شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

خدمات کاریابی استرالیا

دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

خدمات کاریابی در استرالیا

کلیه افراد جویای کار در استرالیا یکی از دو روش زیر می تواند به هدف خود برسد :

۱- دولتی (job find) : کلیه ی مراکز کاریابی دولتی تنها زمانی موظف به ارائه ی خدمات کاریابی برای افراد جویای کار می باشند که این افراد در درجه ی اول بیکار

باشند و از طریق اداره ی CENTERLINk به این مراکز معرفی شوند که با توجه به دانش و مهارت فرد متقاضی نسبت به پیدا کردن شغل مناسب اقدام می گردد.

در صورت عدم پیدا کردن شغل مناسب centerlink موظف به پرداخت حقوق بیکاری در آن برهه از زمان می باشد.

تبصره – کلیه ی افرادی که از طریق ویزای تخصصی وارد خاک استرالیا می شوند تا دو سالِ اول مجاز به گرفتن حقوق بیکاری نمی باشند.

 

 

۲-خصوصی:

– از طریق وب سایت www.seek.com.au

– از طریق کاریابی های خصوصی

 

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران