شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

بررسی تعداد دعوتنامه های ویزای تخصص و مهارت

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

نتایج دعوت نامه های skillselect دوره دسامبر ۲۰۱۶ منتشر شد. (این نتایج تا ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ میباشند.)

پس از چند ماه فعالیت غیر معمول skillselect به نظر میرسد هم اکنون همه چیز به حالت عادی بازگشته است که این موضوع نشانه خوبی برای مشاغل pro-rata خواهد بود.این مقاله خلاصه روند اخیر درخصوص ساب کلاس ۱۸۹ و ویزای اسپانسر ایالتی ساب کلاس ۴۸۹ میباشد.

دعوت نامه های صادر شده برای ساب کلاس ۱۸۹

حداقل امتیاز مورد نیاز برای دریافت دعوت نامه در ویزای مستقل ۱۸۹ برای مشاغلی که در لیست pro-rata نمیباشند،کماکان ۶۰ امتیاز باقی مانده است.

در دوره ۲۱ دسامبر در حدود ۱۸۵۹ دعوت نامه صادر گشته در حالی که در دوره ۷ دسامبر تنها ۶۰۶ دعوت نامه صادر شده بود. سطح برنامه ریزی فعلی برای متقاضیان ویزای مستقل ۱۸۹ در هر دوره ۱۶۰۰ دعوت نامه میباشد.به طوری که جبران تعداد کم دعوت نامه ها را در ۲ ماه گذشته خواهد کرد.

مشاغل pro-rata

حدود ۸ شغل در لیست pro-rata وجود دارد .

مدت زمان انتظار یا میزان امتیاز مورد نیاز برای این مشاغل بیشتر از حد معمول میباشد.

پرستاران

در دوره ۲۳ نوامبر ۲۰۱۶ پرستاران در لیست مشاغل pro-rata قرار گرفتند که در این دوره اشتباهی رخ داده است و پرستاران در رده این لیست قرار نمیگیرند.

حسابداران

مدت زمان انتظار به طور پیوسته در حال افزایش است و حداقل امتیاز مورد نیاز کماکان امتیاز۷۰ باقی مانده است.

حسابرسان ، منشیان شرکت و Corporate Treasurers

مدت زمان انتظار برای حسابرسان کماکان ۱۰ هفته و برای منشیان شرکت کمتر از ۱۴ هفته میباشد.حداقل امتیاز مورد نیاز نیز همچنان ۷۰ امتیاز میباشد.

تحلیل گران سیستم و ICT Business

در دوره ۷ دسامبر هیچ دعوت نامه برای ICT Business صادر نشده است. در دوره ۲۱ دسامبر ۱۸۰ دعوت نامه برای این مشاغل صادر شده که ۳ دعوت نامه با امتیاز ۶۰ بوده است.حداقل امتیاز مورد نیاز کماکان ۶۵ بوده و به نظر میرسد همچنان به همین صورت باقی خواهد ماند.

نرم افزار و برنامه نویس

در دوره ۲۱ دسامبر ۴۵۰ دعوت نامه برای این مشاغل صادر شده که این تعداد دو برابر تعداد معمول میباشد.مدت زمان انتظار برای این ویزا به طور پیوسته در حال افزایش بوده اما همچنان کمتر از ۴ هفته میباشد همچنین انتظار میرود حداقل امتیاز مورد نیاز ۶۵ باقی بماند.

متخصصین کامپیوتر

حداقل امتیاز مورد نیاز ۶۵ بوده و مدت زمان انتظار بیش از ۵ هفته میباشد.

مهندسین الکترونیک

در هر دوره تنها تعدادی کمی دعوت نامه برای این مشاغل صادر میشود( ۲۹ دعوت نامه).حداقل امتیاز مورد نیاز ۶۵ بوده و مدت زمان انتظار با این امتیاز ، حداقل بوده و ممکن است بسته به تعداد متقاضیان، امتیاز مورد نیاز به ۶۰ امتیاز کاهش پیدا کند.

مهندسین صنایع ، تولید ، مکانیک

ظرفیت این مشاغل در حال تکمیل شدن است و از نوامبر ۲۰۱۶ امتیاز مورد نیاز به ۷۰ امتیازافزایش یافته بود اما در حال حاضر به ۶۵ امتیاز بازگشته است .مدت زمان انتظار با این امتیاز ۸ هفته میباشد.در این دوره تنها ۱۷ دعوت نامه برای این مشاغل صادر شده است بنابراین نوسانات زیادی در نتیاج وجود دارد.

سایر مهندسی ها

در دوره ۷ دسامبر هیچ دعوت نامه ای برای این مشاغل صادر نشده است اما در دوره ۲۱ دسامبر دو برابر تعداد معمول دعوت نامه صادر شده است (۵۶ دعوت نامه).حداقل امتیاز مورد نیاز ۶۵ بوده و مدت زمان انتظار با این امتیاز ، ۶ هفته میباشد.

ویزای ۴۸۹ – اسپانسر خانوادگی

حداقل امتیاز مورد نیاز برای ویزای ۴۸۹ کماکان ۶۰ امتیاز بوده و سطح برنامه ریزی فعلی نشان میدهد در هر دوره ۱۰۰ دعوت نامه صادر میشود اما در حال حاضر تعداد دعوت نامه های صادر شده به مراتب کمتر از این تعداد میباشد.در ۹ نوامبر تنها ۱۵ دعوت نامه اما در دوره ۲۱ دسامبر ۳۸ دعوت نامه صادر شد.به نظر میرسد برای پر کردن سهمیه، متقاضیان واجد شرایط به تعداد کافی وجود دارد.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات