شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

نتایج راند صدور دعوت نامه متقاضیان ویزای کار و مهارت استرالیا در ماه اکتبر

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

اداره مهاجرت استرالیا نتایج راند ماه اکتبر را منتشر کرده است که نشان دهنده افزایش تعداد دعوتنامه به ۱۵۰۰ دعوتنامه در این راند است.به دلیل این که ویزای ۴۸۹ در ماه سپتامبر بسته شد هیچ دعوتنامه ای برای این ساب کلاس وجود ندارد.

حداقل امتیاز لازم برای صدور دعوتنامه امتیاز ۸۰ بود اگرچه اکثر دعوتنامه ها دارای امتیاز ۸۵ بودند (در حدود ۹۲۲ دعوتنامه ) و تقریبا ۱۹۰ دعوتنامه نیز دارای امتیاز ۹۰ بودند.

6

شغل های پر طرفدار

شغل هایی که بیش ترین تعداد متقاضی را دارا هستند به عنوان شغل های پرطرفدار شناخته می شوند و رقابت برای دریافت دعوتنامه بسیار بالاست و می بایست امتیاز فرد برای اخذ دعوتنامه بالا باشد.

برای راند ۱۱ اکتبر سال ۲۰۱۹ امتیازات برای شغل های پرطرفدار به صورت زیر می باشد :

     اخرین تاریخ ثبت EOI حداقل امتیاز عنوان شغلی کد شغلی
۲۰۱۹/۰۹/۰۶

۱۰:۲۹ ق.ظ

۹۰ حسابدار ۲۲۱۱
۲۰۱۹/۰۴/۱۲

۹:۴۶ ق.ظ

۸۵ حسابرسان و خزانه داران شرکت ۲۲۱۲
۲۰۱۹/۰۶/۰۴

۱۲:۰۷ ب.ظ

۸۵ مهندس الکترونیک ۲۳۳۴
۲۰۱۸/۱۲/۱۱

۶:۳۹ ب.ظ

۸۰ مهندسان صنایع، مکانیک و تولید ۲۳۳۵
۲۰۱۹/۰۴/۰۳

۶:۴۲ ب.ظ

         ۸۰ دیگر مهندسان ۲۳۳۹
۲۰۱۹/۰۳/۲۰

۶:۳۴ ب. ظ

۸۰ کسب و کار (ICT) ، تحلیل سیستم ۲۶۱۱
۲۰۱۹/۰۴/۰۹

۸:۵۶ ب.ظ

۸۰ برنامه نویس نرم افزار و اپلیکبشن ۲۶۱۳
۲۰۱۹/۰۵/۲۰

۱۰:۰۵ ق.ظ

۸۰ متخصصان شبکه ۲۶۳۱

 

رشته فناوری اطلاعات در این راند در حدود ۳/۱ دعوتنامه ها را دارا بود که در این راند به عنوان پر طرفدارترین رشته به حساب می آید. بعد از رشته فناوری اطلاعات پرستاران با ۱۳۴ دعوتنامه ، حسابداران با ۱۱۴ دعوتنامه ، مهندسین عمران با ۹۸ دعوتنامه ، معماری با ۹۴ دعوتنامه ، مهندسی برق با ۸۲ دعوتنامه ، مهندسی مخابرات ۸۰ ، مهندسی مکانیک با ۶۶ دعوتنامه به عنوان رشته های پر متقاضی در این راند هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید: ۰۲۱۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران