شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

نمایش بزرگترین عقیق جهان در استرالیا

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

یک معدنچی در سال ۱۹۴۶ میلادی، وقتی در یکی از معادن بیابان “کوبِر پِدی” در استرالیای جنوبی مشغول فعالیت بود، سنگ ارزشمندی را کشف کرد که اکنون در معرض دید عموم قرار گرفته است.بهترین و ارزشمندترین عقیق یک‌تکه جهان که ۹۹۸ گرم وزن دارد، با نام «آتش استرالیا» شناخته می‌شود و اگرچه این سنگ گرانبها ۶۰ سال قبل کشف شده است، ولی هم‌اکنون برای نخستین بار در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.این قطعه عقیق بیش از ۶۷۵ هزار دلار قیمت‌گذاری شده است و از آن به عنوان بزرگترین، مرغوب‌ترین و ارزشمندترین عقیق در سراسر جهان یاد می‌شود. موزه استرالیای جنوبی در شهر آدلاید صاحب کنونی این سنگ ارزشمند محسوب می‌شود و تصمیم گرفته است برای نخستین بار آن را در معرض دید عموم بگذارد. دکتر «برایان اولدمن» مدیر این موزه گفت: «”آتش استرالیا” به اندازه توپ بیسبال است و در آن می‌توان تمام رنگ‌های موجود در طیف نوری را مشاهده کرد».

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران