شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

معرفی ویزای جدید استرالیا در جولای ۲۰۱۸

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲

آخرین اخبار اداره ی مهاجرت استرالیا حاکی از آنست که از اوایل ماه جولای ۲۰۱۸ ویزای جدیدی برای جذب فراگیر استعدادهای ماهر و ارائه دهنده نوآوری معرفی میگردد.
دولت استرالیا متوجه این موضوع می باشد که اخیرا رقابت شدیدی در سطح جهانی برای مهارت ها و استعدادهای بالا وجود دارد ازین رو، جذب این افراد برای انتقال مهارت به کارگران استرالیا و رشد تجارت های استرالیا کمک چشمگیری خواهد کرد.
این طرح جدید که با عنوان طرح استعداد های جهانی معرفی خواهد شد شامل دو بخش اصلی خواهد بود. شرکت ها و تجارت های تاسیس شده با گردش مالی سالیانه بیش از ۴ میلیون دلار استرالیا قادر به حمایت از این افراد با تجربه و کارآمد برای موقعیت های شغلی بادرآمد بالای ۱۸۰.۰۰۰ دلار در استرالیا خواهند بود.
در این راستا کارفرمایان باید اثبات نمایند که اشتغال افراد استرالیایی برای آنها در اولویت قرار دارد و نتیجه ی ویزایی که به شخص داده شود این باشد که از طریق این فرد، مهارت به کارگران استرالیایی انتقال داده شود. در این بخش، انتقال یک مهارت جدید یا سطح بالاتری از یک مهارت بسیار حائز اهمیت می باشد.  بیزینسی که اسپانسر متقاضی این ویزا میشود، بایستی سابقه ی استخدام وآموزش مهارت به استرالیایی ها را داشته باشد.
بیزنیس های مبتنی بر فناوری و مربوط به STEM (علوم، فن آوری، مهندسی و ریاضی) نیز قادر به حمایت از افراد با تجربه بامهارت های تخصصی، خواهند بود.
یکی از نکات مهم در این ویزا این است که شروع کار باید توسط یکی از مقامات مربوط به راه اندازی کسب وکار تایید و شناخته شودو نشان دهد که این کسب و کار جدید اشتغال استرالیایی ها را در اولویت قرار داده است.
در هر دو مورد ، یک ویزای کاری موقت ۴ ساله صادر می شود که این ویزای موقتی پس از سه سال قابلیت تبدیل به اقامت دائم راخواهد داشت.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات