شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

انواع نان در استرالیا

دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۲

انواع نان در استرالیا

۱-لبنانی : این نان که به نان لبنانی یا “Lebanese bread” معروف است، به صورت بسته های ۷ عددی که هر کدام را یک Loaf می گویند، به فروش می رسد و قیمت آن ۱.۵ دلار است. این نان از آرد بدون سبوس (آرد سفید) درست می شود.

۲- نان افغانی: این نان شبیه نان مشهدی در ایران است اما نسبت به نان لواش ضخیم تر است . این نان در بسته های ۲ عددی با قیمت ۱.۵ دلار به فروش می رسد.

 

 

۳- نان سنگک: اخیرا در شهر سیدنی یک نان سنگکی ایرانی فعالیت خود را آغاز کرده ، البته این نان با توجه به قوانین استرالیا بصورت سنتی پخت نمی شود. مبلغ هر نان سنگک ۳.۲۵ دلار می باشد.

۴- نان ترکی : به آن” “Turkish bread می گویند که شبیه نان بربری می باشد، البته کمی ضخیم تر و لطیف تر که قیمت هر بسته ۲ تایی آن ۲.۲۵ دلار است.

۵- نان حجیم و نیمه حجیم : فرانسوی ها و یونانی ها بهترین نان های حجیم و نیمه حجیم دنیا را بخصوص در استرالیا تولید می کنند. البته متاسفانه چینی ها وارد این بازار شده اند که محصولاتشان از کیفیت پایین تری برخوردار است.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات