شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

اطلاعاتی در خصوص اسپانیا، سنگاپور و انگلستان

دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

سنگاپور

این کشور در جنوب شرقی آسیا و جنوب جزیره مالایا واقع شده و کوچترین کشور در منطقه جنوب شرقی آسیا میباشد. این کشور ۸۱۷ کیلومتر مربع و مساحت داشته و جمعیتی در حدود ۵.۳۹۹ هزار نفر را در خود جای داده است.آب و هوای این کشور گرم و مرطوب بوده و سالانه بیش از ۲۳۴۰ میلی لیتر بارش دارد.

– زبان های رسمی این کشور انگلیسی ، مالایی، چینی و تامیل بوده که این امر نشان‌دهنده تنوع گسترده زبانی و فرهنگی در سنگاپور می‌باشد.

– سنگاپور یک کشور چند مذهبی میباشد که شامل بوداییان ، مسیحیان ، توئیان ، مسلمانان و هندوها میشود.

– ازجاذبه های گردشگری این کشور میتوان به : خلیج مارینا ، اسکله کلارک ، هتل رافلز، محله چینی‌ها ، پرنده سنگاپوری ، استودیوی فیلم‌سازی یونیورسال ، باغ‌های خلیج ، مجسمه مرلیون و … اشاره کرد.

اسپانیا

این کشور در جنوب غربی اروپا قرار داشته و با وسعت ۵۰۵۹۹۲ کیلومتر مربع ، پنجاه و دومین کشور بزرگ جهان به حساب می اید. در سال ۲۰۱۶ جمعیت این کشور به ۵۰ میلیون نفر رسید.از جمله شهر های پر جمعیت آن میتوان به مادرید ، بارسلونا، والنسیا ، سویا اشاره کرد.

اسپانیا کشوری چند زبانه میباشد اما زبان رسمی آن اسپانیایی استاز ذیگر زبان هایی که در این کشور رایج است میتوان به زبان باسکی در باسک و ناوارا، زبان کاتالان در کاتالونیا و والنسیا ، زبان گالیسی در گالیسیا اشاره کرد.

بیش از ۷۰ درصد از جمعیت این کشور را مسیحیان کاتولیک تشکیل داده اند .

از جاذبه های گردشگری اسپانیا میتوان به قصر سلطنتی(Palacio Real) ، لا کونچا(La Concha) ، قنات سگویا(Aqueduct of Segovia) ، کوئنکا(Cuenca) ، ایبیزا(Ibiza) و … اشاره کرد.

 

انگلستان

انگلستان نام نیمه ی جنوبی جزیره بریتانیای کبیر بوده و پایتخت آن لندن میباشد.مساحت این کشور ۱۳۰٬۳۹۵ کیلومتر مربع و جمعیت آن در حدود ۵۴٬۳۱۶٬۶۰۰ نفر میباشد.

ثبت شرکت در انگلستان یکی از روش های بسیار موفق در سطح جهان میباشد.تقریبا ۹۰ درصد شرکت های جهان دارای یک شعبه در کشور انگلستان میباشند و دلیل آن مرکزیت این کشور در انجام امور بازرگانی در دنیا میباشد. همچنین در زمینه ثبت حقو.قی قوانین ساده تری نسبت به دیگر کشورها داشته و باعث به وجود آمدن شرابط مناسب برای بازرگانان و تجار میباشد.

شرایط اقتصادی مناسب در انگلستان یکی از مزایای ثبت شرکت در این کشور میباشد.این موفقیت باعث جذب سرمایه گذارانی مناطق مختلف جهان از جمله آسیای مرکزی و امریکا به سمت انگلستان شده است.این امر باعث شده یک چهارم کل سرمایه خارجی اروپا مربوط به کشور انگلستان باشد.

شرایط ثبت شرکت در انگلستان:

۱- دارای یک مدیر بالای ۱۶ سال باشد

۲- دارای یک آدرس ثبت شده برای محل دفتر کار باشد.

۳- نام شرکت نباید شبیه نام هیچ یک از شرکت های ثبت شده دیگر باشد.

۴- مدیران ، کارمندان و سهامدارن لازم نیست حتما در انگلستان سکونت داشته باشند و میتوانند به صورت غیر حضوری دارای یک شرکت با مسئولیت محدود در بریتانیا داشته و آن را اداره نماید.

 

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات