شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

خدمات مدیکر و اورژانس در استرالیا

دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

خدمات مدیکر استرالیا

ارتقا سلامت در استرالیا وظیفه یک سازمان دولتی که زیرمجموعه وزارت بهداشت است، می باشد. خدمات مدیکر در استرالیا معمولا یکی از موارد زیر را پوشش می دهد:

۱- هزینه ویزیت دکتر عمومی – متخصص . بینایی سنجی و موارد خاص دندانپزشکی

۲- هزینه اقامت در بیمارستان دولتی و ۷۵ % هزینه ها را اگر شما خارج از نوبت وارد بیمارستان دولتی یا خصوصی می شوید (این مورد شامل هزینه اقامت و دارو و عمل نمی شود)

۳- برخی از موارد خاص اگر شما در خارج از استرالیا باشید.

۴- کودکان بین ۲ تا ۱۷ سال می توانند به میزان ۳۰۰۰ دلار بابت هزینه خدمات دندانپزشکی از دولت سرویس بگیرند.

۵- درموارد نیاز به عمل جراحی در حالت اورژانس کلیه هزینه ها به عهده دولت می باشد و در حالت معمولی اگر زودتر از زمان بندی استرالیا نیاز به جراحی داشتید می بایست هزینه ها را شخصا پرداخت کنید.

تبصره یک – اگر کلیه مراحل درمان شما در مراکز دولتی باشد شما احتیاج به  مراجعه به مراکز اداری مدیکر ندارید.

تبصره دو – اگر کلیه مراحل یا قسمتی از مراحل درمان شما  در بخش خصوصی انجام گیرد بدلیل آنکه برای آن مرحله برای شما قبض صادر می شود باید به مراکز اداری مدیکر مراجعه کرده و هزینه را تقاضا کنید.

شایان ذکر است کلیه افرادی که برای اقامت دائم درخواست می کنند و یا به اقامت دائم می رسند می توانند از خدمات مدیکر بهره مند شوند.

 

 

خدمات اورژانس استرالیا

پس از “مهاجرت به استرالیا” برای هر گونه خدمات اورژانس با شماره “۰۰۰” تماس بگیرید ، این شماره در هر زمان و مکان و با هر گوشی تلفنی که شماره گیری شود همواره پاسخ گو خواهد بود. پس از تماس با این شماره ، اپراتور شما را به آمبولانس یا آتش نشانی متصل خواهد نمود.

 

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران