس ساعت ۹ شب به اتمام خواهد رساند. کلیه اپلیکیشنهایی که تا تاریخ مذکور سابمیت نشده باشند یا هزینه اپلیکیشن پرداخت نشده باشند توسط ایالت حذف خواهند شد.

ایالت SA هنوز تاریخ جدیدی بابت بازگشایی مجدد برنامه نامینیشن خود اعلام نکرده است.

 

ایالت NSW:

ایالت نیو ساوث ولز برنامه نامینیشن ساب کلاس ۴۹۱ را تا ساعت ۵ بعد از ظهر ۲۶ جون ۲۰۲۰ برای متقاضیانی که در حال حاظر در نواحی کم جمعیت این ایالت زندگی میکنند(و شغلی دارند که در لیست مشاغل مورد نیاز این ایالت وجود دارد) باز گذاشته است.

 

ایالت کویینزلند:

این ایالت برنامه نامینیشن ویزاهای ۴۹۱ و ۱۹۰ را تا انتهای سال مالی جاری بسته است. اپلیکیشنهایی که قبلا از این ایالت دعوتنامه بابت ارسال مدارک دریافت نموده اند همچنان بررسی خواهند شد و مشکلی وجود ندارد. چنانچه قبلا برای این ایالت اقدام نموده اید و هنوز دعوتنامه دریافت نکرده اید توجه داشته باشید اگر تا تاریخ ۳۰ جون دعوتنامه دریافت نکردید میبایست پس از باز شدن مجدد برنامه نامینیشن این ایالت یک EOI جدید ثبت نمایید.

ممکن است بازگشایی مجدد برنامه نامینیشن این ایالت تا اکتبر ۲۰۲۰ به طول انجامد.

قلمرو شمالی استرالیا:

برنامه نامینیشن این ایالت همچنان برای افراد خارج از استرالیا بسته است و ممکن است با شروع سال مالی جدید (اول جولای ۲۰۲۰) تغییراتی در شرایط لازم برای اخذ اسپانسرشیپی این ایالت صورت گیرد.

 

ایالت ویکتوریا:

برنامه نامینیشن این ایالت از انتهای ماه می بسته شده است و تا زمانی که سهمیه سال مالی جدید مشخص نشود بازگشایی نخواهد شد.

 

تاسمانیا:

تاسمانیا برای برخی متقاضیانی که تحت تاثیر بیماری کووید ۱۹ قرار گرفته و سعی در براورده کردن شرایط و مدارک مورد نیاز این ایالت جهت نامینیشن را دارند ، کمی تخفیف در شرایط را در نظر گرفته است. هنوز اطلاعیه ای مبنی بر تغییر شرایط یا زمان بسته شدن برنامه نامینیشن این ایالت صادر نشده است.

 

ایالت استرالیای غربی:

استرالیای غربی در تاریخ ۱۶ جون ۲۰۲۰ تغییراتی در لیست مشاغل مورد نیاز خود اعمال نموده است. کد شغل Registered Nurse (Mental Health) از این لیست حذف شده و دو کد شغل   Nuclear Medicine Technologist (251213) و Physicist (234914)به آن اضافه شده است.

 

ایالت ACT :

ایالت ACT در تاریخ ۳ جون راند صدور دعوتنامه را برگزار نمود و ۸۱ دعوتنامه برای ساب کلاس ۱۹۰ صادر گردید.

از تاریخ ۲۱ اپریل به دلیل تکمیل شدن سهمیه ساب کلاس ۴۹۱ دعوتنامه جدیدی برای این ساب کلاس صادر ننموده است.

راند بعدی در تاریخ ۱۵ جولای یا قبل از آن خواهد بود.

 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با مشاوران یونیک ویزا در ارتباط باشید:

۰۲۱- ۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران