شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

عوامل لغو ویزای توریستی استرالیا در فرودگاه

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

هرساله افراد زیادی از سراسر جهان با ویزاهای توریستی وارد استرالیا میشوند اما اینکه تصور کنیم همه افرادی که ویزای قانونی استرالیا را دارند موفق میشوند که از گیتهای اداره مهاجرت استرالیا رد شده و وارد خاک این کشور شوند ، تصور صحیح و درستی نمیباشد.

لطفا مقاله زیر را بخوانید و نکات ذکر شده در ان را به اطلاع اقوام و خانواده در سفرهایی که برای دیدار شما به استرالیا دارند برسانید .

در مرز فرودگاهی ، فاصله پیاده شدن از هواپیما تا عبور از گیت اداره مهاجرت به عنوان Immigration Clearance شناخته میشود . اگر ویزای موقت فردی در این فاصله لغو گردد شرایط خاص و ویژه ای برای او برقرار خواهد شد .

  • اجازه ورود به خاک استرالیا نخواهد داشت
  • با اولین پرواز به کشوری که از ان سوار هواپیمای ورودی شده است ،‌برگردانده میشود .
  • در صورت امتناع به برگشت ، تا زمان اخراج از استرالیا در بازداشت خواهد بود .
  • تا سه سال امکان دریافت هر نوع ویزای موقت و یکسال  دریافت ویزاهای اقامت دایم را نخواهد داشت

در صورتیکه افیسرهای اداره مهاجرت در گیتهای ورودی ، نسبت به یک مراجع حساسیت داشته باشند میتوانند  برای یافتن مدارک وسایل او را بازرسی کرده و حتی اجازه چک کردن موبایل مسافر را نیز دارند .

نمونه ای از مواردی که در صورت وجود  آنها افیسر اداره مهاجرت به موقت بودن قصد سفر شک کرده و ویزا را در فرودگاه باطل کرده است را در زیر برای شما ذکر میکنیم .

  • عکس یا موردی در موبایل یا شبکه های اجتماعی که اثبات میکند فرد در استرالیا کار میکند یا بیزنسی را اداره میکند.
  • بلیط یک طرفه و یا همراه نداشتن مبلغ کافی در جهت تامین هزینه های اقامت
  • همراه داشتن نامه پیشنهاد کار ،‌قرارداد و یا فیش حقوقی از کارفرمایی در استرالیا
  • همراه داشتن مدارکی دال بر امکان اقدام برای اخذ اقامت استرالیا شامل نامه اسسمنت یا نامه های سابقه کار
  • همراه داشتن عکس رادیوگرافی یا موارد مشابه و یا پرونده پزشکی

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران