شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

افزایش ظرفیت پذیرش مهاجر استرالیا

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

وزیر مهاجرت استرالیا هفته پیش اعلام کرد که با افزایش ۳۵،۰۰۰ نفری در ظرفیت پذیرش مهاجرین در این سال مالی، ظرفیت نهایی پذیرش به ۱۹۵،۰۰۰ نفر خواهد رسید. در صورتی که هر ساله کشور استرالیا میزبان ۱۶۰۰۰۰ مهاجر در خاک خود بوده است.

این خبر میتواند اتفاق های خوبی برای متقاضیان مهاجرت به استرالیا رقم بزند.

وی‌ همچنین اضافه کرد که این وزارت خانه با اختصاص ۳۶ میلیون دلار بودجه و افزایش تعداد بررسی کنندگان پرونده های مهاجرتی به ۵۰۰ نفر در ۹ ماه آینده، بررسی و تصمیم گیری در مورد پرونده های بررسی نشده قبلی را به پایان میرساند.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به استرالیا ، اخذ انواع ویزای سرمایه گذاری در استرالیا از طریق کارآفرینی ، ویزای تحصیلی و… با مشاوران یونیک ویزا درارتباط باشید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

شماره های تماس : دفتر تهران : ۸۸۵۴۵۳۲۴-۰۲۱ الی ۶

دفتر سیدنی : ۶۱۴۱۳۵۴۱۰۴۳+

مطالب مرتبط :

وکیل مهاجرت به استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا

شرایط مهاجرت به استرالیا

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران