شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

آخرین اخبار ایالت استرالیای جنوبی در خصوص ویزای ۱۹۰ و ۴۹۱

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

بر اساس آنچه دولت استرالیای جنوبی اعلام نموده است ، در حال حاضر مشاغل قابل قبول این ایالت بابت اسپانسرشیپ ساب کلاس ۱۹۰ و ۴۹۱ بسیار محدود است.

به نظر می رسد که دولت روی بخش های حساس زیر متمرکز باشد:

-افرادی که خدمات پزشکی حساس و یا ویژه ارائه میدهند از جمله آمبولانس هوایی، تامین و توزیع تجهیزات مهم پزشکی

-افراد دارای مهارتهای خاص که توانایی آنها برای عرضه کالاها و خدمات ضروری ،مورد نیاز است (مانند: فناوری پزشکی ، زیرساخت های حساس ، ارتباطات از راه دور ، مهندسی و معدن ، تدارکات زنجیره تأمین ، فناوری کشاورزی ، تولید مواد غذایی و صنعت دریا)

-افرادی که توانایی ارائه خدمات در بخش هایی را داشته باشند که به بازسازی اقتصاد استرالیا کمک شایانی میکند (مانند:تکنولوژی مالی، تولید در مقیاس عظیم، تولیدات رسانه ای و فناوری های نو ظهور) در صورتیکه فرد استرالیایی مناسبی برای مشاغل فوق الذکر وجود نداشته باشد

به دولت استرالیا جنوبی ظرفیت محدودی در خصوص اسپانسری ویزاهای تخصص و مهارت در سال مالی ۲۰۲۰-۲۰۲۱ داده شده است ، لذا اولویت این برنامه در جهت حمایت از بازسازی اقتصاد و بهداشت عمومی استرالیای جنوبی است.

اعلام ظرفیت کامل اسپانسری این ایالت برای سال مالی ۲۰۲۰-۲۰۲۱ بخشی از برنامه بودجه دولت استرالیا است و تا اکتبر سال جاری مشخص میگردد.

ویزاهایی که تحت تاثیر بودجه دولت استرالیا خواهند بود عبارتند از:

 

Skilled Work Regional (مشروط) (ساب کلاس ۴۹۱)

Skilled Nominated (ساب کلاس ۱۹۰)

Business Innovation stream (ساب کلاس ۱۸۸A) (مشروط)

Investor stream(ساب کلاس ۱۸۸B) (مشروط)

Significant Investor stream (ساب کلاس ۱۸۸C)(مشروط)

Entrepreneur stream (ساب کلاس ۱۸۸E) (مشروط)

Significant Business History (ساب کلاس ۱۳۲A)(دائم)

Venture Capital Entrepreneur (ساب کلاس ۱۳۲B) (دائم)

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران