شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

انواع نان در استرالیا

دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

انواع نان در استرالیا

۱-لبنانی : این نان که به نان لبنانی یا “Lebanese bread” معروف است، به صورت بسته های ۷ عددی که هر کدام را یک Loaf می گویند، به فروش می رسد و قیمت آن ۱.۵ دلار است. این نان از آرد بدون سبوس (آرد سفید) درست می شود.

۲- نان افغانی: این نان شبیه نان مشهدی در ایران است اما نسبت به نان لواش ضخیم تر است . این نان در بسته های ۲ عددی با قیمت ۱.۵ دلار به فروش می رسد.

 

 

۳- نان سنگک: اخیرا در شهر سیدنی یک نان سنگکی ایرانی فعالیت خود را آغاز کرده ، البته این نان با توجه به قوانین استرالیا بصورت سنتی پخت نمی شود. مبلغ هر نان سنگک ۳.۲۵ دلار می باشد.

۴- نان ترکی : به آن” “Turkish bread می گویند که شبیه نان بربری می باشد، البته کمی ضخیم تر و لطیف تر که قیمت هر بسته ۲ تایی آن ۲.۲۵ دلار است.

۵- نان حجیم و نیمه حجیم : فرانسوی ها و یونانی ها بهترین نان های حجیم و نیمه حجیم دنیا را بخصوص در استرالیا تولید می کنند. البته متاسفانه چینی ها وارد این بازار شده اند که محصولاتشان از کیفیت پایین تری برخوردار است.

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران