شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

سرمایه گذاری دولت تاسمانیا برای بازگشایی معدن مس مونت لیِل

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

دولت تاسمانیا حدود ۹.۵ میلیون دلار استرالیا برای راه اندازی مجدد معدن مس مونت لیِل، که در شروع سال ۲۰۱۴ تعطیل شد، سرمایه گذاری خواهد کرد. نخست وزیر، ویل هاجمن، گفت که این سرمایه گذاری به مالک پروژه، شرکت معادن مس تاسمانیا، اجازه خواهد داد تا طیفی از پروژه های لازم برای راه اندازی مجدد عملیاتها را بر عهده بگیرد و حدوداً شش ماه به طول خواهد انجامید تا معدن مونت لیِل کار خود را دوباره آغاز کند. هاجمن گفت،”این پروژه ها تقریباً بی درنگ آغاز خواهند شد و در مرحله ساخت بیش از ۵۰ تا ۶۰ شغل جدید در معدن ایجاد خواهند کرد، و مهمتر اینکه ما را به راه اندازی مجدد عملیاتهای معدنکاری نزدیک تر می کنند ، که انتظار می رود در بلند مدت تر تا ۳۰۰ شغل بوجود آورند.”

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران