شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

اختیارات جدید وزیر مهاجرت استرالیا در مورد مهاجران

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

بنابر لایحه جدید دولت استرالیا که به پارلمان ارائه شده است از این پس وزیر امور مهاجرت استرالیا اختیارات بیشتری در زمینه تصمیم گیری در مورد مهاجران با شرایط خاص خواهد داشت.

پیش از این کسانی که درخواست آنها توسط اداره مهاجرت رد می شد می توانستند به دادگاه اجرایی تجدید نظر استرلیا شکایت کنند و با ارائه دلایل کافی حکم اداره مهاجرت در مورد پرونده خود را باطل کنند و وزارت مهاجرت استرالیا نیز ملزم به اجرای دستور دادگاه بود.

طبق این قانون وزیر مهاجرت اجازه خواهد داشت تا در موارد خاص تصمیم صادر شده توسط دادگاه را اجرا نکند. این لایحه پس از اعتراضات فراوان به موارد تایید شده توسط دادگاه تجدید نظر ارائه شده است، زیرا در مواردی افراد تبهکار و دارای سوء سابقه توسط این دادگاه تایید شده اند که بعد ها مرتکب جرم هایی در خاک استرالیا شده اند.

متاسفانه اولین اقدام در اجرای این قانون لغو ویزای ۶ تبعه ایرانی بوده است که در پرونده خود مطالب خلاف واقع اظهار کرده بودند.

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران