شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

انواع شناسنامه در استرالیا

دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

انواع شناسنامه در استرالیا

شناسنامه افرادی که در خارج از استرالیا به دنیا می آیند و بعد به استرالیا مهاجرت می کنند و واجد شرایط دریافت شناسنامه استرالیایی می شوند، در مقایسه با افرادی که در خاک استرالیا به دنیا می آیند، متفاوت است.

افرادی که در خارج از استرالیا بدنیا می آیند دارای شناسنامه ی زرد رنگ می باشند ولی افرادی که در خاک استرالیا بدنیا می آیند اگر بخواهند بدون پرداخت وجهی شناسنامه بگیرند سفید خواهد بود.

 

ویزای استرالیا

دولت استرالیا تنها برای افرادی که در استرالیا بدنیا می آیند ۴ گزینه از لحاظ رنگ و طرح در نظر گرفته که افراد می توانند با پرداخت ۶۰ دلار یکی از آنها را دریافت نمایند.

در استرالیا برای صدور مجدد شناسنامه می بایست مبلغ ۶۰ دلار پرداخت گردد.

برای افرادی که در خاک استرالیا به دنیا می آیند از زمان درخواست تا صدور شناسنامه ۳ هفته یا معادل ۱۵ روز کاری زمان لازم می باشد. افردای که به دلایل متفاوت بخواهند این زمان تا ۷۲ ساعت کوتاه تر شود می بایست مبلغ ۷۵ دلار پرداخت کنند تا بتوانند از سرویس ویژه برای اخذ سریع شناسنامه استفاده کنند.

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران