شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

شفل مناسب بعد از مهاجرت

دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: شنبه ۱۷ دی ۱۴۰۱

شفل مناسب بعد از مهاجرت

یکی از اقدامات اولیه شما در بدو ورودتان به استرالیا یافتن شغل مناسب است. برای نیل به این مقصود داشتن مهارت و دانش کافی و همچنین توانایی شنیداری و گفتاری مناسب نقش کلیدی دارد. ابتدا باید در نظر بگیرید که در کدام ایالت و کدام شهر قصد اقامت دارید زیرا استرالیا بسیار پهناور است.با درنظر گرفتن این امر راه های زیر را امتحان کنید:
۱.موسسات کار یابی که اگر ویزای PRداشته باشید میتوانید با مراجعه به آنها و ثبت نام و ارائه گزارش از نوع فعالیتها و تخصص خود روی کمک آنها حساب باز کنید که یکی از فعالترین آنها که سر تاسر استرالیا فعالیت میکند را میتوانید درآدرس www.ames.net.au پیدا کنید در ضمن این AMESبا AMES ی که در زمینه language فعالیت میکند متفاوت است.
۲.از طریق سرچ در سایت www.jobsearch.com.au که اطلا عات خوبی میتوانید پیدا کنید.
۳.از طریق راهنمایی دوستان و اشنایانی که به محیط و موقعیتهای محلی آشنایی کافی دارند.
۴.از طریق مراجعه مستقیم به صاحبان مشاغل با مراجعه به سایت www.whitepage.net.au میتوانید بدون نیاز به بودن در استرالیا به آدرسها و تلفن های آنها دسترسی پیدا کنید .
پیشنهاد میشود با مرا جعه به سایتهای فوق مهارت خود را در استفاده از امکانات انها افزایش دهید .با نحوه نوشتن رزومه آشنا شوید و یک رزومه کامل از خود اماده کنید و پس از ورود به استرالیا اول از همه محل ثابت زندگی خود را مشخص کنید زیرا استرالیا پهناور است و شما نیاز دارید که محل کارتان به محل زندگیتان حداقل فاصله را داشته باشد و در انتخاب محل زندگی و کار حتما”نزدیک بودن آنها به ایستگاه های مترو و اتوبوس را در نظر بگیرید زیرا شما حداقل ۴الی ۵ ماه بعد از ورود به استرالیا قادر به خرید اتومبیل و رانندگی با سبک و قانون متفاوت از ایران خواهید بود.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات