شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

ظرفیت نامینیشن ایالت های استرالیا برای ویزای تخصص و مهارت در سال مهاجرتی ۲۰۲۲-۲۰۲۱

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

اداره ی مهاجرت استرالیا تعداد نامینیشن های مجاز هر ایالت برای ویزاهای تخصص و مهارت ایالتی (Skilled-Nominated 190) و ویزاهای تخصص و مهارت مناطق خاص (Skilled Work-Regional 491) را برای همه ی ایالت های استرالیا اعلام کرده است. بطور کلی تعداد کل نامینیشن های تخصیص داده شده در سال مالی ۲۰۲۱-۲۰۲۲ در مقایسه با سال مالی قبل کمی بالاتر است.

ایالت ساب کلاس ۱۹۰ ساب کلاس ۴۹۱
ACT ۶۰۰ ۱,۴۰۰
NSW ۴,۰۰۰ ۳,۶۴۰
VIC ۳,۵۰۰ ۵۰۰
QLD ۱,۰۰۰ ۱,۲۵۰
NT ۵۰۰ ۵۰۰
WA ۱,۱۰۰ ۳۴۰
SA ۲,۶۰۰ ۲,۶۰۰
TAS ۱,۱۰۰ ۲,۲۰۰
مجموع ۱۴,۴۰۰ ۱۲,۴۳۰

 

ایالت NSW، همچنان بیشترین تعداد تخصیص را در هر دو دسته ویزاهای ایالتی و ویزاهای منطقه ای دارد و به دنبال آن ایالت ویکتوریا قرار دارد.

اگرچه این دو ایالت ظرفیت بیشتری نسبت به سایر ایالت ها و منطقه ها دارند، اما به همان نسبت رقابت بیشتری وجود دارد و برآورده کردن شرایط آنها دشوارتر است. علاوه بر آن، ویکتوریا اولویت را برای نامینیشن ویزای ۱۹۰ قرار داده است و اخذ نامینیشن ویزای ۴۹۱ در این ایالت دشوارتر است.

چنانچه متقاضی مهاجرت به استرالیا با ویزای اسکیل هستید  جهت بررسی شرایط خود فرم ارزیابی رایگان ویزای تخصص و مهارت استرالیا را در این لینک تکمیل نمایید.

استرالیای جنوبی امسال تعداد قابل توجهی ظرفیت دارد. ظرفیت نامینیشن این ایالت نسبت به سال قبل به تعداد ۶۰۰ ظرفیت بیشتر شده است . این بدان معنیست که شانس بیشتری برای بدست آوردن نامینیشن ویزا از طرف ایالت استرالیای جنوبی وجود دارد . از طرف دیگر ایالت تاسمانی، ظرفیت بیشتری برای نامینیشن ویزای ۴۹۱ خواهد داشت.

ظرفیت ایالت های استرالیای غربی و کوئینزلند، همانند سال گذشته است و همچنان با توجه به وسعت این ایالت ها بسیار ناچیز است. قلمرو شمالی همچنان با داشتن ۵۰۰ ظرفیت برای نامینیشن هر کدام از ویزاهای ۱۹۰ و ۴۹۱، کمترین ظرفیت را در بین ایالت ها دارد.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار مهاجرت به استرالیا لینک زیر را مطالعه نمایید:

https://uniquevisa.net/news

مشاوره رایگان با مشاوران گروه مهاجرتی یونیک ویزا:

۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران