شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

تغییرات قوانین مهاجرت _ نوامبر ۲۰۱۷

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

در ماه نوامبر قوانین مهاجرت به استرالیا تغییراتی داشته که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم

ویزای موقت والدین:

چند ماه پیش اعلام شد که در ماه نوامبر یک ویزای جدید والدین معرفی خواهد شد. اما قانون مربوط به این ویزا هنوز به تصویب مجلس نرسیده است و برای بازبینی به کمیسیون مربوطه در مجلس سنا ارسال شده است.

تغییرات در قانون مجازات جعل اسناد (۴۰۲۰)

تغییرات اساسی در قانون های مربوط به جعل اسناد به وجود آمده است. تا پیش از این قوانین مجازات جعل اسناد شامل پرونده های در حال بررسی، ویزا های صادر شده در ۱۲ ماه گذشته و یا درخواست های رد شده تا ۳ سال گذشته میشد. با تغییرات جدید این مجازات برای تمام درخواست های ۱۰ سال گذشته اعمال خواهد شد.

بدهی های بیمه سلامت

با توجه به نگرانی های دولت در مورد بدهی های فزاینده بخش سلامت، یک شرایط جدید برای ویزا های اقامت موقت در نظر گرفته شده است که طبق آن شخص نباید به سیستم بیمه سلامت استرالیا بدهی داشته باشد.

نوع بیمه درمانی برای ویزا های اقامت موقت

طبق قانون جدید اداره مهاجرت میتواند برای ویزا های اقامت موقت نوع بیمه درمانی مورد نیاز را مشخص کند. پیش از این در این زمینه ابهاماتی وجود داشت.

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران