شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

پیش بینی بانک استرالیا و نیوزیلند برای قیمت نفت

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

تحلیلگران بانک استرالیا و نیوزیلند می گویند در هفته گذشته نقدینگی در بازارهای نفت خام همچنان پایین و قیمت های نفت تقریبا ثابت بودند.به گفته آنها، نوسان قیمت نفت برنت دریای شمال در طول هفته گذشته از یک دلار و ۷۰ سنت در هر بشکه فراتر نرفت.آنها این نوسان کم را به گیر افتادن بازار بین خوشحالی ناشی از کاهش تولید اوپک و نگرانی های ناشی از افزایش موجودی انبارهای نفت در آمریکا نسبت دادند.شمار دکل های نفتی در آمریکا هفته گذشته باز هم بالا رفت و به رکورد ۵۹۷ دستگاه رسید که از اکتبر سال ۲۰۱۵ (مهر – آبان سال ۱۳۹۴) تاکنون بی سابقه است.تحلیلگران بانک استرالیا و نیوزیلند گفتند ما همچنان روند افزایش موجودی انبارهای نفت و فعالیت های حفاری در آمریکا که پیامد افزایش قیمت های نفت پس از کاهش تولید اوپک هستند را رصد می کنیم، اما به نظر می رسد فعالیت های حفاری در آمریکا هنوز تاثیر کاهش تولید اوپک را به طور کامل خنثی نکرده است و بنابراین پیش بینی می شود قیمت های نفت باز هم بالاتر روند.

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران