شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

شرایط جدید احراز صلاحیت کسب و کار ها برای اسپانسری ویزای کار استرالیا

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

برای دریافت ویزای کار استرالیا لازم است یک کسب و کار استرالیایی اسپانسر شما شود. برای اینکه این کسب و کار واجد شرایط اسپانسری یک فرد خارجی برای ویزای کار موقت یا دائم باشد باید هزینه ای را به عنوان آموزش نیروی کار بومی استرالیا به دولت بپردازد.

این هزینه از دو روش زیر قابل پرداخت خواهد بود:

روش اول– پرداخت ۲ درصد لیست حقوق کارمندان کسب و کار به یکی از نهاد های آموزشی استرالیا از جمله دانشگاه، سازمان TAFE، یا یک شرکت صنعتی مورد قبول دولت استرالیا

لازم به ذکر است قبل از این، پرداخت هزینه به نهاد هایی انجام میشد که قابلیت بازگشت پول در صورت موفقیت آمیز نبودن ویزا را ارائه می دادند اما این حالت از این پس امکان پذیر نخواهد بود.

روش دوم– پرداخت ۱ درصد لیست حقوق جهت آموزش استرالیایی های مشغول به کار در صنعت. این مبلغ به نهاد هایی قابل پرداخت است که در جهت افزایش مهارت و دانش نیروی کار در استرالیا فعالیت می کنند.

در این روش هم مانند روش اول، روش های قدیمی پرداخت هزینه مورد قبول نخواهد بود. این تغییرات در جهت هدفمند سازی هزینه آموزش پرداخت شده توسط کسب و کار ها برای اسپانسری ویزای کار اعمال شده است.

محاسبه لیست حقوق: به طور کلی شامل دو مورد زیر است:

  • حق الزحمه ای که یک کسب و کار به پرسنل و کارمندان خود می پردازد
  • مبلغی که برای کارهای قراردادی که مستقیما در محصول و یا خدمت ارائه شده توسط کسب و کار دخیل هستند پرداخت می شود

اگر کسب و کار لیست حقوق نداشته باشد این مبلغ از روی صورت های مالی و میزان سود محاسبه می شود.

زمان ارائه مدارک پرداخت هزینه بایستی ۱۲ ماه قبل از درخواست بررسی کسب و کار باشد. همچنین کسب و کار های نو پا بایستی ثابت کنند در آینده قصد پرداخت این هزینه ها را دارند.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات