شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

بررسی تعداد دعوتنامه های ساب کلاس ۱۸۹

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

بررسی دعوتنامه هایی که در ماه اکتبر و نوامبر سال جاری برای متقاضیان ویزای تخصص و مهارت صادر شده است حاکی از آن است که سه شغل زیر به لیست مشاغل نیازمند امتیاز بالا(pro-rata)افزوده شده اند:

۱- مهندسی الکترونیک

۲- مهندسی صنایع ، مهندسی مکانیک ، مهندسی تولید

۳- پرستاران

در نتیجه امتیاز مورد نیاز و همچنین مدت زمان انتظار دریافت دعوت نامه برای این مشاغل ، افزایش خواهد یافت.

بررسی دعوت نامه های صادر شده برای ویزای تخصص و مهارت – ساب کلاس ۱۸۹

حداقل امتیاز مورد نیاز برای دریافت دعوت نامه ویزای تخصص و مهارت ساب کلاس ۱۸۹ برای مشاغلی که جزولیست

Pro-rata نمی باشند، همچنان ۶۰ امتیاز است.

در حال حاضر ۹ گروه شغلی در لیست pro-rata قرار دارد که ۳ شغل در نوامبر اضافه شده است.برای این مشاغل،تعداد دعوت نامه های صادر شده در هر دوره محدود بوده .در نتیجه میزان امتیاز مورد نیاز بالاترو مدت زمان انتظار برای صدور دعوت نامه بیشتر میباشد.

افزوده شدن این ۳ شغل به لیست pro-rata میزان رقابت برای این مشاغل را افزایش خواهد داد.

مهندسین الکترونیک:

تقریبا ۶۰ دعوت نامه در هر دوره صدور دعوتنامه از جولای ۲۰۱۶ برای این شغل صادر شده است. در دوره صدور دعوتنامه مورخ ۹ نوامبر هیچ دعوت نامه ای برای این شغل صادر نشد و در دوره مورخ ۲۳ نوامبر، ۲۹ دعوت نامه صادر گردید. در حال حاضر اطلاع دقیقی از حداقل امتیاز مورد نیاز جهت صدور دعوتنامه برای این شغل در دوره ۲۳ نوامبر وجود ندارد . با توجه به اینکه تنها ۵۸ % از ظرفیت این شغل تکمیل گردیده لذا پیش بینی میشود میزان امتیاز مورد نیاز همان ۶۰ باقی بماند اما مدت زمان انتظار جهت صدور دعوت نامه افزایش یابد.

مهندسین صنایع ، تولید ، مکانیک

۸۴% ظرفیت این سه رشته تکمیل گردیده است. حداقل امتیاز مورد نیازاین مشاغل برای دعوت نامه ویزای ۱۸۹ دردوره صدور دعوتنامه مورخ ۲۳ نوامبر ، ۷۰ امتیاز بوده است که در این تاریخ تنها ۱۷ دعوت نامه صادر شده است.

پرستاران

با وجود اینکه تنها ۷.۶ % از ظرفیت این رشته تکمیل گردیده است اما در لیست Pro-rata قرار گرفته است. اطلاع دقیقی از میزان حداقل امتیاز مورد نیاز دردوره صدور دعوتنامه مورخ ۲۳ نوامبر در دست نیست اما در این دوره تعداد دعوت نامه های صادر شده از ۱۳۵ به ۱۷ دعوت نامه کاهش پیدا کرده است.

حسابداران

تعداد دعوتنامه های صادر شده در هر دوره همچنان ۹۸می باشد و حداقل امتیاز مورد نیاز نیز ۷۰ است. با توجه به افزایش مدت زمان انتظار دریافت دعوتنامه بابت این رشته، به نظر نمیرسد کاهشی در حداقل امتیاز مورد نیازروی دهد.

حسابرسان ، منشیان شرکت و صندوقدار شرکت

تعداد دعوت نامه های صادر شده برای این مشاغل همچنان ۵۵ بوده و حداقل امتیاز مورد نیاز دریافت دعوت نامه های ۱۸۹، کماکان ۷۰ است .در چند دوره اخیر، مدت زمان انتظار جهت صدور دعوت نامه کاهش پیدا کرده .حسابرسان در مدت زمان ۱۰ هفته و با امتیاز ۷۰ ، دعوت نامه ی ۱۸۹ را دریافت میکنند.

ICT Business و تحلیل گران سیستم

حداقل امتیاز مورد نیاز برای این مشاغل کماکان ۶۵ بوده و در چندین دوره اخیر، مدت زمان انتظار صدور دعوت نامه افزایش یافته و در حال حاضر ۳۴ هفته می باشد بدین معنی که مشاغل IT ، جزو رقابتی ترین مشاغل هستند.

این افزایش مدت زمان نشان میدهد حداقل امتیاز دعوت نامه ۶۵ باقی خواهد ماند یا امکان افزایش آن به ۷۰ وجود دارد.

نرم افزار و برنامه نویس

حداقل امتیاز مورد نیاز این مشاغل ، برای دعوت نامه همچنان ۶۵ بوده و مدت زمان انتظار به تدریج در حال افزایش است اما در حال حاضر زیر ۴ هفته می باشد.

متخصص شبکه های کامپیوتر

از سپتامبر ۲۰۱۶ میزان امتیاز مورد نیاز جهت صدور دعوت نامه ۶۵ میباشد.همچنین مدت زمان انتظار افزایش یافته اما با این میزان امتیاز، همچنان ۴ هفته طول میکشد.

سایر مهندسی ها

میزان امتیاز مورد نیاز برای دعوت نامه کماکان ۶۵ بوده و مدت زمان انتظار افزایش پیدا کرده اما همچنان زیر ۵ هفته می باشد.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات