شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

هفته دوستی ایران و استرالیا

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

سفیر استرالیا و هیات همراه با اعضا و مدیرعامل انجمن دوستی ایران و استرالیا دیدار کرده و درباره برنامه های طراحی شده برای اجرا در هفته دوستی گفت وگو کردند.در ابتدای این دیدار که در موزه فرش رسام عرب زاده و دبیرخانه هفته دوستی ایران و استرالیا برگزار شد سفیر و همراهانش به بازدید از گالری های فرش های قدیمی و نفیس موزه پرداختند.یان بیگز سفیر استرالیا گفت: دولت استرالیا بسیار علاقه دارد روابط بین مردم ایران و استرالیا ارتقا پیدا کند. این می تواند از طریق اتفاقات فرهنگی پیش رو انجام پذیرد و برنامه هایی که در ماه سپتامبر قرار است اجرا شود باعث می شود خیلی از ایرانی ها به استرالیا بروند و خیلی از استرالیایی ها با فرهنگ و تجارت ایران آشنا شوند.

سعید محمدزاده اکبری مدیرمسئول هفته دوستی ایران و استرالیا نیز گفت: هفته دوستی ایران و استرالیا در چهار بخش اقتصادی، ورزشی، گردشگری و هنری برگزار می شود و مجموع فعالیت ها در بخش های مختلف به انجام رسیده و در زمان مشخصی اجرا می شود. بخش هنری این رویداد شامل پخش فیلم های سینمایی، برگزاری کنسرت های موسیقی و هنرهای تجسمی می شود. وی افزود:یک تور بزرگ گردشگری داریم که حدود ۴۰۰نفر در آن شرکت می کنند این برنامه ها مصادف می شود با سپتامبر ۲۰۱۷- شهریور ۹۶ – یک نمایشگاه بزرگ و پاویونی در استرالیا خواهیم داشت که وزارت خانه ها و سازمان های ایرانی در آن حضور می یابند.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات