شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

حمایت استرالیا از مواد غذایی حلال در اندونزی

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

استرالیا که تامین کننده ۸۰ درصد از گوشت مصرفی در کشور اندونزی میباشد، از قوانین جدیدی که مقامات این کشور برای محصولات حلال وضع کرده اند، حمایت کرد.طی سفر وزیر بازرگانی استرالیا به اندونزی ، وی حمایت خود را از قوانین جدید محصولات حلال که طی آن، استرالیا موظف به صادرات گوشت ذبح شده طبق دستورات اسلامی می شود، حمایت کرد. طبق این قانون، از اکتبر (مهر ماه) سال ۲۰۱۹ میلادی، تمام گوشت هایی که در فروشگاه های اندونزی فروخته می شود، باید به روش اسلامی ذبح شده باشند و این قانون حتی در مورد گوشت هایی از کشورهای دیگر همچون استرالیا به این کشور صادر می شود نیز، لازم الاجراء است

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران