شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

بهترین رشته تحصیلی برای مهاجرت به استرالیا

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

اداره مهاجرت استرالیا هر ساله لیستی از مشاغل مورد نیاز را منتشر میکند و متقاضیان مهاجرت به استرالیا میتوانند از این لیست استفاده کرده و بهترین کد رشته مرتبط با رشته تحصیلی و سوابق کاری را جهت مهاجرت به استرالیا انتخاب کنند.

همچنین از بین تمامی رشته های ذکر شده در لیست رشته های مهاجرت به استرالیا، برخی مشاغل به عنوان مشاغل برتر ذکر شده اند. بدین معنی که شاغلین در این کد رشته ها شانس بالایی برای گرفتن دعوتنامه های ۱۸۹، ۱۹۰ ، ۴۹۱ و مهاجرت به استرالیا داشته اند. هر چند این لیست ممکن است در طول سال دچار تغییراتی شود لذا جستجوی آخرین آپدیت ها برای تصمیم گیری بهتر در زمان اقدام به مهاجرت به استرالیا الزامی خواهد بود.

در زیر به معرفی این مشاغل و بررسی شرایط برخی از مهمترین آنها پس از مهاجرت به استرالیا خواهیم پرداخت :

مشاغل برتر مهاجرت به استرالیا در دسته ی ویزاهای تخصص و مهارت مستقل – ساب کلاس ۱۸۹

تعداد کل ویزاهای صادر شده ی ساب کلاس ویزای ۱۸۹ در سال ۲۰۲۱-۲۰۲۰ ، ۷۲۱۳ عدد میباشد. در جدول زیر نگاهی به ۱۰ شغل برتر برای مهاجرت به استرالیا که در این ساب کلاس مشمول بیشترین تعداد ویزاها شده اند می اندازیم:

index

 

مشاغل برتر مهاجرت به استرالیا در دسته ی ویزاهای دارای اسپانسرشیپ ایالتی – ساب کلاس ۱۹۰

تعداد کل ویزاهای صادر شده ی ساب کلاس ویزای ۱۹۰ در سال ۲۰۲۱-۲۰۲۰ ، ۱۴۲۶۸ عدد میباشد.

ویزای ۱۹۰ استرالیا نیاز به اسپانسرشیپ ایالت دارد و هر ایالت مجموعه ای از الزامات خاص خود را برای معرفی متقاضیان مناسب دارد . در جدول زیر نگاهی به ۱۰ شغل برتر برای مهاجرت به استرالیا که در این ساب کلاس مشمول بیشترین تعداد ویزاها شده اند می اندازیم:

 

index1

 

مشاغل برتر مهاجرت به استرالیا در دسته ویزاهای تخصص و مهارت مناطق کم جمعیت – ساب کلاس ۴۹۱

ویزای ساب کلاس ۴۹۱ یک مسیر جایگزین برای کسانی است که امتیاز کافی برای درخواست ویزای ساب کلاس ۱۸۹ یا ۱۹۰ را ندارند. باز هم ، میتوان دید مشاغل برتر که برای مهاجرت به استرالیا ویزای ۴۹۱ دریافت کرده اند، همان مشاغل ساب کلاس ویزای ۱۹۰ در سال ۲۰۲۱-۲۰۲۰ هستند.

index2

با نگاهی اجمالی به ۳ جدول بالا میتوان در یک نگاه متوجه شد که مهندسان و متخصصان فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله گروه های شغلی هستند که بیشترین تعداد اعطای ویزا را در سالهای ۲۰۲۰-۲۰۲۱ برای مهاجرت به استرالیا دریافت کرده اند.

بررسی میزان در آمد مشاغل برتر مهندسی پس از مهاجرت به استرالیا :

مشاغل مهندسی از جمله مشاغل پردرآمد در استرالیا محسوب شده و استخدام به عنوان مهندسی حرفه ای نیازمند داشتن تخصص و مهارت بالا و همچنین سطح زبان خوب میباشد. در زیر نمونه هایی از میانگین درآمد مهندسان را پس از مهاجرت به استرالیا مشاهده میکنید.

میانگین در آمد سالانه مهندسان برق پس از مهاجرت به استرالیا :

آقایان : ۱۲۴,۳۴۲ $ سالانه

خانم ها : ۸۷,۵۸۹ $ سالانه

 

میانگین درآمد سالانه مهندسان مکانیک پس از مهاجرت به استرالیا :

آقایان : ۱۳۹,۲۴۰ $ سالانه

خانم ها : ۹۹,۴۶۰ $ سالانه

 

میانگین درآمد مهندسان عمران پس از مهاجرت به استرالیا :

آقایان : ۱۰۸,۲۱۷ $ سالانه

خانم ها : ۸۳,۵۶۹ سالانه

 

میانگین درآمد مهندسان صنایع پس از مهاجرت استرالیا :

آقایان : ۱۳۹,۲۴۰ $ سالانه

خانم ها : ۹۹,۴۶۰ $ سالانه

 

میانگین درآمد مهندسان تولید پس از مهاجرت به استرالیا :

آقایان : ۱۳۹,۲۴۰ $ سالانه

خانم ها : ۹۹,۴۶۰ $ سالانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به استرالیا یا سرمایه گذاری در استرالیا با یونیک ویزا در ارتباط باشید:

۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶

 

مطالب مرتبط:

وکیل مهاجرت به استرالیا

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران