شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

مناظق ارزان قیمت استرالیا

دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

مناطق ارزان قیمت مسکن در استرالیا

در تمام شهر های دنیا معمولا مناطق شمال شهر نسبت به سایر نقاط از قیمت بالاتری برخوردار است. در مقایسه با شهر های ایران نیز این مسئله صادق می باشد با این تفاوت که در بسیاری از موارد در ایران مشاهده شده مناطق شمال شهر از لحاظ جغرافیایی دقیقا مناطق شمالی نمی باشند ولی در اصطلاح مردم به شمال شهر معروف شده اند.

مهاجرت به استرالیا
ولی در استرالیا منظور از شمال شهر دقیقا منطقه ی جغرافیایی شمالی می باشد مردم استرالیا به دلیل میل و رغبتِ زیادی که به آب دارند معمولا ترجیح می دهند زمین های اطراف ساحل دریا را بعنوان مناطق مسکونی انتخاب کنند. به دلیل تقاضا برای چنین مناطقی قیمت این مناطق روز به روز افزایش پیدا می کند به طور مثال در یک منطقه اگر ساختمانی دارای دید آب باشد در مقایسه با ساختمان مجاوری که به دلیل شرایط جغرافیایی دارای دید آب نمی باشد، از قیمت بسیار بالاتری برخوردار است.

برای افرادی که به دنبال مناطق ارزان قیمت برای خرید یا اجاره ی خانه در استرالیا می باشند بهتر است مناطق غربی استرالیا برای سکونت انتخاب کنند. این مناطق هم از لحاظ مسکن و هم از لحاظ دیگر موارد معیشتی در مقایسه با مناطق شمال شهر قیمت های کمتری را دارد.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات