شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

تغییرات در ویزای کار و تعطیلات استرالیا

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

دولت استرالیا تغییراتی را در Working Holiday Maker program (ویزاهای کار و تعطیلات) اعلام کرد که از ابتدای ژانویه ۲۰۱۷ اعمال خواهند شد. این تغییرات هم به نفع افرادیست که درخواست ویزای کار و تعطیلات استرالیا را دارند و هم به نفع کسانی که در حال حاضر با این ویزا در استرالیا حضور دارند.

تغییرات به شرح زیر می باشند:

افزایش در بازه سنی مورد قبول

در حال حاضر شما باید زیر ۳۱ سال سن داشته باشید تا بتوانید برای این ویزا اقدام نمایید. اما از ابتدای ژانویه ۲۰۱۷ شما می توانید تا سن ۳۵ سالگی اقدام نمایید. این تصمیم باعث می شود افرادی که قبلاً شانس خود را برای درخواست این نوع ویزای استرالیا از دست داده اند مجدداً شانس اقدام داشته باشند.

تغییر در حقوق کار

دارندگان ویزاهای این گروه (Working Holiday Maker program) نمی توانند بیش از ۶ ماه با یک کارفرما کار کنند. از ابتدای ژانویه تمهیدات انعطاف پذیرتری وجود خواهد داشت، که به کارفرماها اجازه می دهد در برخی مناطق تا بیش از ۱۲ ماه کارمندان را حفظ کنند، ارائه ۶ ماهه دوم در مناطق مختلف متفاوت خواهد بود.

کاهش در هزینه درخواست ویزا (Application Fees)

هزینه فعلی درخواست این ویزا ۴۴۰ دلار استرالیاست. هزینه جدید ۳۹۰ دلار خواهد بود.

کاهش در مالیات

نرخ مالیات برای افرادی که با این گروه ویزاها در استرالیا مشغول به کار هستند و کمتر از ۳۷۰۰۰ دلار استرالیا در سال درآمد دارند ۱۹ درصد محاسبه خواهد شد. در حال حاضر نرخ مالیات برای این افراد ۳۲.۵ درصد می باشد. برای درآمدهای بالاتر از ۳۷۰۰۰ دلار نرخ نهایی مالیاتی معمول لحاظ خواهد شد.

 

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران