شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

تغییرات ویزای کارآفرینی (ساب کلاس ۱۸۸)

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

 

تغییرات ویزای کارآفرینی (ساب کلاس ۱۸۸ ) – سرمایه گذاری جهت مهاجرت به استرالیا ، در تیر ماه سال آینده برای مهاجرین به این کشور و بخصوص برای مهاجرین ایرانی بسیار مهم خواهد بود .

طبق اعلام دولت استرالیا ، ده ملیتی که تا کنون موفق به اخذ بیشترین ویزای کارآفرینی – سرمایه گذاری جهت مهاجرت به استرالیا شدند عبارتند از: چین ، ویتنام ، مالزی ، ایران ، هنگ کنگ ، آفریقای جنوبی ، هند ، بنگلادش ، انگلستان و تایوان ، که ایران در رتبه چهارم این کشورها قرار گرفته است .

دولت استرالیا تدابیری را برای اطمینان از مناسب بودن ویزای سرمایه گذاری ، برای حمایت از وضعیت اقتصادی استرالیا ، پس از کرونا با به حداکثر رساندن سهم اقتصادی ، در نظر خواهد گرفت. این تغییرات قرار است از ابتدای جولای سال ۲۰۲۱ (دهم تیر ماه ۱۴۰۰) جهت مهاجرت به استرالیا اعمال گردد .

در اعلام ظرفیتها برای ویزاهای کارآفرینی و سرمایه گذاری جهت مهاجرت به استرالیا، تقریبا شاهد افزایش ظرفیت ۲ برابری (۱۳۵۰۰ ظرفیت) در سال ۲۰۲۰-۲۰۲۱ در مقایسه با سال قبل بودیم ، که انتظار می رود در الویت بررسی قرار گیرند .

تغییرات کلیدی جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار آفرینی

  • از ۱ ژوئیه ۲۰۲۱ ، این برنامه از ۹ به ۴ شاخه تبدیل می شود
  • دارندگان ویزای موقت جهت مهاجرت به استرالیا در هر چهار شاخه می توانند در صورت داشتن شرایط ،پس از سه سال برای اقامت دائم اقدام کنند، البته ویزای موقت به مدت پنج سال معتبر خواهد بود، به این معنی که آنها وقت بیشتری برای کسب این شرایط و اقامت دائم استرالیا خواهند داشت. البته دارندگان این ویزا با داشتن شرایط  و ارائه مستندات لازم میتوانند ویزای خود را تا دو سال دیگر تمدید نمایند.
  • دولت استرالیا برای اطمینان بیشتر به سرمایه گذاران، شرایط حداقل گردش حساب و دارایی های افراد را بشرح زیر تغییر خواهد داد :

مبلغ گردش حساب سالانه بیزینس از حداقل ۵۰۰ هزار دلار به ۷۵۰ هزار دلار افزایش خواهد یافت.

مبلغ دارایی از ۸۰۰ هزار دلار به یک میلیون و دویست هزار دلار افزایش خواهد یافت.

 

شرایط کلی اخذ ویزای سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی جهت مهاجرت به استرالیا

سن فرد اصلی متقاضی مهاجرت به استرالیا :

حداکثر سن فرد متقاضی مهاجرت به استرالیا ۵۵ سال می باشد. البته موارد استثنا هم وجود دارد.

امتیاز بندی سن برای فرد اصلی مهاجرت به استرالیا به شرح زیر می باشد:

  • ۱۸ تا ۲۵ سال: ۲۰ امتیاز
  • ۲۵ تا ۳۳ سال:۳۰ امتیاز
  • ۳۳ تا ۴۰ سال:۲۵ امتیاز
  • ۴۰ تا ۴۵ سال: ۲۰ امتیاز
  • ۴۵ تا ۵۵ سال: ۱۵ امتیاز

مدرک زبان برای مهاجرت به استرالیا :

در ویزاهای سرمایه گذاری دارا بودن مدرک زبان جهت مهاجرت به استرالیا الزامی نمی باشد و متقاضیان می توانند جهت گذراندن کلاس های زبان پس از مهاجرت به استرالیا هزینه آن را پرداخت نمایند.

متقاضیانی که دارای مدرک زبان آیلتس ۵ در هر چهار مهارت هستند ۵ امتیاز ، و متقاضیانی که دارای آیلتس ۷ در هر چهار مهارت می باشند ۱۰ امتیاز به آن ها تعلق خوهد گرفت .

امتیاز بندی تحصیلات فرد متقاضی مهاجرت به استرالیا :

  • مدارک دیپلم و زیر دیپلم دارای ۰  امتیاز
  • مدرک لیسانس و بالاتر از آن دارای ۱۰ امتیاز می باشد .

سابقه مدیریت بیزینس شخص متقاضی مهاجرت به استرالیا :

افرادی که دارای کسب و کار که شامل جواز کسب ، شرکت ثبت شده و پروانه مطب هستند امتیازات آن ها جهت مهاجرت به استرالیا به شرح زیر می باشد:

۴ سال از ۵ سال اخیر ۱۰ امتیاز

۷ سال از ۸ سال اخیر ۱۵ امتیاز

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر جهت مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران ما در تماس باشید. ۶-۸۸۵۴۵۳۲۴-۰۲۱

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران