شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

مهاجرت به استرالیا از طریق خرید ملک

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

استرالیا کشوری پیشرفته، مهاجر پذیر، امن و دارای اقتصادی با ثبات است بنابرین هر ساله به تعداد متقاضیان مهاجرت به استرالیا با هدف سرمایه گذاری در این کشور افزوده میشود. افراد به دلایل مختلف و معمولا با هدف ارتقای استانداردهای زندگی ، حفظ سرمایه فعلی و توسعه آن، شرایط تحصیل و زندگی بهتر برای فرزندان، فرصت های تجاری با شرکای بین المللی و …اقدام به مهاجرت به استرالیا میکنند.  بسیاری از افراد متقاضی مهاجرت این سوال را مطرح میکنند که  آیا امکان مهاجرت به استرالیا از طریق خرید ملک وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت استرالیا جزو کشورهایی است که متقاضی صرفا با خرید ملک نمیتواند اقامت آن را کسب نماید. از جمله روش های مهاجرت به استرالیا که خرید ملک در آن موثر است اخذ ویزای ۱۸۸ یا ویزای سرمایه گذاری از طریق کارافرینی است. در این ویزا که از نوع مشروط است و ۴ سال و ۳ ماه اعتبار دارد متقاضی متعهد میگردد پس از مهاجرت به استرالیا یک کسب و کار جدید را با حداقل ۲۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری شروع نماید.

دو شرط از سه شرط زیر را نیز انجام دهد تا اقامت دائم استرالیا را کسب نماید:

۱- استخدام دو کارمند استرالیایی

 

۲- گردش مالی کسب و کار سالیانه ۳۰۰ هزار دلار استرالیا (الزامی)

 

۳- وجود ۶۰۰ هزار دلار دارایی بیزینس و دارایی شخصی (متقاضی و همسر وی) که بخشی از این دارایی میتواند بابت خرید ملک هزینه شده باشد.

 

قیمت ملک در مراکز شهرهایی مانند سیدنی و ملبورن نسبت به سایر مناطق استرالیا بالاتر است.

چنانچه پس از مهاجرت به استرالیا قصد راه اندازی یک کسب و کار جدید را نداشتید میتوانید شعبه ای از بیزینس های زنجیره ای و یا بیزینس هایی که برای فروش گذاشته شده اند را خریداری نمایید. توجه داشته باشید برای مهاجرت به استرالیا از طریق  ویزای کارافرینی حتما باید در دو سال گذشته یک بیزینس فعال در ایران را مدیریت کرده باشید این بیزینس میتواند شامل موارد زیر باشد:

-شرکت (سهامی خاص و …)

-مغازه یا کارگاه دارای جواز کسب به اسم متقاضی

-مطب، کلینیک، داروخانه، آزمایشگاه و …

کسب و کاری که پس از مهاجرت به استرالیا راه اندازی میکنید الزاما نیاز نیست که مشابه فعالیت شما در ایران باشد و میتواند هر فعالیتی که مد نظر خودتان است را پوشش دهد.

مهاجرت به استرالیا

علاوه بر مورد فوق،  برای احراز شرایط مورد نیاز ویزای سرمایه گذاری از طریق کارافرینی جهت مهاجرت به استرالیا میبایست از جدول امتیاز بندی این ویزا که توسط اداره مهاجرت ارائه شده است حداقل ۶۵ امتییاز کسب نمایید.

چنانچه قصد دارید پس از مهاجرت به استرالیا با این ویزا در ملبورن ساکن شوید حداقل ۸۰ امتیاز نیاز است.

در این ویزا داشتن مدرک تحصیلی و مدرک زبان الزامی نیست ولی ارائه آنها میتواند امتیاز اضاف محسوب گردد.

سایر موارد امتیاز آور جهت مهاجرت به استرالیا با این ویزا عبارتند از:

سن – سابقه مدیریت متقاضی مهاجرت به استرالیا در بیزینس- گردش مالی بیزینس- دارایی متقاضی مهاجرت به استرالیا  و همسر وی- علامت تجاری ثبت شده

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

از آنجایی که قوانین مهاجرت به استرالیا ممکن است سخت گیرانه تر شوند پیشنهاد میکنیم چنانچه قصد مهاجرت به استرالیا از طریق ویزاهای سرمایه گذاری، کاری یا تخصصی را دارید سریعتر اقدام نمایید و فرصت را از دست ندهید.

مشاوران یونیک ویزا آماده ارائه راهنمایی و مشاوره دقیق و تخصصی انواع راهکارهای مهاجرت به استرالیا بر اساس به روز ترین قوانین میباشند.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات