شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

Mara چیست

دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

سازمان مارا (MARA) که مخففMigration Agents Registration Authority می باشد در برگیرنده وکلای ثبت شده استرالیاست.

سازمان مارا mara
هر فردی که تمایل داشته باشد به عنوان وکیل مهاجرت به استرالیا مشغول به کار شود باید در این سازمان ثبت و شماره MARA را دریافت کند. این سازمان مشتمل بر سه بخش است:

بخش اول – بخش ثبت و توسعه و کنترل:‌ این بخش وظیفه بررسی افراد از جهت دارا بودن شرایط لازم را دارد. کنترل اعضا از لحاظ تطبیق شرایط آنها با کدهای رفتاری (Code of Conduct) نیز بر عهده این سازمان است. در حقیقت این بخش استانداردهای رفتاری که بایستی از سوی این افراد در حیطه کار حرفه ای آنها رعایت شود را کنترل می کند.

بخش دوم – استانداردهای حرفه ای و اتحاد:‌ این بخش نگرانی های متقاضیان را در راستای امور مهاجرت بررسی می کند و هر گونه شک و شبهه ای را از بین می برد. از سوی دیگر به شکایت های واصله علیه وکلا نیز رسیدگی می کند. به علاوه این بخش وظیفه دارد در راستای استانداردهای رفتاری وکلا را راهنمایی و توصیه های مناسب را به آنها ارائه دهد.

بخش سوم – پشتیبانی و تنظیم مقررات و هماهنگی بخش ها:‌ این بخش مسئولیت پشتیبانی و هماهنگی عملکرد سایر بخش ها را عهده دار است. همچنین این بخش می بایست استراتژی های تعامل با موکلین را توسعه و اجرا نماید.

این سازمان تمام انتظاراتی که شما به عنوان موکل از وکیل خود دارید و یا بالعکس را شفاف سازی می کند. انتخاب وکیل با شماره عضویت در سازمان MARA این اطمینان خاطر را به شما می دهد که مراحل مهاجرت شما در مسیر درست قرار گیرد و شما را به نتیجه مطلوب نزدیکتر نماید.

لینک آیین نامه رفتاری وکلای عضو مارا:  آیین نامه رفتاری
آدرس سایت مارا : سایت Mara

 

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران