شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

لیست جدید مشاغل ایالت استرالیای جنوبی

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

لیست جدید مشاغل  ایالت استرالیای جنوبی در تاریخ ۲ دسامبر ۲۰۱۹ منتشر شد که با تغییرات عمده ای همراه بوده است. در بحث ویزا ۱۹۰ شرایط جدیدی لحاظ شده که متقاضیان حداقل می بایست یکی از شرایط زیر را دارا باشند:
۱-افرادی که دارای امتیازات بالا (۸۰ امتیاز خالص ) هستند می بایست حداقل ۸ سال سابقه کار مرتبط  ارائه دهند و دارای آیلتس ۸ (در هر مهارت) باشند.
۲-افرادی که در ۱۲ ماه اخیر در ایالت استرالیای جنوبی کار کرده باشند ( حداقل ۲۰ ساعت در هفته ) یا در دانشگاه های واقع در ایالت استرالیای جنوبی مدرک خود را با معدل بالا اخذ کرده باشند.
۳- افراد فارغ التحصیل از دانشگاه های استرالیای جنوبی که در حال حاضر ۶ ماه سابقه کاری مرتبط با رشته خود دارند.
۴- افراد فارغ التحصیل از دانشگاه های استرالیای جنوبی که به مدت حداقل ۵ سال در استرالیای جنوبی ساکن بوده اند و در حال حاضر در ۳ ماه گذشته در استرالیای جنوبی کار می کنند
۵- برادر، خواهر، پدر بزرگ، مادر بزرگ، پدر یا مادر در استرالیای جنوبی داشته باشید که با ویزای دائم یا ویزای موقت ۴٨٩ یا ۴٩١ ساکن استرالیای جنوبی باشه و از اقامت ایشان ٢ سال گذشته باشد.
اما در خصوص ویزای ۴۹۱ لیست مشاغلی اضافه شده است که برای متقاضیان خارج از استرالیا امکان اخذ دعوت نامه وجود دارد. در ادامه  لینک لیست مشاغل مورد نیاز و شرایطی که  برای ایالت استرالیای جنوبی در هر رشته وجود دارد ، گذاشته شده است.

photo_2019-12-04_11-31-50
https://www.migration.sa.gov.au/skilled-migrants/lists-of-state-nominated-occupations

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات