شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

بررسی مشاغل قابل قبول جهت مهاجرت کاری به استرالیا (بخش اول)

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱

برای مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص و مهارت میبایست در رشته های مورد نیاز استرالیا که هر ساله توسط اداره مهاجرت استرالیا منتشر میشود فارغ التحصیل شده و  سابقه کار داشته باشید.

در این مطلب به بررسی برخی از مشاغل قابل قبول جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار یا ویزای تخصص و مهارت میپردازیم:

۱) آَشنایی با شغل مشاور کشاورزی (Agricultural Consultant) جهت مهاجرت به استرالیا

مشاوران کشاورزی در بسیاری از مناطق و ایالت های استرالیا فعالیت می کنند. ۷۱ درصد فعالیت آنها به صورت تمام وقت می باشد. این در صورتی است که میزان درصد استاندارد و متوسط، ۶۶ درصد بیان شده است. خانم ها، ۲۹ درصد از جمعیت مشاوران کشاورزی را در استرالیا تشکیل می دهند.

 

۱-۱)سازمان ارزیابی کننده مدارک جهت مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا با رشته مشاور کشاورزی زیر نظر سازمان VETASSESS ارزیابی می شوید. بیشتر ارزیابی های این سازمان شامل کدهایی است که زیر مجموعه ی گروه های C,B,A  می باشند.Agricultural Consultantزیر مجوعه ی گروه A  است.

۱-۲)رشته های تحصیلی مرتبط جهت مهاجرت به استرالیا

متقاضیان مهاجرت به استرالیا که دارای تحصیلات آکادمیک در رشته های مهندسی کشاورزی (زراعت و اصلاح نباتات، خاک شناسی، اقتصاد کشاورزی، باغبانی)، علوم دام و دیگر گرایش های مهندسی کشاورزی و علوم کشاورزی (البته با انجام بررسی های خاص برروی هر مورد) هستند، می توانند برای مهاجرت به استرالیا با این کد شغلی اقدام کنند.

۲)آشنایی با شغل کارشناس صنایع غذایی(Food Technologist) جهت مهاجرت به استرالیا

کارشناسان صنایع غذایی در بسیاری از مناطق و ایالت های استرالیا فعالیت می کنند. در مقایسه با دیگر ایالت های استرالیا، تعداد انها در ویکتوریا (ملبورن) به نسبت بیشتر است. ۷۸ درصد فعالیت انها به صورت تمام وقت است. این در صورتی است که میزان درصد استاندارد و متوسط، ۶۶ درصد بیان شده است. بازه ی زمانی ۴۲ ساعت در هفته به صورت کار تمام وقت برای انها تلقی می شود. خانم ها، ۶۷ درصد از جمعیت کارشناسان صنایع غذایی را در استرالیا تشکیل می دهند.

۲-۱)رشته های تحصیلی مرتبط جهت مهاجرت به استرالیا

متقاضیان مهاجرت به استرالیا که دارای تحصیلات آکادمیک در رشته ی مهندسی علوم و صنایع غذایی، علوم تغذیه، تغذیه و رژیم غذایی، علوم غذایی /فناوری غذایی هستند؛ می توانند برای مهاجرت به استرالیا با این کد شغلی اقدام کنند.

۲-۲)سازمان ارزیابی کننده مدارک جهت مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا  این رشته زیر نظر سازمان VETASSESS ارزیابی می شود. Food Technologistزیر مجموعه ی گروه A است.

۳)آشنایی با شغل کارشناس بازاریابی(Marketing Specialist) جهت مهاجرت به استرالیا

 

کارشناس های بازاریابی در بسیاری از مناطق و ایالت های استرالیا فعالیت می کنند. در مقایسه با دیگر ایالت های استرالیا، تعداد انها در نیوساوز ولز (سیدنی) به نسبت بیشتر است.

۷۷ درصد فعالیت انها به صورت تمام وقت است. این در صورتی است که میزان درصد استاندارد و متوسط، ۶۶ درصد بیان شده است. بازه ی زمانی ۴۴ ساعت در هفته به صورت کار تمام وقت برای انها تلقی می شود. خانم ها، ۶۱ درصد از جمعیت کارشناس های بازاریابی را در استرالیا تشکیل می دهند.

۳-۱) رشته های تحصیلی مرتبط جهت مهاجرت به استرالیا

متقاضیان مهاجرت به استرالیا که دارای تحصیلات آکادمیک در رشته های بازاریابی، (مدیریت) ارتبااطات تجاری، تبلیغات تجاری و دیگر رشته های مرتبط هستند؛ می توانند برای مهاجرت به استرالیا با  این کد شغلی اقدام کنند.

۳-۲) سازمان ارزیابی کننده مدارک جهت مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا با ویزاهای تخصص و مهارت این رشته زیر نظر سازمان VETASSESS ارزیابی می شود.، بیش تر ارزیابی های این سازمان شامل شغل ها و کدهایی است که زیر مجموعه ی گروه های A، B و C می باشند. Marketing Specialistزیر مجموعه ی گروه B است.

همچنین بخوانید:

وکیل مهاجرت به استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات