شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

هفته دوستی ایران و استرالیا

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

سفیر استرالیا و هیات همراه با اعضا و مدیرعامل انجمن دوستی ایران و استرالیا دیدار کرده و درباره برنامه های طراحی شده برای اجرا در هفته دوستی گفت وگو کردند.در ابتدای این دیدار که در موزه فرش رسام عرب زاده و دبیرخانه هفته دوستی ایران و استرالیا برگزار شد سفیر و همراهانش به بازدید از گالری های فرش های قدیمی و نفیس موزه پرداختند.یان بیگز سفیر استرالیا گفت: دولت استرالیا بسیار علاقه دارد روابط بین مردم ایران و استرالیا ارتقا پیدا کند. این می تواند از طریق اتفاقات فرهنگی پیش رو انجام پذیرد و برنامه هایی که در ماه سپتامبر قرار است اجرا شود باعث می شود خیلی از ایرانی ها به استرالیا بروند و خیلی از استرالیایی ها با فرهنگ و تجارت ایران آشنا شوند.

سعید محمدزاده اکبری مدیرمسئول هفته دوستی ایران و استرالیا نیز گفت: هفته دوستی ایران و استرالیا در چهار بخش اقتصادی، ورزشی، گردشگری و هنری برگزار می شود و مجموع فعالیت ها در بخش های مختلف به انجام رسیده و در زمان مشخصی اجرا می شود. بخش هنری این رویداد شامل پخش فیلم های سینمایی، برگزاری کنسرت های موسیقی و هنرهای تجسمی می شود. وی افزود:یک تور بزرگ گردشگری داریم که حدود ۴۰۰نفر در آن شرکت می کنند این برنامه ها مصادف می شود با سپتامبر ۲۰۱۷- شهریور ۹۶ – یک نمایشگاه بزرگ و پاویونی در استرالیا خواهیم داشت که وزارت خانه ها و سازمان های ایرانی در آن حضور می یابند.

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران