شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

ویزای کار موقت برای افراد با تخصص ویژه (ساب کلاس ۴۰۰)

چنانچه متقاضی مهاجرت به استرالیا با این ویزا هستید لازم است بدانید  با این ویزا معمولا تا  سه ماه اجازه اقامت دراسترالیا خواهید داشت و گاهی با توجه به شرایط و یا فعالیتی که انجام می دهید ممکن است تا شش ماه نیز اجازه اقامت در استرالیا به شما داده شود.

افراد متقاضی مهاجرت به استرالیا با ویزای ۴۰۰ ، در زمان اقدام برای این ویزا  میبایست خارج از استرالیا باشند و چنانچه حداکثر ۶ ماه پس از صدور ویزا وارد استرالیا نشوند ویزایشان باطل شده و مجددا میبایست برای اخذ ویزا اقدام نمایند. متقاضی مهاجرت به استرالیا با ساب کلاس ۴۰۰ میتواند همزمان برای همسر و فرزندان خود نیز این ویزا را دریافت نماید ولی همسر و فرزندان اجازه کار و تحصیل در استرالیا را ندارند و صرفا میتوانند در دوره های زبان انگلیسی شرکت کنند.

متقاضی مهاجرت به استرالیا در صورتی میتوانید ویزای ۴۰۰ را دریافت نماید که نشان دهد شرط  زیر در مورد وی صادق است:

جهت انجام کارکوتاه مدت (غیر دائم) که نیاز به تخصص ویژه دارد، قصد ورود به استرالیا را دارد. (این تخصص باید ویژه باشد یعنی در بازار کار استرالیا فردی با این تخصص وجود  نداشته باشد و فرد از تخصص خود در زمینه همکاری با یک بیزینس استرالیایی استفاده نماید)

 

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا با ویزای کار موقت برای افراد با تخصص ویژه (ساب کلاس ۴۰۰):

 

متقاضی مهاجرت به استرالیا با ویزای ۴۰۰ باید مدارکزیر را ارائه دهد:

مدارک شناسایی (پاسپورت ,شناسنامه و …)

رزومه

هر گونه  مدرک تحصیلی یا گواهینامه دوره های گذرانده شده در خصوص تخصص ویژه خود

قرارداد کار و نامه ای از کارفرمای استرالیایی که نشان دهنده شرح وظایف، سمت شغلی ، مدت زمان اشتغال  و میزان دستمزد پرداختی به متقاضی مهاجرت به استرالیا با ساب کلاس ۴۰۰ باشد

نکته:کارفرما باید مدارکی دال بر اثبات این موضوع که نتوانسته شخصی با تخصص مورد نظر را از داخل استرالیا پیدا کند، به اداره مهاجرت استرالیا ارائه نماید.

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات